Kojené dítě nechce jíst

lucka8383
4. dub 2016

Chtěla jsem se zeptat.
Můj 3týdenní chlapeček posledni 2dny odmita pit MM tak musim prikrmovat sunarem.ale mleka mam dostatek protoze odstrikavam jinak by me boleli prsa.A maly si kazde druhe jidlo prs vezme.
Mate nekdo taky takovou zkusenost.nevim jak prejit na plne kojeni

martiniquest
4. dub 2016

@lucka8383 Konzultovala bych to s laktační poradkyní. Ideálně někde poblíž bydliště, abyste se mohly sejít a prodiskutovat to přímo za chodu 😉

blondynka400
4. dub 2016

@lucka8383 a proč když máš odstříkané, nedáš mu dokrm MM?
Já bych tomu dala čas, občas si "vymýšlí" ... A nebo není to tím, že chce například jenom levý nebo pravý?
Určitě bych ale nedávala UM, když máš MM dost 🙂

panickatlamicka
4. dub 2016

Zavolej kvalitni laktacni poradkyni,dobre jsou zde: www.mamila.sk Lp z porodnice vetsinou dobre neporadi. Sunar zahod.

panickatlamicka
4. dub 2016

A rovnez nechapu,proc mu rves sunar,kdyz mas odstrikane mm. Davej mu mm pomoci suplementoru,dale se obecne doporucuje: spolecne spani,noseni v satku,kontskt kuzi na kuzi. Nabizej prso ,nenut. Muzes zkusit nechat na svem nahem tele dospet k samoprisati. Hlavne zadna flaska,zadne kloboucky,zadny dudlik.

lv
4. dub 2016

3týdny = klasický růstový spurt

karlajasmine
4. dub 2016

@lucka8383 dávej mu prso když je rozespaly, když je v klidu, když se netváří ze má hlad. UM nedavej

katyxq
4. dub 2016

určitě volat dobrou laktační poradkyni (Mamila např.) ... zatím pročti https://www.modrykonik.cz/bojkot-kojeni

lucka8383
autor
5. dub 2016

UM mu davám protože moje mliko z lahvicky nechce.zkousela jsem to a maly mi cele dopoledne rval hlady tak proto ten sunar.
@blondynka400 je fakt ze mi radeji pije z leveho jak praveho prsu

panickatlamicka
5. dub 2016

@lucka8383 vubec mu lahvicku nedavej. Kdyz uz,tak alternativni dokrm.Jestli pije aspon z jednoho prsu,tak davej to

blondynka400
6. dub 2016

@lucka8383 za mne mu kus dát vždycky nejdřív z levého a po nějaké době přendat na druhou stranu. Vůbec nevadí, když každé kojení bude pít z obou prsů. Já to takto měla u první, z pravého jako prvního nikdy nechtěla.