Kojím a trpím plynatostí, můžu to přenést na dítě?

pasekova338
27. zář 2018

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jak je možné ze mám větry, ne zase ze bych cely den Ale parkrat za den.. nic nadymaveho nejim! Jim jen mléčné výrobky, (které jsem teď také vysadila), ryzí, brambory, těstoviny, vyvary, banán, mrkev, někdy jsem si dělala toasty se sunkou a sýrem ale ty jsme neměla už dva dny, špenát. Tak z čeho to muže Byt? Malička mi na prdiky teda pěkné trpí, má 3 týdny, espumisan nepomaha, Kmínek, fenyklový čaj, cvičení a nic nepomáhá ☹ můžete mi nějak poradit?? Dekuji.

pasekova338
autor
27. zář 2018

@pasekova338 nevím co mám vlastně jist, nebo co vysadit, jak přijít na to z čeho to malička má, když nic nadymaveho nejim.. těžko z toho posoudit co ji nedělá dobre ☹

hance89
27. zář 2018

Tak na tom jsme stejně. Malá má 3,5 měsíce a pořád strašně trpí na prdy a pořád nemůžu přijít na to z čeho. A bohužel nám taky nic nepomáhá (nahřívání, masáže, různé přípravky apod. ) Už jsme z toho zoufalá. Bobek se úplně trápí.

vecerinka
27. zář 2018

Dávala jsem dětem probiotika. (BioGaia) U syna byla nutná i rourka. Časem se to zlepšilo.

jajinka3
27. zář 2018

Mým dětem se nejvíc ulevilo v poloze na bříšku, nejmladší nevydrží ani ležet na zádech, jinak pláče. Zkuste nosit na tygřika a po každém kojení poradně odříhnout, u nas byla nejspolehlivější poloha na mém levém rameni, dítě s hlavičkou otočenou ven (ne ke krku). S probiotiky nemám zkušenost. Držte dietu, opravdu to pomáhá, me se nedodržení diety (hlavně čerstvé pečivo zlobilo) vždycky krutě vymstilo... Až drobeček zesílí, bude lip, uvidíte...

rebe
27. zář 2018

Těch nadýmavých věcí může být hodně, mně stačilo mít ve vývaru pár kuliček pepře... Pozor z toho, co píšeš, hlavně na ten fenyklový čaj, musí se fakt dodržovat dávkování, když ho vypiješ moc, naopak silně nadýmá. Čerstvé pečivo může vadit taky. Chvíli po porodu jsem jela jenom vývar a suchary a postupně přidávala...

lolam10
27. zář 2018

@pasekova338 nejvic vadi cerstve pecivo podle me.jinak zkuste vy sama brat espumisan mekke tobolky,u nas to pomaha i malemu.a davam espumisan kapky a biogaiu(probiotika) prckovi.a nebojte brzy se to srovna.u prvniho jsem z toho byla taky nervozni ale ted vim ze je to fakt jen otazka casu.a byt vami tolik neresim co jite,prdikum u prcka stejne nezabranite a jeste se nenajite...

lida9
28. zář 2018

ja jsem to udelala opacne, jedla jsem jen suchary a detske presnidavky, pila vodu... po par dnech jsem postupne pridavala vyvary a dalsi jidlo a sledovala reakci behem 24h... treba jsem absolutne nemohla bananny ( to byl rev i prdiky po jednom kousnuti a to je taaak miluju, asi jsou tezke na traveni ). co me prekvapilo tak i caj malymu delal problemy, takze cista neperliva voda😀 no moc toho clovek nemohl, ale za ty klidne noci bych se vzdala cehokoliv🙂

ivuska1986
28. zář 2018

Ahojky, soucitim s tebou. No, jedine co nam pomohlo byl enticon - jsou to probiotika se simeticonem - tu samou latku obsahuje espumissan - ktery nam samotny nepomohl. Zkousela jsem snad vse - espumissan, infacol, biogaiu - vse bez uspechu. Enticon jsem podala ve 12:00 na tak klidny vecer nikdy nezapomenu, mala vzdy spustila v 18:00, od prvniho podani jsem doma mela usmevave miminko. Muze se od ukonceneho mesice a uchovava se v lednici

ivuska1986
28. zář 2018

Jinak jeste co male fakt brutalne vadilo byl platkovy syr.

pasekova338
autor
28. zář 2018

@rebe Fenyklovi čaj nepiju každý den a když si ho dam tak jeden za den ale zkusím ho vysadit muže to byt i z toho..

pasekova338
autor
28. zář 2018

Všem moc dekuji za rady, polohu na bříško dáváme pořad. Malička na něm občas i rada zaspava. Určitě půjdu zkusit ty probiotika akorát tu mají trosku jiné, protože nežijí v ČR ( určitě vyzkousi).

rebe
28. zář 2018

@pasekova338 Jeden za den by měl pomáhat, ale zkus vysadit vše, co ti bude jen trochu podezřelé a uvidíš. Mě třeba překvapil i ten pepř, ale ověřili jsme to několikrát a fakt stačilo pár kuliček...