• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kousání při kojení. Máte na to fígle?

29. ledna 2010 
Malá má jen dva zoubky, ale stačí to. Při kojení, když zažene hlad a žízeň, stane se že mě občas kousne než jí prso vezmu. Neznáte na to nějaký fígl, třeba takové ty čpičky na bradavky, které někdo používá při bolavých bradavkách?
1. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahah prepac som sa musela zasmiat..jaka je chutna ci z prsa robi hryzatko :grinning: :slight_smile:

a poradit neporadim moj nastastie nekuse...skor moje ruky :D
1. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo no, vše ochutná, okouše, pohraje si :slight_smile:
1. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše Anetka kouše taky a doted jsem nepřišla na žádný fígl.Zatim nekousla nijak hodně(tak aby tekla krev)ale bolet to bolí,vždy jí odtáhnu a zkusim nabídnout prso za chvilku,pokud kousne znova prso vezmu a už nenabídnu.
Jenže vy jste ještě malé,takže by jste asi měly hlad.
No uvidíme co kdo poradí :sweat_smile:
1. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás trošku pomohlo cvrnknutí do nosíku (taky jsem to někde vyčetla) a taky když jsem zařvala bolestí, to se kluci chudáci vždycky zlekli a přestali :grinning: A to tak kousali ještě s prázdnými dásničkami, děsila jsem se toho, až jim narostou zoubky - a světe div se, se zuby přestali kousat :sunglasses:
1. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám vyrostl ve třech měsících dole první zub, ve čtyřech další vedle něj, během měsíce nám vyrostli dva nahoře a teď se mu v pěti klube dole stolička. Hoodně mě kousal a já skoro brečela. Sice mi nikdy netekla krev, ale i tak to bolelo. Tak vždycky dost zasyčím a skoro zakřičím AU a světe div se, přestal kousat. Ale občas tam ty zubáky cítím :slight_smile:. Chudáček, jak je někdy při pití v tranzu, tak se dost lekl, ale snad to pomohlo. Už jsem si říkala, jestli nakonec nebudu muset přestat kojit, pokud se to nezlepší. Tak asi trpělivost a zkoušet to pořád dál. Některé maminky mají holt štěstí, že dětem vyroste první zubák až třeba v devíti měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky vždy zakřičela jak sem se lekla a to se lekla i malá a zůstala na mě koukat.. Ale představte si, že co jsem založila tuhle diskuzi, už me nekouslla.. přestala si i cumlat paleček, bez kterého dřív neusnula, tak že by se sama kousla a zjistila na co zoubky má a že to bolí? No nevim, ale zatím mám klid, hurá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no som sa vam smiala a moj predpar dnami zacal kusat resp nie stale ale uz sa mi stalo 4krat ze kusol svina! :D
10. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dva zuby dole a klube se nám jeden nahoře. Zatím mě kousla fakt jen asi 2 nebo 3x, každopádně fakt něco. Moje tetka - stále kojí a klukovi jsou asi 2 roky - říkala, že když kousl, tak mu to vzala, a prý dobrý. Tak třeba na tom něco bude.
Moje dceruška si ale našla jinou zálibu. Napapá se a pak začne terorizovat a snad se mě snaží i podojit či co. Chytne mě za bradavku a cvrnká do ní a v poslední fázi mě začne tahat. A při tom se na mě dívá a uculuje se jak největší andílek :grinning:
14. lis 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už to taky začalo, Báře se prořezal první zub tak před dvěma týdny, ale teprve teď povylezl víc a začala mě hryzat, hlavně do pravé bradavky. Dost to bolí, někdy teče krev. Vždycky na ni zařvu, že nesmí, že to bolí a prso jí vezmu. Mám strach, abych třeba nepřišla o mlíko, když se vždycky bojím, že mě zase kousne, vždycky mi je z toho úplně horko. Kojení jsem měla ráda, ale tohle mě štve. Nemůžu ani pořádně nikam jít, protože nebudu někde kojt a ona mi bude hryzat...a mě to bude bolet. mažu bepanthenem, ale zázrčné to není, že o. Tak jsem byal ráda, že ze začátku jsem neměla s kojením problémy a teď tohle. :frowning2:
27. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky mě párkrát kousnul a do krve. Já ho tedy vždy cvrnkla do tváře, zařvala (bolestí) a prso mu vzala a nic tri hodiny nedostal - jelikož je tlusťoučký, tak mu to určo neuškodilo. Něco z toho asi zabralo a už toho nechal, ale také jsem se kojení začínala bát že nevím, kdy to zase provede. Jinak poprvé jsem jen zařvala odtrhla ho (blbej napad) a on mel na tvari ten nejvetsi usmev, jak děla mamince dobře a je sikovnej :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě také malá začala kousat když jí vylezly první zoubky, ale netrvalo to dlouho, ty mimča si na to prostě musejí zvyknout.
27. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se lekla a zarvala a prestala :grinning:
27. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, mala uz tedy nastesti nekouse - tedy ne me, ale na strankach kojeni sem cetla o tomhle problemu a tam poradkyne radila : Vzit prs a durazne vysvetlit, ze se to nedela a pokud to udela mimco znovu, prs mu chvili nenabizet.. Sice teda nevim, jak miminku vysvetlit, ze do prsa se nekouse, ale treba se to nekomu povede :sweat_smile:
28. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odvčera sice nekousla, ale ten největší kousanec mi přes noc zhnisal :frowning2:
28. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda tak malá mě taky kousla asi 3krát vyčetla jsem zařvat a cvrnknout do nosánku a ono to pomohlo :wink:
Ale každy kojo mám strach aby nehryzla znova au au :confounded: ale od te doby je klid :slight_smile: Na zahojeni bradavek je nejlepší mastička bepanthen.
29. led 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazala jsem, asi to chtělo víc větrat
29. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá taky kousla někdy začátkem týdne, a doted to bolí i když nemám podprdu prostě to cítím! Mažu taky bepantenem ale kojit z toho prsa taky musím ale bolí to jak čert! Kurna jak dlouho to bude ještě bolet to je peklo
29. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek