Má kojenec hlad?

makkyv
22. dub 2021

Ahoj holky, mám 6 měsíční princeznu, plně kojím, flašku nechce (myslím třeba čajík) poslední dny si furt strašně cucá prsty, kojim si někdy hodinu co hodinu, ale když jsme na procházce, tak spinká i 3 hod. Když ji kojim, tak pak už nechce, polozim ji a ona si začne zase cumlat prsty, ale tak, že je cucá jak kdyby měla hlad. U MUDr váhově normálně prospívá, ale říkám si, zda je to tím, že ji rostou zuby? Nebo že by měla furt hlad?
Včera jsme byly venku 2 hod a vzbudila se asi hodinu, žužlala šíleně ruku a tahala, tak jsem ji dala prso a nechtěla, jen chtěla být z kočárku venku. Tak já nevím😅 do toho je teď hodně protivná, přijde mi, že furt jen kojim a uspavam.. rostou ji zuby, tak nevím.. copak by to mohlo být? Děkuji holky 😉

makkyv
autor
22. dub 2021

@makkyv jen chci dodat, že pije max 5 min, déle ne, teď jsem ji dala prso byla na něm tak 15 minut a teď je 5 minut v houpátku a žužlá prsty tak nahlas, jak kdyby nejedla 3 dny, tak nevím 😳

goovana
22. dub 2021

@makkyv nerostou ji zoubky. ?

makkyv
autor
22. dub 2021

@goovana Joo první ji teď vyrostl a druhý se už prořezává, mazeme a dáváme kapicky Camilia, ale spis mě nejde do hlavy to cucani ruky, že žužlá fakt tak nahlas, jak kdyby jsem ji nedala vůbec najíst

jako_mala_holka
22. dub 2021

To je těma zubama

goovana
22. dub 2021

@makkyv zoubky ji bolí tak proto to muže dělat
Naše malá si tam strcila i celou rucicku
Dej si nachladit kousatka do mrazáku nebo lednice a ať kouše to

makkyv
autor
22. dub 2021

@jako_mala_holka takže opravdu to nebude hlad? Já prave plasim a pak se bojim a při každým až tak hlasitým zuzlanim ji cpu prso😅

makkyv
autor
22. dub 2021

@goovana ano mame, dávám. Děkuji 🙂

jako_mala_holka
22. dub 2021

@makkyv určitě ne, naše malá si při růstu zubů cpe do pusy všechno, do toho slinta jak pes a protivná je až kdesi 😄 někdy rostou i dva zuby náraz, teď je chvilku třeba klid, tak čekám, kdy co zas poleze, už jich má 8 🙂

goovana
22. dub 2021

@makkyv nene hladem to určitě nebude
Na sto procent to budou zoubky

makkyv
autor
22. dub 2021

@jako_mala_holka jeee smudlinka, to znám.. 😔😁
My tedy začínáme 2 no.. 😁 ale spis mě udivuje, ze si třeba dá palec do pusy a saje, úplně nahlas a když ji dam prso, nic napije se na 2 min a konec.. polozim a opět.. tak kdo se v tom má vyznat 😂😔

makkyv
autor
22. dub 2021

@goovana děkuji moc

jako_mala_holka
22. dub 2021

@makkyv jasně no 🙂😄

jjasmina
23. dub 2021

@makkyv a příkrmy ještě nedáváte? Jinak moje malá měla ruce v puse už od 3 měsíců a dlouho nic.ale samozřejmě to mohou být i zuby

makkyv
autor
23. dub 2021

@jjasmina zuby to jsou určitě, roste ji druhý, ale spis mi neslo do hlavy, jak saje furt. Joo něco dáváme, ale chce jak kdy..

zuzita15
23. dub 2021

@makkyv mně přesně tohle dělá 5m dcera, už asi od 4m. Taky se kojí krátce, ale slyším jak hlasitě polyká, takže evidentně pije. Když čapne mojí ruku, strčí si jí do pusy a hryže 🤷‍♀️

jjasmina
23. dub 2021

@makkyv já měla malou do 7 měsíce na prsu pořád, když přes den jedla, tak nic moc, ale zase se kojila co hodinu v noci