Mám málo tučné mateřské mlíčko?

ulicnice
3. led 2008

Děvčata, která odsáváte, můžete poradit? Zkusila jsem odsát z přeplněného prsa - skončila jsem na 120 ml, dala do lednice. Na povrchu se vytvořila tučná vrstva asi jen půl cm (v klasické koj. lahvičce Avent). Přijde mi to dost málo. Jak to máte vy? Není to mléko málo tučné? Přibíráme dostatečně, ale spíš na té spodní hranici. Někde jsem se dočetla, že by snad měl kontryhel zvýšit tučnost MM. Máte některá s tím zkušenost? Případně co na to funguje. Díky za vaše odpovědi.

ulicnice
autor
3. led 2008

Ještě pro upřesnění - ono by bývalo šlo odsát víc, ale už mne to ani nebavilo. Malá mi pije nejčastěji tak těch 5 minut, pak má dost a už se nepřisaje (a když zkusím ručně nebo odsávačkou odstříkat, tak tam pořád zbývá).

bramburka
4. led 2008

jsi odsala taky hoodně toho netučného předního mlíka...je to uplne normalní. Kdybs malý dala nejprve napít a pak odsala, videla bys ten rozdíl...ale pul cm to je krásný! To já mám i ze zadního pár mm!

ulicnice
autor
4. led 2008

Bramburko, děkuju za tvou odpověď. Myslela jsem, že mám to mlíko nějaký "ošizený". Jó kdyby se tak tělesnej tuk přemiklikoval do mlíčka, to by ze mě šla smetana 😀