Po kojení mi zmizela prsa!

juliexs
29. dub 2008

Holky, ja jsem posledni dobou tak zoufala z mych "vnad". Pred tehu jsem mela velice hezke a plne dvojky. Ted uz skoro rok kojim a prsa se mi posledni tydny uplne ztraci pred ocima. Mam tak akorat lepsi nulky. Kdyz se vidim naha, tak je mi do breku.
Na plastiku jit nechci, ale ze sveho hrudniku mam uz vazne mindrak. Myslela jsem, ze po kojeni prsa muzou zmenit tvar, ne zmizet... ☹

alcatko.j
29. dub 2008

Kacer, ja jsem debil 😀 😀 😀 samozrejme ze 13. 😀 😀 😀 😀

alcatko.j
29. dub 2008

pap, 😅 😀 😀 😀 😀 tak nic, mam je nezmizely, ale zmizel mi ten pigment z dvorcu, asi je vyzuzlanej 😅

skuli
29. dub 2008

makelka-Sama nevím 😀 Teď mám podprdu 95 D ,ale ta je obědnaná přes internet pro větší prsa,to je nějak jinak číslované.V obchodě si nekoupím,to mám všechno malé.Budou to tak 6 😝

makelka
29. dub 2008

Jééééééé frog, tak to je asi taky na zmenšení co? 😅 to jsem ráda, za svoje věšáky D 😔

kacerka
29. dub 2008

alci, jsem si říkala, že sis dala asi nějakou pauzu 😀 😀 . Jinak to nic, manža zase vymyslel, když jsme před týdnem slavili Karlíkův půlrok, že mu je 0,6 roku 😀 😀 😀

alcatko.j
29. dub 2008

kac 😅 😀 😀 😀 😀 😀

makelka
29. dub 2008

Ali já kojila taky 13.měsíců, a podle toho to vypadá, nikdy jsem to nechápala a teď je to hrůza 😒

alcatko.j
29. dub 2008

Maky, no jeste mi to rikej, nechci nic slyset 🤐

makelka
29. dub 2008

Ali ale ty tak velký prsa nemáš ne?? Já myslím, že to bude v poho, u malých prsou jaksi nemá co viset ne?? 😉

alcatko.j
29. dub 2008

No ono tam neco na to viseni by i bylo 😅 Predtim B a ted C 😔

makelka
29. dub 2008

Ono jak přestaneš kojit, tak se ti ještě krapet zmenší 😉 a když ne, tak to taky není na škodu ne? 😵
Já si říkám, že dobrý to bylo ten 3.den v porodnici jak se mi nalily prsa, to byly krásný 😵 😀 😀 😀 😀

skuli
29. dub 2008

frog -To mi neříkej,to musí být děs.Kde kupuješ podprdy? 😕

horty
29. dub 2008

Hlásím se do klubu!!! Před kojením jsem machrovala, jak mi nemá co spadnout a jak mám malé prsa a zmenšit se nemůžou, těšila jsem se na větší kozičky 😀 😀
A výsledek? I to málo co jsem měla je skoro pryč. Navíc je mám vyměklé, malé vycuclé cosi, co snad ani není moje.
Takže mi narostla prdel, kdyby byla celulka na očních víčkách, tak jí tam zcela jistě mám taky, stehna hnus, pneumatika kolem pasu a to jediné +, které jsem čekala, čili větší prsa, se nekoná. Prostě jsem hvězda 😀 😀

alcatko.j
29. dub 2008

Horty, ty musis byt krasna 😀 😀 😀 😀

lucianka
29. dub 2008

No já před těhu měla hlavně problém, že jsem malá, úzký záda a velký prsa ☹ Takže velikost 70/75 C/D - jak kdy... Kojící podprdu jsem měla DD, ale někdy i ta byla malá ☹ Jenže zkuste sehnat 70 DD 😀 Nemožný 😀 Takže jsem si ji koupila a pěkně "zapošila" 😀

horty
29. dub 2008

Alco ani mi nemluv, když k tomu přidám zmrvený melír za 900, vlasy o 200 procent horší než před těhotenstvím a bělobný povrch těla, tak jsou ty little kozy už jen třešnička na rosolovitém dortu 😀 😀

skuli
29. dub 2008

horty- se tady válím smíchy 😀

horty
29. dub 2008

Lucianko a zkus sehnat kojící 80 A 😀 😀 😀

lenlut
29. dub 2008

Ahojky,jsme na tom podobně,ale nějak se mi ztrácí zatím jen to jedno 😅 Zatím stále kojím(ale chci ji v létě odstavit)ale to jedno malá moc nechce tak se tam ta tvorba mléka zmenšila a vzala sebou i to prso.le zjištuju že podprsenky co jsme nosila před těhu mám tak akorát některé i malé,ale na pohled se mi zdají nebo spíš to jedno zdá menší.Tak jsme zvědavá co budu mít jak přestanu koijit úplně.
Ale jinak jsme vždycyk říkala,že radši menší než větší-přesně z toho důvodu jak píše Makelka,nemá tam tímpádem co viset 😅

alcatko.j
29. dub 2008

Horty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 este to muze byt horsi vole 😀 Muzes se taky vratit ke sve postave, kterou jsi onehda mela na fotce v albu na moment 😅 😀 😀 😀

lucianka
29. dub 2008

Horty, mně právě přišlo, že kojící snad dělají od A do D a víc ani ťuk ☹ A to znám holky, co i před těhu měly větší prsa... pro takový holky se asi kojící podprdy nevyrábí nebo co? 😲 Už tu DD jsem měla problém sehnat... ale původně jsem chtěla ještě větší. Jako jo, ale dát za ní 1300 (ta nejlevnější), to nejsem blázen 😠

horty
29. dub 2008

Alco tak k tomu mám slušně našlápnuto. Dneska na prvním plavání s malou jsem si připadala jak bójka. Ty vychrtlé maminky se čtyřkama kozama mě dost sraly 😝 😝 (tím nechci nikoho urazit, je to jen čistá závist)

alcatko.j
29. dub 2008

Luci, no to nejsi!!! 😀

andrea
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alcatko.j
29. dub 2008

Horty, ja te proste zeru 😀

lenlut
29. dub 2008

Jo-jinka jsme měla 75-80A a to už mám i ted,ale během těhu a kojení jsme se pohybovala tak mezi B-C.Njevětší radost jsem měla během 6 nedělí to byly prsa.... 😀 pak jak se to ustálilo tak to byly ty B.Jinka když si šáhnu na to co na té hrudi mám a snaží se to tvářit jako poprsí ,po kojení tak to je děs-rosol jak blázen.Ale vím že se to po nějaké době trochu srovná,taky jsem je měla před těhu trochu pevnější než ted.Ale tak pevné jako před prvním těhu už teda nebudou no. 😅

horty
29. dub 2008

Lucianko já jsem si kupovala kojící podprdu takto:
Prodavačka mi vrazila do ruk 80B a 80C. V 80B jsem měla trošku prostoru, 80C jsem měla jak měchy, ale prodavačka zkušená to žena mi tvrdila, že prsa narostou a musí se tam vejít ty kojící vložky. Na její radu jsem vzala C a v porodnici jsem se teda dost styděla, když jsem se v ní ukázala sestře, když se mě ptala, jestli mám pevnou podprdu. Fakt super, když na každé straně by se tam vešly mé prsa dvakrát. Trapas 😅

Tak jsem si šla asi za 14 dnů, když jsem konečně mohla chodit 😅 , koupit menší. Na dotaz, zda dělají A (už jsem byla soudná) mi bylo řečeno, že tak malé prsa nikdo kdo kojí nemá. Opět trapas, koupila jsem bolerko a šla raději do...

alcatko.j
29. dub 2008

Horty, promin, ale ja se tady zeru jak prase, ty to umis tak podat, ze clovek snad i zatouzi ty tvoje prsa mit 😀 😀 😀

linda02
29. dub 2008

tak koukám, že problém máme stejný, já měla pevný dvojky a po kojení (6měsíců) mám sice dvojky, ale měkky a spadnutýýýýýýýýýýý blééééééé začala jsem cvičit a mám trošinku pocit ,že se jako zpevňují, ale kde jsou ty zlaté časy pevných kozinek 😀 😀 😀 😀
Holky hlavu vzhůru, chlapům taky visej pindíci 😀 😀 😀 😀 😀

horty
29. dub 2008

Alci ono nám už někdy nic jiného než ten humor nezbývá, však to znáš 😀 😀 . No nic, jdu hodit ty moje lajdáky na manželovu hruď, ten už bude vědět, co s nima 😉 . Dobrou 😀 😀