Po kojení mi zmizela prsa!

juliexs
29. dub 2008

Holky, ja jsem posledni dobou tak zoufala z mych "vnad". Pred tehu jsem mela velice hezke a plne dvojky. Ted uz skoro rok kojim a prsa se mi posledni tydny uplne ztraci pred ocima. Mam tak akorat lepsi nulky. Kdyz se vidim naha, tak je mi do breku.
Na plastiku jit nechci, ale ze sveho hrudniku mam uz vazne mindrak. Myslela jsem, ze po kojeni prsa muzou zmenit tvar, ne zmizet... ☹

aponchie
30. dub 2008

no ono s tim kosickem je to naprd pac vsecky co mam jsou cislo 75C a jako ja myslim ,ze C nemam ani nahodou ,ale do B se nevejdu proste to leze vsude mozne ven a nemuzu to tam slusne narvat 😀 kdezto do C v pohode ale zase musi byt dobre strihla kosicky blizko u sebe a obvod spis 70 😝 no asi jak jsou takove poddajne je problem je dostat na spravne misto 😀

kristi
30. dub 2008

vybrat podprdu je fakt umeni

kristi
30. dub 2008

ja uz si tedka zadny pradlo kupovat nebudu, pockam si az budu mit novy prsa

macanet
30. dub 2008

Tak mě vyhovujou podprdy akorát v POlsku a to fakt, paní má polskou výrobu(asi ty kozenky mám polský 😕 a fakt seděj tady ani omylem a to můžu zkoušet a vybírat a nic. jak píše apo když mi je koš, není mi obvod 😕 Já mám 75B-80B jak kdy

macanet
30. dub 2008

Aponchie a nebyl to Beute Usche nebo tak nějak ten katalog? od nich mám taky prádlo a O.K 😉

aponchie
30. dub 2008

jj Beate Uhse loni byla paradni cerna (teda ve vsech barvach)krasny raminka s kvetinkou dela paradni prsa a ja krava vzala jen jednu byla jeste za nejakych 199v akci 😝 no a ted bych ji potrebovala jeste a uz ji nemaji zrovna dosel katalog ,ale je jich tam par podobnejch

macanet
30. dub 2008

No já uvažuju o tý na obalu vzadu, tělovou, ale aby neodstávala 😕

aponchie
30. dub 2008

ta je pekna taky sem na ni kukala 😀

macanet
30. dub 2008

Tak jí objednej a pak napiš jak sedí, to víš já matka na MD si nemůžu dovolit vyhazovat prachy za odstávačku 😀 😀 Ale je fakt, že tam maj hezký věci, akorát muž říká, proč tam dávaj samý kozatý , že pak na neprskách to vypadá blbě 😖 a je to fakt

aponchie
30. dub 2008

kukni na str:15 ten cervenej korzet 😵 jeste dobre vypada str:18 c.5,a ta ruzova str:24 c.5 a nohavicky k tomu

macanet
30. dub 2008

Moment, donesu ho 😀

aponchie
30. dub 2008

me celkem stvou,ale..posledne neposlali skoro polovinu veci co jsem chtela prej pozdeji a je to rok a nic 🙄

macanet
30. dub 2008

Na str. 24 c.5 jsem koukala též, 28- č.3 oranžová , a ta na tom obalu, pak ještě pyžamko a kraťasy s tílkem Chocolate, ale to by bylo škoda do postele 😀

macanet
30. dub 2008

Mě přišlo zatím všechno, ale minule mě naštvali, diskrétnost a prd, obal, že bylo jasný co tam je 😀 A máme schránku společnou v baráku, ale nikdo nic neříkal 😅

aponchie
30. dub 2008

ta ruzova je fakt rajcovni 😀 ale ty gatky k tomu leda..no a ta oranzova ma dobrej strih jen ja asi v cerne spis..ale s tema nohavickama je proste boziiii jeste mit prdylku do toho 😀 kukni jeste na str:35 c.9?ta cerna balconette

aponchie
30. dub 2008

heheheh no tak to je vsem jasne co to je kdyz je to v cernem obalu ze???jeste kukam na str.62 tam je 5most popular bras..ta dole za 399cerna a ta vedle ni za krk bude delat dobry kozy 😀 kde je to tvoje pyzamko nemuzu ho najit 🙂 ja jsem si nasla tolik veci sakra a z ceho to mam jako platit????kasli na sousedy budes eroticka guru a jen budou zavidet 😀

macanet
30. dub 2008

No to by se táta neudržel už 😀

kristi
30. dub 2008

o cem se to bavite??

aponchie
30. dub 2008

kristi o podprdach co delaji dobry kozy 😀

kristi
30. dub 2008

kua,ty jsou.....ale jak rikam, sundas to a stejne je to na hovno

macanet
30. dub 2008

www.beate-uhse.cz o těch se bavíme 😉 Kristi, zatančím tátovi, sundám a..................

mobina
30. dub 2008

Hm tak to jste mě fakt potěšily 😠 😀 Jsem si říkala, že se mi kozy trochu zvětší a i tak zůstanou, abych si mohla koupit konečně nějaký pěkný prádlo koš A a ono asi ho.no. Takže bych to shrnula, že budu do lambady rolovat kokršpanělý uši 😝

aponchie
30. dub 2008

no praaave ja na tom nejsem tak blbe a to jsem kojila rok a pul ale je fakt ze to ty krasny pevny trojky uz nikdy nebudou ☹ me nevadi velikost ,ale spis ta konzistence 😀 ..normalne loni na podzim sem schudla na 58a prsa fuc a ted mam 64!a prsa trooosku narostla ,ale pevnost fakt ne..nekde sem cetla,ze Madonna hooodne posiluje prsni spise tedy podprsni svaly pac prsa nejsou svaly pouze tuky ze?Kliky ,mackani micku atd

kristi
30. dub 2008

mobi,je nas vic

macanet
30. dub 2008

mobi, třeba nebudeš, já taky nic neruluju 😀

noangel
30. dub 2008

hlasim se do klubu odhodlanych jit na plastiku, mamka po odkojeni me a segry (me 3 a segru 2 mesice) skoncila s prsama ala prazdnej pytlik az na brise pre 13 rokama si nechala udelat plastiku a max spokojnost dodnes krasny pevny trojky v 52 letech a nejde to vubec poznat

mobina
30. dub 2008

Holky a ty inplantáty se musí ještě po nějaký době (tuším 10 let) měnit nebo už je to na pořád?

aponchie
30. dub 2008

ja bych sla treba taky casem zatim teda jeste neee ,ale mam desnej strach z te operace a ze se to nepovede a takovety blbosti kolem ..bolesti vubec to ne 😎 a taky jak nekdo muze delat prsa za 20jinej za 60tis..moc se v tom neorientuju v cem je rozdil?

macanet
30. dub 2008

noangel, tak to je fajn, hlavně že se mamka cítí fajn 😉