• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po kojení mi zmizela prsa!

1. června 2016 
apii, rozdil je v tom jaky mas implantaty, kudy ti je tam daji a taky lokalita, remove doktora
30. dub 2008 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
aponchie: podle jmena kliniky nebo chirurga si narazi na ty implantaty penize :wink:
30. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.miminko.com/clanky/cviceni-na-posileni-prsnich-svalu-144.html

kristi:a kdyz chci to nejlepsi co je tak tech 60 je odpovidajicich?tak ja pokud bych sla tak asi jen do nekoho hodne znameho a kdo ma dobre reference a ukaze mi zenske co delal a jak ..nemam rada takovety balony co hned poznas..nekdo je ma tak ,ze ani nevis proste hezky mensi a pevny
30. dub 2008 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
znama ma od Mestaka a platila 76 na splatky
30. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
coze????76tacu ty vogo tak to je palka a jake je ma?videlas chmatalas? :grinning:
30. dub 2008 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
videla, nesahala.....vypadaly super, ona ma ale jako 3-4..dost velky v pomeru k telu
30. dub 2008 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
aha toz to je moc na muj vkus,tak to ochmatej a dej vedet jake to je :grinning:
30. dub 2008 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Toby mě taky zajímalo, jaký to je na omak :grinning: Akorát je blbý, když je ženská drobná a má je jak Pamela a ještě se ani nehnou, to je takový nepřirozený, že jako trčej
30. dub 2008 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no,to se to prave nesmi prehnat
30. dub 2008 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
presne tak radsi mensi a pevny nez vetsi ..pomer k telu ..jako poznat to urco bude v plavkach nebo naostro,ale pekne udelane proc ne :slight_smile:
30. dub 2008 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jsou i implantaty ve tvaru kapky,ktery jsou jeste min napadny
30. dub 2008 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Za 20 jsou možná jjen implantáty, ale operace celkově i s konzultací, pobytem a vším je kolem 60 tisíc. Míň těžko, možná někde mezi 50 a 60. A většinou se vyměňují, tak po 10 letech. Možná o nich budu taky uvažovat, ale jsem zvědavá, kde na ně našetřím - na mateřské...
30. dub 2008 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy me bavite... :wink:

Kristi, mas to nejak zmaknuty. To je ten tvuj zajem o vec asi hodne vaznej...

Plastika me taky cim dal vic laka. Bolest a operace je asi to, ceho bych se na tom bala nejmin. Spis nevim, jak bych se potom s novym hrudnikem szila. I kdyz po kojeni me taky zcela jiste ceka novej hrudnik (zaklady se uz zcela jasne rysujou) a s tim se asi budu szivat jeste hur :slight_smile:
30. dub 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Anatanko, jj....situace si to zada :wink:
30. dub 2008 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.plastikapraha.cz/pred-po-obrazky/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika
myslim, že to nevypadá špatně :wink:
já bych taky chtěla ty solné co jsou ve tvaru kapky, vypadají přorozeně a na omak to není poznat, jsem je ošahávala kamarádce :confused: :grinning:
30. dub 2008 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt to neni poznat na omak?? ja az nakou kocku uvidim,tak si sahnu...
30. dub 2008 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
není, prostě normální prso, ty solný roztoky jsou lepší. no mě se týka spíš tohle :frowning2:
http://www.plastikapraha.cz/pred-po-obrazky/modelace-prsou-breast-lift-mastopexe
30. dub 2008 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tenhle obrázek mě dost uklidnil. Přesně takový prsa by se mi líbili :grinning: a ten stav před skoro spňuji :rolling_eyes:
30. dub 2008 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jako dobry, ty mas na tuhle kliniku reference? ja si teda vybrala jinou.....
30. dub 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si taky vybrala jinou, ale tady mají nejvíce fotek před a po :wink:
30. dub 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
a kterou? IP
30. dub 2008 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Sestřenka je asi tak 1-2 měsíce po plastice a stálo jí to 50.Viděla jsme ji jen na fotce co mi posílaal,v plavkách a nešla do extrémů,takže má asi tak větší 2 jak mi popisovala.Moje mamka jí viděla je to asi tak 14 dnů a říkala že to poznat není.Že kdyby to nevěděla ode mě tak nic nepozná. :wink:
Jen jsme se sestřenky ptala jaké jsou na omak a jak bolest po operaci,tak říkala,že (to byla asi tak těch 14 dnů po tom)že jsou ještě takové tvrdší,ale prý tak po měsíci změknou a bolest prý nijka hrozná,ale říkala,že má celkem vysoký práh bolesti,tak že ji jen tak něco nebolí(ted doufám že jsme ty prahy bolesti nezaměnila :sweat_smile: )Já se sní uvidím možná až v létě,tak teprv potom budu sahat(už jsme ji na to připravila,že ji budu osahávat :grinning: )
30. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukala jsem na ten odkaz od Myschky...ta modelace...To je docela dobrý!! Ale zvětšení pomocí implántátů bych si nenechala. Naprosto mě děsí představa, že mám v těle nějakou "umělou hmotu" :grinning: Pro srovnání... mám děs i nechat si dát antikoncepční tělísko, že je to nějaká "cizí věc" v mém těle. /Hnusí se mi i antikoncepční pilulky, že je to něco co do těla nepatří..ale ty i přes odpor užívám :slight_smile: /
....Jsem asi padlá na hlavu...No, ale kdo se k tomu odhodlá, klobouk dolu...vypadá to pěkně. Každý má hold ty hranice ke svému tělu jiné.../Nebo spíš..zase až tak hnusná ty prsa nemám :grinning: /
30. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se taky líbí ta modelace spíš než implantáty :wink:
30. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mě se líbí obojí-ty "vycpávky"tam jsou udělané pěkně,vypadají přirozeně,žádné pravidelné "koule" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale je fakt že když už tak taky spíš uvažuju o modelaci.Odmítám si do sebe nechat něco cpát :slight_smile:
30. dub 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem myslela jak na tom su spatne s tema prckama co mám :grinning: Co jsem ale mrkla na ty fotky tak se me doooost zvedlo sebevedomí-sice malé,ale hezké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyz se to neprezene, tak to vypada hezky i prirozene, ale vic me prave zajima ten omak. K tomu jsem nemela zatim prilezitost. Nikoho se silikonama neznam a uz vubec ne tak dobre, abych si to mohla osahat.

Ale prave predstava ciziho telesa v tele me dpst desi. Nesnesla jsem na sobe ani gelove nehty...
1. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem si teda vybrala tuhle kliniku, pan doktor je mi sympatickej a jeho prace jeste vic

www.perfectclinic.cz
1. kvě 2008 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi: pokud je pan doktor ten na tech obrazkach tak tam jdu taky :slight_smile:
1. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
je, fakt tak vypada.....dobrej,co?
1. kvě 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek