Po kojení mi zmizela prsa!

juliexs
29. dub 2008

Holky, ja jsem posledni dobou tak zoufala z mych "vnad". Pred tehu jsem mela velice hezke a plne dvojky. Ted uz skoro rok kojim a prsa se mi posledni tydny uplne ztraci pred ocima. Mam tak akorat lepsi nulky. Kdyz se vidim naha, tak je mi do breku.
Na plastiku jit nechci, ale ze sveho hrudniku mam uz vazne mindrak. Myslela jsem, ze po kojeni prsa muzou zmenit tvar, ne zmizet... ☹

noangel
1. kvě 2008

kristi: jj hned by se lip snasela bolest 😉

myschka
1. kvě 2008

no na fotkách vypada gut ale kdyz si prehrajete ty videa tak do sympataka má sakra daleko a to se jeste urcite snažil pred kamerou😀

anatanka
1. kvě 2008

Plastika uz se stava celkem beznou zalezitosti.

Mame znamyho (spis manzel) a ten pracuje jako plasticky chirurg. Kdyz jsme byli jendou parit v Ostrave na Stodolni, tak jen ukazoval: Ta ma ode me prsa, tahle taky, tahle zase toto...
Posledni dobou si na nej casto vzpomenu, ale na konzultaci bych k nemu nesla, to bych se fakt stydela... Radeji anonymne...

Nemam problem s operaci, pri ktery se neco ubere, neco napne, neco narovna, ale zrovna u tech prsou mi priserne vadi ta cizi vec v tele.

Taky si rikam, ze bych sla az tehdy, pokud bych vedela, ze nemam co ztratit, ze horsi nez to, co mam uz to byt nemuze. K tomu rozhodnuti jsem zatim nedosla (ale taky jsem jeste neskoncila s kojenim 😉 )

kristi
1. kvě 2008

ja nemam problem s zadnyma operacema, proc toho nevyuzit,ze? ale ne zbytecne, samo. Lifting a takovy veci mi prijdou fakt v pohode

myschka
1. kvě 2008

Já taky nemám žádnej problém. Kdybych měla dost pěněz tak si necham opravit kde co 😀 no ale zbytečnosti jako novou panenskou blánu fakt ne 😀 😀 😀
Ale koukla jsem na video z té kliniky co dávala odkaz kristi a tam je liposukce, úprava prsou a nosu atd a všechno to dopadlo dobře a těm lidem fakt prospělo. Proč se trápit nějakýma mindrákama když s tím může člověk něco udělat.

kristi
16. čer 2008

tak jsem dneska byla na konzultaci a dopadlo to velmi sympaticky

magika
16. čer 2008

Tak mě po kojení teda prsa narostla...a taky mi narostlo vlastně všechno 🙄 Mívala jsem 75 B a ted 85 D 😝

zanett
18. čer 2008

Ahoj kristi 😵 Ja tady ted par dni nebyla, takze tys uz byla na konzultaci (bavily jsme se o tom v jinym tematu, pamatujes?), tak jak to dopadlo, clovece? Uz mas zamluveny termin?

sannyika
22. srp 2008

Ahojte holky,tak ja jeste mimco nemam.Ale teda prsa zadny , neco tam jako je,ale teda, kdyz pisete ,ze se po kojeni zmensi,tak nevim co mi zbyde. myslela jsem ,ze se ty prsa zvetsi, teda aspon u tech ,co nemaji nic.No tak to je parada. Jinak jsem si koupila asi pred trema tydnama Stimulen, je to cesky vyrobek, taky prirodni. Jim teda jeden denne,ma se spravne dva denne,ale citim se mnohem lepe- jinak tabletky stoji jen 80kca je jich tam myslim 80. . No a moje spolupracovnice si to koupila taky a chlubi se tim, jak si musela koupit podprsenku. Ze se ji prsa zpevnila a zvetsila a to je ji 48. bere dve denne a uz druhe baleni.da se to koupit v nekterych lekarnach a nebo pres internet. Kdyby s tim mel nekdo zkusennosti,tak pisnete,,. A s tou operaci, taky bych do toho neslla. Pritelovi se to naopak libi a tak je mi to defakto fuk,ale uz pro vlastni pocit, kdyby ten stimulen pomahaal, bylo by fo fajn. Jo, a jinak jsem cetla,co si mysli chlapi, libi se jim silikony,jako jen na fotkach,ale doma maji radeji prirozena prsa, mala velka , ¨povisla , to je fuk.Ale co je hrozny,kdyz si na ty prsa sahnou a citi ten silikon.Kde zacina a kde konci. Takze si myslim,ze cviceni a jist treba vlocky je asi nej... Jinak ty operace podle me, vubec nejsou dobre. Neco se otevre, pak se to zacpe tim implantatem, no nevim nevim, dokonce jsem slyslela ,ze vetsina bab po 50 maji pak nadory a casto to konci spatne. protoze oni neciti zadnou bulku nic. maji to schovane pod tim silikonem. A je docela logicke, ze jakmile se nase kuze otevre, strci se tam cizi teleso, zasije,tak to pak nemuze dychat, a dela to neplechu,ale mi o tom vubec nevime. ne. nevim. ale mam z toho strach, a necham si svoje jednicky. co , nekdo mam velke, male. kazdy ma neco. Hlavne,ze mame,teda vy mate, ja snad budu mit. Zdrave mrnousky a vy sami ste v pohode, to ostatni je fuk, cvicit, atd a je to v cajku.

nalka
21. únor 2009

Ahoj holky,oprašuji trochu tuhle diskusi.Uvažuji o zvětšení prsou a hlavně i trochu o úpravě prsou.Po druhém těhotenství mám tak šeredné prsa že z toho mám opravdu trauma.Opravdu jen takové dvě hnusné povislé kůžičky.Fakt hrůza.Mám na ně už i našetřeno,takže bych už mohla klidně jít.Jenže mám problém.Holky já se vůbec nebojím ty bolesti po operaci a to že je prý velká.A ted si budete myslet že jsem blázen,ale já se nejvíc bojím narkozi.Bojím se že se neproberu,že se v ní udusím a takovýhle já mám starosti.Možná bych asi potřebovala psychiatra než plastickýho chirurga,co?A taky se bojím předoperačního vyšetření.Nevím proč.Asi aby mě třeba něco nenašli.Nebo já nevím.Je to zajímaví,ale ty samotný operace,jako že mě budou řezat prsa a pak to bude hodně bolet,to se nebojím.Holky byla jste už některá?Máte nějaké zkušenosti?Povzbudte mě trošku 😀

kalo
22. únor 2009

Nalka: to se snad ještě nestalo, že by se někdo z narkozy neprobudil, ne 🙂 Já měla nakrozu při císaři a pohoda...potom jseš akorát taková praštěná, nesmíš 2 dny jíst, ale do večera budeš ready. Jinak k tématu.. 🙂 Ty si chceš nechat silikonové implantáty nebo jen opravit tvar prsů? Ze své zkušenosti ti radit nebudu /já mám prsa po kojení sice menší, ale pořád poměrně pěkné. A ještě určitě chci další dítě-děti/ Ale moje nejlepší kamarádka si nechala udělat silikony /cca.70 000Kč a splácí je/. Je strááášně spokojená. Bolest prý hrozná, ale netrvá dlouho. Prý se to za pár týdnů pěkně zahojilo. Pak následuje půl roku péče....stahování, nelehat na břicho atd. To instrukce určitě dostaneš. Z počátku je to prý tvrdé, ale za ten půlrok prý změknou skoro jako tvoje prsa. No teď je z ní "sexyce" jak z erotického časáku, když se sleče do plavek 😀 😀

Ta úprava tvaru prsů je určitě šetrnější (nemáš v těle všité umělé balonky 😅). Na internetu se o tom dozvíš spoustu informací, s popisem, fotodokumentací, videa...zkus hledat. AŤ se rozhodneš pro cokoli a zvedne to tvoje sebevědomí, tak jdi do toho!! Pro krásu se musí trpět (jak říkala moje babička 😀) Ale stojí to za to a každopádně přeju hooooodně štěstí a pak napiš 😉 😉

anta
22. únor 2009

Ahoj holky, taky téma pro mě. Před těhu jsem celkem prsa měla, nooo celkem, pak v těhu mi začala růst, pak jsem tři měsíce kojila, malej se mi potom odstavil, to jsem ještě trošku prsa měla asi tak 14 dní a pak najednou z ničeho nic, kde nic tu nic. 😝 Přiznám se, že když se na sebe podívám do zrcadla, tak se fakt leknu, pořád manžovi říkám, že si nechám udělat plastiku, ale on s tím moc nesouhlasí a já sama jsem taky dost na vážkách. Co to takhle zkusit řešit nějakou vhodnou podprdou, ale jakou? 🙂 A máte zkušenosti s tím Dekolenem? Pořád o těch prsech přemýšlím, co s nimi, leda tak utrhnout a zahodit 😀 😀 😀

garfieldmail1
22. únor 2009

No já jsem neměla prsa ani před těhu. V těhotenství taky nic moc, ovšem po porodu to byl mazec, to jsem měla za 3 dny snad čtverky! 😎 😀 Pak se to ustálilo ná nááádherných trojkách, to teda bylo něco! 😵 No ale přestala jsem kojit a ze dne na den jsem zase tam, kde předtím - kde nic tu nic 🙄
Až nebudu chtít další dítě, tak možná do té plastiky taky půjdu, nic proti tomu nemám, jen samozřejmě obavu, protože se prostě jedná o operaci, že jo ☹
Teď mám fajnou podprdu s vycpávkama, takže dobrý, přítel taky nemá problém. Blbé je to akorát v létě, plavky s vycpávkama totiž děsně dlouho schnou 😖 Ach jo, když si vzpomenu, jak jsem si loni v létě, když jsem teda ještě kojila, mohla dovolit jen takové sexy trojúhelníčky ..... 😉

Jo akorát jedna věc mne štvala, když jsem měla při kojení prsa. Stejně jsem si nemohla totiž dovolit upnutá sexy tričky, protože mi furt teklo mlíka a já jsem musela mít pořád prsní tampony, které se přes podprsenku a tričko bohužel nepřehlédnutelně rýsovaly 🙄

garfieldmail1
22. únor 2009

Jo a mé kamarádky, co taky kojily cca do jednoho roku, předtím měly tak trojky, teď mají dvojky. Takže se jim taky prsa zmenšila. Ovšem pořád jsou na tom lépe než já 😠

garfieldmail1
22. únor 2009

Jo a ještě jsem si vzpomněla ... 😀 Když jsem teda měla prsa při kojení, přítel si jich stejně houby užil, protože jsem je měla furt nalité a tedy velmi citlivé na dotek. Takže se mohl leda koukat 😀 😀 😀

ria80
22. únor 2009

No já stále kojím,ale mám pocit,že moje prsa jsou nanejvýš stejný jak před těhotenstvím.Takže je velká naděje,že po dokojení budou hodně malý.Což je to co jsem vždy chtěla,kde nic,tu nic.Prostě se mi to líbí.Takže budu štěstím bez sebe,vždycky jsem byla z toho neštastná,i když jsem je měla asi normální.Tak jen doufám.Ale taky by se mi nelíbilo,kdybych měla jen visací kůžičku,to je ošklivý.No nechám se překvapit. 😉

makyb78
23. únor 2009

Holky já jsem taky na tom bídně,do plastiky teda nejdu ani omylem.Hrudník mám jak dorostenka,manželovi to nevadí,kvůli tomu si mě snad nebral 😀 Já jsem ještě ke všemu vysoká,takže horní část těla,myšleno i ruce,mám trochu anorektické.Já říkám,že mám ty prsa asi na zadku 🙄
Kamarádka Decolen užívá delší dobu,prý pozoruje zpevnění /jakési 😅 /,ale zvětšení nikoliv.
Těm přípravkům moc nevěřím,ale pokud někdo máte nějaké pozitivní zkušenesti s čímkoliv,sem s tím.
A podprsenky jsou problém,já bych tam těch vycpávek potřebovala několik 😀 ,ale radši fakt zainvestuju do kvalitního prádla než tu plastiku.
No a jak tu někdo psal,že plavky s vycpávkama dlouho schnou,tak to je fakt opruz.A mít tam dvoje plavky s dětma a převlíkat se pořád jak blbka.... 😝 Chlap ale říká,že díky tomu mám pernamentně vzrušené bradavky 😀No spíš zmrzlé 😝
Ale já pořád říkám,že lepší na pohled jsou vykojené malé prsa,než čtyřky do pasu 😀
Hlavně že jsme zdravé,ale taky to na mě občas padne.Takže zkrášlující triky ohledně poprsí, mnou ještě nevyzkoušené,to mě zajímá 😉

anta
23. únor 2009

Garfield, mluvíš mi naprosto z duše, přesně, když jsem měla prsa, tak to bylo jen před kojením a to mi z toho teklo pořád mlíko jak z vodovodu, takže těsná trička jsem nosit taky nemohla. Manža si jich taky neužil, protože mě přesně bolela jako tebe 😀 😀 😀 Achjooooooooooooo.
Makyb78 - já jsem docela malá postavou, takže u mě ta prsa nějak nevadí, že už nemám 😀 , vadí to jen mě 😀 😀 😀 A co se týče podprsenek, viděla bych to na styl vycpávek alá tenisáky, tedy u mě 😀 😀

nalka
23. únor 2009

Kalo,já vím že ta narkoza je asi to nejlepší co na ty operaci je 😀 Ale mám z ní prostě divný pocit.Bojím se ji.Je to asi psychický.Normální člověk se bojí ty bolesti potom,ale já ne.Bojím se předoperačního vyšetření a narkozi 🙂 Říkám si,co když mě naměří srdce s tím že ho mám v pořádku a stejně třeba nebudu mít a oni to nepoznaj a mě se v narkoze zastaví a ted si představuju jak mě oživujou a já nevím co.Jsem dobrej blázen,co?Ale to že by mě řezaly a pak by to bolelo jak blázen,tak to je mi jedno 😀 Jinak prsa mám tak jedničky.Když jsou teda v podprsence.Bez podprdy jsou jak psí uši.Teda spíš ouška.Tipuju tak na jezevčíka 😠 .Takže chtěla bych ty gelový,nebo silikon,nevím jaký v tom je rozdíl.No a dát je malinko výš.Teda trochu víc výš.Nevím jestli mě je budou muset dávat ještě výš,nebo jestli to zdvyhne právě ten silikon.Budu muset někam na konzultaci.A to taky nevím kam.Jsem z Pardubic,tak bych ráda do Hradce Králové,tam je dělají v Sanusu.Ale nevím jestli jsou tam dobrý.Jestli se jim tam můžu nechat svěřit 😀

astrane
23. únor 2009

Já mám taky nula nula nic 😀 Ještě jednou si užiju pohled na svou hruď s prsama až budu mít mimčo a pak to nic budu mít už doživotně...Vycpávkya by taky musely být pořádný...mě spíš štve,že jsou ty prsa takový jako prázdný-no jo,taky jezevčík 😀 Ale do plastiky nejdu,nakonec chlapovi se to zdá dobrý,tak co 😎

anatanka
23. únor 2009

Koukam, ze jste tema opet obnovily...
Prsa jsou a budou asi porad aktualni 😉

Ja uz nekojim nekolik mesicu, prsa porad beze zmeny [rozumeno tim bez navratu k puvodni velikosti pred tehu], ale uz jsem se vice mene zvykla.

nalka
23. únor 2009

anatanka,jukla jsem ti do alba a ty máš super postavu.Jsi hubenour,takže k tobě malé prsa jdou.Máš je ke svému tělu akorát.Si teda myslím.Jenže já mám hubený nohy a to tak že velmi,strašně široký boky,žádný pas,vypouklí břicho no a nahoře dvě malé prsíčka.A když je vypustím tak je mám dole.Jsem absolutně nesouměrná a není to hezké.Jinak máš pěknou dcerku a i manžela 😉 😀 Mužu se ještě zeptat?Koukala jsem že jste byly u moře i s malou.Taky se chystáme a to ji bude rok.Letecky.Jak to malá zvládla?Cestu,jiné prostředí,klima a tak?Myslíš že se nemusím obávat?Že nebude nějak trpět,cesta a tak?

skurinka
23. únor 2009

ahoj holky ja mam opacny problem me zustali .uz pred teh jsem mela velka prsa ale ted hruza 😔

anatanka
23. únor 2009

Nal: Diky 🙂 😉 🙂
Btw k tve otazce. Letecky jsme tam nebyli, jezdili jsme autem, ale myslim, ze pro mimino je rozhodne snesitelnejsi dvouhodinouvej let letadlem nez devitihodinova cesta autem...

nalka
24. únor 2009

No tak to je mazec.Viděly jste to holky na Nově?No to je něco na mě ☹ Přesně z tohohle já mám hrůzu a ono se to fakt stane ☹

anatanka
24. únor 2009

Ja to nevidela, ale rikala mi to kamaradka, takze o tom nic moc nevim.

Ale takovych veci se tak nejak nebojim.

nalka
24. únor 2009

No ted jsem si založila téma,jak je to v Hradci v Sanusu.Měla bych to nejblíž,ale nevím jaké to tam je.Tak snad se někdo ozve 🙂 Ta holka,co umřela,byla u Měštáka na klinice.Operoval ji nejlepší chirurg.Měšták tam říkal že udělal kolem 40 000 operací ročně a tohle se mu stalo poprvé.Je to hrozný.

kristi
24. únor 2009

40 000 operaci rocne?????

kamiska
24. únor 2009

to jsem rada za toto tema - ja v to totiz pevne doufam 😉

nalka
24. únor 2009

Jsem debil.Ne ročně,ale celkově.Jsem z toho ted na palici a blbnu.