Přicházím o mléko?

myval1991
28. črc 2018

Ahojte. Dnes rano som sa zobudila a nemala som 1x naliate prsia....lavy prsnik mam rovnako prazdny ako vcera, nic nestrieka. Vcera som aj odsala o polku menej...mam sa zmierit s tym ze prichadzam o mlieko? Neviem si inak vysvetlit preco som rano nemala naliate prsia. Kojim len mesiac.

rajani
28. črc 2018

Ne, je normální a správné, že se vám nenalivaji prsa. Tvorba mléka se ustaluje. Pro více informací na mamila.sk (je to častý dotaz).
Pokud kojite na požádání a ne dle časového rozvrhu, není se čeho bát 🙂

lv
28. črc 2018

@myval1991 myslím, že ne, prsa se přestanou nalévat, mléko se tvoří hlavně při sání dítěte. Hodně pij, příkládej, koj v noci..

myval1991
autor
28. črc 2018

Daakujem vam. Duuufam! Velmi by ma to mrzelo..m

suromana
28. črc 2018

Chce to kojit, kojit, kojit. Já jsem kojila plně do půl roku, celkově do roka a půl, pak jsem musela skončit kvůli operaci. A za celou dobu bych z prsu neodstříkala ani mililitr, kolikrát jsem se divila, odkud to ještě malému teče, nám prsa velikosti 1 🙂, ale prcek měl v půl roce 9 kg, takže evidentně teklo.

priefi
28. črc 2018

@myval1991 je to normalni, poptavka ditka je ted mensi, az prijde spurt, zase budou nalite az az

myval1991
autor
28. črc 2018

@priefi tak supr😊 bola som zvyknuta ze sa mi mlieko tvori este do zasoby ale evidentne prichadza zmena☺

priefi
28. črc 2018

@myval1991 jj, ono se to postupne redukuje. Ale jakmile prijde dalsi spurt, budes mit zase bolave balony 😅

no_title
28. črc 2018

neboj, o mléko se jen tak nepřichází. A pokud ano, většinou je za tím nějaká větší příčina, třeba velký stres, nebo u nás to udělal dudlík (syn se naučil špatně sát a tím nestimuloval prsa tolik jak by měl)

monaluza
28. črc 2018

Mne se u druheho syna prsa vubec nalevat nezacala, a stejne uz kojim jedenact mesicu 😉. Dokud si dite "nestezuje", budte v klidu, maximalne pro dobry pocit zaradte nejaky kojici caj...

rebe
28. črc 2018

Nalévání prsou ani odstříkávání nevypovídá o tvorbě mléka vůbec nic. Věř sobě a svému tělu a klidně koj dál, dokud bude tvoje dítě spokojené a bude pravidelně čůrat a přibírat, rozhodně máš mléka dost.