• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Škytavka miminka po kojení - jak se jí zbavit?

22. července 2014 
Ahoj všem, kdo kojíte.

Prosím trápí nás škytavka miminka po kojení - nevíte jak se jí zbavit? Potýkal se s tím někdo a zabralo vám něco?
A´T dělám co dělám, nejde to odstranit, miminko loká vzduch i když se snažím jak odsávat aby měl prs volný nebo aspoň ho před kojením párkrát promnout a trochu odstříknout....i dělat stále "řasu" na dvorci, aby měl co nejvíc dvorce v pusince.

Děkuju G.
17. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na škytavku nám nezabralo nikdy nic. Škytala v bříšku, na porodním sále a škytá dosud. Někdy vůbec, jindy pětkrát denně. Někdy pomůže škytavku zapít, tak zkus ještě na chvíli přiložit.
Jinak je ale škytavka neškodná a řekla bych, že s polykáním vzduchu nesouvisí.
17. črc 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý taky často škytá, někdy pomáhá dát ještě trochu napít, ale většinou nezbývá nic jiného než čekat, až to přejde :unamused: .
17. črc 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně škytá, pokud je jí chladno a nebo pokud je přepitá. Ale i tak to řeším tím, že dám trošku zapít, pokud chce (ona obvykle nechce, tak prostě škytá).
17. črc 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@astra11 u mě škytá po každém kojení. Nic nepomohlo, a tak prostě nechávám doškytat....on si s tím poradí sám..
18. črc 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@astra11 Nekojím, jsme na UM a taky škytá. Neřeším to.
18. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky skytame po skoro kazdem kojeni :slight_smile:
18. črc 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
už v bříšku malá škytala, škytala hned po porodu, několikrát za den v porodnici - tak jsem se na to ptala a bylo mi řečeno, že se není čeho obávat, že to tak některé děti mají a že do 3. měsíce škytavka zmizí .... malé je přes rok a stále škytá i 3x za den.
22. črc 2014 v 01:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek