V 29. tt z prsa teče "mléko". Zánět?

denyma
28. čer 2023

Ahojte, chtěla bych se zeptat. Prsa mi tečou už delší dobu. Průhledná lepkavá tekutina, vždy pár kapek nejčastěji když ležím a tím si prso zmáčknu. Poslední dva dny tečou víc. Což je prý normalni. Ale už včera jsem si všimla že po ránu když si jakkoliv prso zmáčknu výteče kapka bílá, nebo možná spíš nažloutlá a pak až zas průhledná. Jen z jednoho prsů. Trošku mě to prso boli, tak mě napadlo může to být zánět? K dr jdu za týden tak jestli mám raději plašit dřív 🙂

laxesis
28. čer 2023

@denyma já mám mlezivo oranžové, je to ok🙂 i minule jsem to tak měla. Prsa bolí furt.. zánět bolí hodně, máš tam někde nějakou bouličku?

petra66m
28. čer 2023

@denyma Při zánětu je typické pocit horka v prsu, zčervenání a tvrdé místo. Pokud nic takového přítomné není, řešila bych to s doktorkou až za týden. Myslím si, že zánět prsu může nastat až při kojení.

laxesis
28. čer 2023

@petra66m jen poupravím, protože zánět může být i v těhotenství, zrovna nedávno to tady jedna maminka řešila na zdi🙂

cuuza
28. čer 2023

Barva od průhledné po oranžovou je ok. Pokud není bolest nebo teplota, tak je to ok. Někomu se tvorba mleziva spustí dřív, někomu později, ale o ničem to nevypovídá.