Změnila se vám váha, když jste přestaly kojit?

evikk
22. bře 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli se Vám změnila váha,když jste přestaly kojít?Já přestala zhruba před dvema měsíci a váha mi jde nějak nahoru,nejdří jsem to neřešila,ale těd mi připadá,že týdně přiberu kilo,po porodu jsem se dostala na svých 55kg ,přestala jsem kojit a mám 63kg,moc se nepřejídám,nikdy jsem nemela s vahou problemy ,tak by me zajimalo jestli jste na tom stejne 😉

jajda78
31. bře 2010

U nás se to vybralo do silného deště,tak budeme zavřený ☹ .

roofie
31. bře 2010

My byly kolem třetí venku, nepršelo, ale bylo pěkně hnusně. v pět se začalo dělat hezky a v šest bylo azuro ☹

jajda78
1. dub 2010

Ahoj.Vykukuje sluníčko,tak až se malá vyspí razíme ven. 😉

jajda78
1. dub 2010

Nemáte s tímto některá zkušenost?

evikk
autor
4. dub 2010

Ja s tim teda zkusenost nemam,ale takovym preparatum moc neverim,nevim,no 😒

roofie
4. dub 2010

Jednou jsem nad tím přemýšlala, a koukala se, na netu najdeš určitě nějaké diskuse, jak to zabírá/nezabírá... Myslím, že to bude jako u skoro všeho, velmi individuální. Někdo po tom shodí, jiný ani deko....

Včera jsem se odhodlala a cvičila jsem!!!! Ale jen tak zlehka, ale až konečně odstátnicuju, tak budu mít volné večery a místo psaní bakalářky nebo vypracovávání otázek ke státnicím si budu pouštět a cvičit pilates nebo power jogu... Doufám 😀

jajda78
4. dub 2010

JoJo,četla jsem diskuzi a je to nějaký sajrajt,tak si asi můžu koupit kapky na po..... 😀 Já bych do toho asi nešla,nemám odvahu.

evikk
autor
6. dub 2010

Ahoj holky,tak konecne je po Velikonocich a skoncilo prejidani,rano jsem hodinu cvicila,vaha se zastavila a nejde ani nahoru,ani dolu ☹ Jdu koukat na nejaky golfky,nevite jaky jsou dobry?Chci kvalitni,nas sportak casualplay uz je malymu malej,tak ho budu prodavat 😎

evikk
autor
6. dub 2010

Libi se mi docela tento :http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1251902

jajda78
6. dub 2010

Ahoj Evi.Taky jsem koukala na golfky,sporták už je nám malej,ale je to docela problém.Koukám,že máme stejně starý děti,nebo mladý 😀 .Přijde mi,že některý jsou malinký,mají krátkou opěrku zad.

jajda78
6. dub 2010

Evi,to jsou jaký?Nejde mi to otevřít.

evikk
autor
6. dub 2010

jajda :Mame stejne stary deticky,no me se libi gesslein buggy s1,nebo PEG PÉREGO golfky Sí Classico KOLEKCE 2010 anebo chicco liteway 2010 a nevim ktery,nazivo jsem je jeste nevidela 😉 .My mame prave kratkou operku u casualplay sportaku,a u nekterych golfek to je taky ☹

jajda78
6. dub 2010

Chicco mají opěrku 47cm to je asi takový průměr.U mě by asi vyhrál,ale když vidím,jak je malá nadšená z kočáru,tak nevím jestli nám nebudou ležet ve sklepě. 😉

evikk
autor
8. dub 2010

jajda::Chicco se mi libi,pristi tyden se na nej pujdu podivat do obchodu 😉

Je tady nejaky mrtvo devcata 😒

jajda78
8. dub 2010

Nějak to tu opravdu upadá,venku je krásně tak toho musíme využít.Koukám sem většinou,když malá spí. 😉 Jinak jezdím na kole jak se dá,tak aspon trochu sportuju.Jinak necvičím.Asi jarní lenora 😀 .

roofie
8. dub 2010

Také plánujeme koupi golfek, ale jen nějaké obyč, levnější - bude to jen tak do auta, abychom nemuseli kočár, když jedeme třeba k mým rodičům.... Asi vyhrajou ty chicco, jen nevím které... nebo možná jestli narazím někde na nějaké lepší....

Já jsem se teda začala hýbat trošku víc, každé ráno dělám dřepy, odpoledne cvičím na břicho (to mám teda hrozné, ne vytahané po porodu, ale vyjedené ☹ , tak snad to do léta bude mít nějaký efekt...

evikk
autor
9. dub 2010

Holky budu prodavat casualplay sportak .kdyby mel nekdo zajem,tak pisnete.Jak Vam jde hubnuti?Ja tento tyden cvicila jen dvakrat.takze to musim dohnat po nedeli 😉

jajda78
10. dub 2010

Hubnutí???Co to je?? 😀 Já cvičím pořád jen pusou,ta mi jede 😀 .

jajda78
10. dub 2010

To je počasí,tak akorát lehnout a nic nedělat a přibírat. ☹

jajda78
11. dub 2010

Tak holky,opravdu nevím, ☹ čím víc se hejbu,tím víc přibírám.Asi budu muset nasadit drastickou dietu.Zase kilo nahoře.Ach jo. 😠

roofie
11. dub 2010

Já se radši nevážím - sleduju tloustnutí a hubnutí na kalhotách...
Včera jsme měli rodinnou oslavu, tak to zase bylo.... fuj, ještě ted je mi špatně ze všeho, co jsem tam snědla ☹ ale medovníček byl vynikající 😀

jajda78
14. dub 2010

Ahoj,tak když jsem jsem včera viděla Pergnerovou co s ní udělalo hubnutí a ten její styl života,říkám si radši pár kilo na víc.Taková pěkná baba to byla. Třeba za tím je i něco víc,ale zhrozila jsem se 😒 .

roofie
14. dub 2010

je to pravda, jak říká moje babička, radši být trošku oplácaná, ale zdravá, než hubená, nemocná a neurotická...
Vypadal fakt hrozně...

jajda78
14. dub 2010

A babička má vždy pravdu,proto nás tak krmila že? 😀 Ale jo,švagrová zhubla strašně rychle a je ztrhaná a přidalo jí to roky. 😎

roofie
14. dub 2010

No to jo, babička měla pocit, že když nemám faldy naprosto všude, tak jsem nemocná 😀
Moje ségra zhubla z velkosti 40 na 36. sice má ted krásnou postavu, ale zase je pořád nemocná - jak nejí, tak je hnedka ze všeho nahromadě - alespoń tak to teda vidím já, že to je kvůli tomu, že nejí... ona ani moc nepije - za den vypije třeba jen půl litru vody...

jajda78
16. dub 2010

Tak u Nás konečně vykukuje sluníčko. 🙂 Peču buchtu podle prostřeno,růžový sen.Nic dietního no,ale co 😉 ,dám si jen kousek. 😀

evikk
autor
19. dub 2010

Ahoj holky 😀 Tak jak se mame?Ja teda nic moc,cvicim,omezila jsem jidlo,nejim sladky,ale pripada mi,ze porad kynu 😖 ,tak nevim nevim,do plavek asi poprve v zivote v lete nepujdu 😢

jajda78
19. dub 2010

Koukala jsem na tento kočár v obchodě a je super,na fotce nic moc.Jinak se máme dobře,s těma kilama to je u mě taky na prd,nejdou dolů.Když mě tak chutná 😉 .