Nechce mi požívat antibiotika, můžu je dát do pití?

rumburacka
2. črc 2013

Ahoj,mám takovou otázku? 🙂 ...Synovi včera doktorka předepsala antibiotika ve formě sirupu,ale mému klukovi jaksi nechutnají no..opravdu asi nejsou nic moc..myslíte,že mu tu dávku sirupu můžu dát do malého množství pití?bude to mít furt stejný účinek?Za doktorkou jedeme,až za týden...Nechci mu to dávat nějak násilí,už tak mu není moc do zpěvu 😒 ...budu ráda za jakýkoliv názor 😉 ..děkuji...

vendullka
2. črc 2013

Ano nevidím v tom problém, pokud to tak vypije.

aanysek
2. črc 2013

ahoj tak do pití bych to rozhodně nedávala pač to nevipije je to v tom hrozně citit.Nevim jak je starej ale jestli pochopí že je to pro jeho dobro tak mu to radši vysvětlit.že když to sní že se mu uleví atd.Do toho pití jsem to taky zkoušela a opravdu to nevipije.

zvirka
2. črc 2013

My dáváme léky ve formě sirupu do kaše, přesnídávky, jogurtu... když je malý nechce, neviděla bych v tom problém. Stejně se to v žaludku smíchá 😉

jajina.c
2. črc 2013

Já to dávám na lžičku se sirupem ( Šťávou ) a hned potom to zapíjí.

salomee
2. črc 2013

Mě se osvědčilo to přímo z dávkovače vpravit rychle rovnou do pusy a pak hned nakojit (zapil to a uklidnil se)...Když jsem zkoušela všemožné jemné způsoby, bylo to ještě horší, takhle to měl rychle za sebou. Když jsem to dala, dejme tomu, do kaše, pak nějakou dobu nechtěl kaši ani vidět, čaj s tím taky nepil..a tam je opravdu důležité, aby tu dávku dostal celou.

medvidekpu
2. črc 2013

Do pití určitě ne, některé děti potom začnou odmítat jakékoliv tekutiny, že to tam ucítí znovu, pokud ti je odmítá normálně, tak ti bude po pár dávkách odmítat i všechny tekutiny, taky jsme to někde četli, přesto udělali a pak byl doslova horor do něj dostat tekutiny, když jsme mu to tam šupli jednorázově zvracel, takže po částech po 1ml klidně, dávali jsme 1ml a hned zapít, aby to tu chuť v puse přerazilo, měl by to po těch částech dát do sebe do 15min, ne dýl

hojda
2. črc 2013

Naředit s pitím můžeš, ne moc, aby vypil celou dávku. Dost jsme s tím bojovali před 3 týdny. Nakonec jsem musela násilím stříkačkou do pusy a fouknout do obličeje, aby to pokla. jinak bychom museli každý den na injekci.

medvidek
2. črc 2013

Oběma dětem to dávám do stříkačky. Synovi to nevadí a dcera to hned zapíjí.

hofka1
2. črc 2013

Teď už není problém, ale dřív to jinak než násilím prostě nešlo. A nechápu, proč se výrobci snaží o příchutě, chutná a smrdí to děsně, se těm dětem nedivím🙂