• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Probiotika pro děti. Máte zkušenost?

26. října 2007 
Obracím se na vás, zda nemáte zkušenosti s probiotiky pro děti, které jsou vhodné pří léčbě antibiotiky? Mám dceru, která bere antibiotika, má zápal plic. Koupila jsem ji Nutrolin B pedtabs, ale ty jí moc nechutnají. Chtěla bych jí trochu pomoc, aby se po antibiotikách, rychleji "vzpamatovala".
19. říj 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám na mysli tu čtřletou :wink:
19. říj 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,já tedy s probiotiky nemám zkušenost,ale teď jsem měla malého nemocného,bral antibiotika,měl angínu.Tak mi doktorka říkala,aˇˇt mu nasadím multitabs pro děti,jsou to vitamínky v kapkách a musím říct,že docela dobré. A to malý má 19měsíců...
22. říj 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dermajetics, děkuji za příspěvek, podívám se na ty multitabsi na netu, vítamínky budu muset i v této formě do ní dostat, protože je teď hodně oslabena :frowning2:
23. říj 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s Ondrou jsem byla ještě na krevním obraze,nevím,jestli po té nemoci,nebo jak to s ním je,ale má málo železa,takže nám paní doktroka napsala ještě aktiferin v sirupku.Je to dobré,slaďoučké,takže nemá problém to zpolknout. Tak přeji hodně štěstí, ať už máš dítko v pořádku :wink:
24. říj 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skús dať Actimel :wink:
24. říj 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dermajetics, ten aktiferin barví zuby, tak pořádně čistite zoubečky :wink: , toď moje zkušenost. A ať se vám to brzo srovná :slight_smile:
24. říj 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peige, tohle jsou asi ty tabletky o kterych psala dermajestic. Ty muzou byt dobre.
http://www.lekynainternetu.cz/vitaminy-a-mineraly/pro-deti/multi-tabs-immuno-kid-30-tbl-/prod_1681.html
Ale jinak pomuzou i jogurty s probiotickou kulturou nebo probio napoje, nemusi se jednat nutne o Actimel, daji se sehnat i levnejsi vyrobky. Ted je toho spousta.
Dermajestic, kdyz jsem chodila davat krev a zhorsil se mi krevni obraz, doktor mi kvuli vysokemu obsahu zeleza doporucil susene merunky-ty by detem taky mohly chutnat :wink:
24. říj 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doktor nám právě nedoporučoval mléčný věci, teď, aby jí to nezahleňovalo. :frowning2:
24. říj 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak potom ty tabletky. Muzou byt dobre, klidne bych si taky zazvykala :grinning: Ale me probiotika urcite nechybi.
25. říj 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ten multitabs jsme měli v tekutém stavu jako sirupek, na kapátku,ale je fakt,že to bylo pro děti do 2let,my tabletky ještě nemůžeme,ale možná podle fotečky to bude něco podobného....
peige>> děkuji za radu,no už jsem to dneska ráno zjistila, s hrůzou se mu na ty zoubky koukám,jak by byl kuřák po tatínkovi......Takže ho trápím dvakrát denně.....Zatím jsme si myli jenom před spaním,takže budu muset častěji. :grinning:
26. říj 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
24. únor 2013 v 18:37 • emur
Tvůj příspěvek