Jak vypadat starší. Co byste poradily?

svetilkova201
7. únor 2020

Ahojte holky uvádět věk tu nebudu není mi opravdu 15 let ale vypadám strašně mladě a tím opravdu myslím až moc😂 nevíte nějaký rády? Třeba účesy který mě udělají starší? Opravdu nevím. Ano zkoušela jsem make-up ale nedopadlo to vůbec dobře 😂 vůbec s nim neumím. Takže by mi opravdu pomohla nějaká rada. Dekuju

aklin
7. únor 2020

Budte rada, ze vypada mlade. Mate to v genech. Je tu spousta zen, ktere by chtely zastavit cas. Co treba zkusit nejaky kurz liceni, i uces dokaze udelat divy.

mariegroth
7. únor 2020

Kratke vlasy delaji vseobecne starsi 🙂

kacenka115
7. únor 2020

@svetilkova201 nepomůže nic. 😂 Používám make-up, nechala jsem si udělat mikádo. Měla jsem pocit, že to pomohlo, no vlastně ne.... Jednu dobu jsem nosila černé vlasy, efekt minimální. Takže na otázky typu: Kde máte paní učitelku? Je tu někdo dospělý? Můžu vidět občanku? To datum narození je správně? Máš doma maminku?....... už reaguji jen s úsměvem :D

michaela_2
7. únor 2020

@kacenka115 ale tak obecně mi přijde, že ta barva kterou máš na fotce v profilu, hodně holek spíš omlazuje právě 🙂

@svetilkova201 Brýle - a pokud nemáš dioptrie, tak si pořiď jen obroučky 😃 nějaké šik výrazné černé Guess, minimálně ti přidají na “vážnosti” 🙂

kacenka115
7. únor 2020

@michaela_2 vystřídala jsem všechny možné odstíny, krom blond, efekt nula. Tak jsem se na to vybodla a nechala si udělat, co se mi líbí. ;) Vedle dnešních slečen, co se malují tak na 30, to vyjde naprázdno. Jednu dobu jsem nosila i upjatější oblečení, taky nic. Takže už nehrotím, klidně v mikině s Batmanem přijedu do práce na koloběžce a aspoň jsem dle slov studentů těžco cool. 😁

ajuse21
7. únor 2020

Jo,mě bude 30 a stále po mě chtějí všude občanku, neuděláš s tím nic 😂

kacenka115
7. únor 2020

@ajuse21 přesně tak, a co teprve, když se dozvím, že rodiče musí být šťastný, když jdu na nákup a ještě beru malého brášku (rozuměj syna) sebou... 😂😂😂

michaela_2
7. únor 2020

@kacenka115 Však jasný, záleží v čem se člověk cítí nej ;)

Já mám vtipnou příhodu z nedávna, kdy jsme s manželem a nasima 3 skritkama byli v restauraci a cisnik si myslel, že naše “společne” je jen ten nejmladší 🙂)

Ale mě to teda nevadí, vypadat mladší, je to milé (pro unavenou trojnásobnou maminku obzvlášť 😁😁

Jinak jak jsem psala, podle mě dost “postarsuji” některé tvary brýlý 🙂

michaela_2
7. únor 2020

Brýlí !!! Bože 🙈

sudylichozrout
7. únor 2020

@svetilkova201 Tak co, uz se ti podarilo dostat tu horecku? Opravdu te tohle bavi?
https://www.modrykonik.cz/forum/search/?q=Sveti...

michaela_2
7. únor 2020

@sudylichozrout nene 🙄😃

sudylichozrout
7. únor 2020

@michaela_2 Jojo. Par dnu nazpet, chtela dostat horecku a rymu. Pry ze se segrou behaly v desti nahe, aby onemocnely. A jestli tak skutecne onemocni. Plus dalsi zalozene debaty.

sudylichozrout
7. únor 2020

@michaela_2 A v jedne diskuzi je ji 13, tady je zase dospela. Proste kravka, co se nudi.

michaela_2
7. únor 2020

@sudylichozrout Škoda že už je to smázlý, tu diskuzi bych si rada přečetla 😃😃

sudylichozrout
7. únor 2020

@michaela_2 Ta byla vyzivna.

svetilkova201
autor
7. únor 2020
sudylichozrout
7. únor 2020
svetilkova201
autor
7. únor 2020

@sudylichozrout na tomhle účtě jsme celá rodina a pokud má někdo problém může to jsem napsat ale číst si to navzájem nemůžem takže ještě něco?

kacenka115
7. únor 2020

@sudylichozrout achjo, že to má někdo zapotřebí... 🙄

sudylichozrout
7. únor 2020

@svetilkova201 Nekvakej...

svetilkova201
autor
7. únor 2020

@sudylichozrout že vás to baví. Člověk vám normálně odpoví a hned ho musíte schazovat 🙂

sudylichozrout
7. únor 2020

@kacenka115 Ja to fakt nechapu. Ale proste Kun jde do prdele, protoze se tu zacinaji mnozit dusevne nemocni jedinci, kteri nemaji nic jineho na praci, nez otravovat. Proste to tu zacina emiminovatet :-/

kacenka115
7. únor 2020

@michaela_2 jo já mám nejlepší příhody že školy, to umírám, co se vždycky dozvím. 😁 Jinak brýle super, mám dioptrické a pro intelektuální vzhled. ;)

svetilkova201
autor
7. únor 2020

@sudylichozrout tak existuje několik stránek který jsou podobný @modrykonik.cz 🙂

berenika39
7. únor 2020

@svetilkova201 a že jich je, vidˇ? Možní tam mají větší toleranci ke lhaní, zavádění, vymýšlení...

kacenka115
7. únor 2020

@sudylichozrout nejhorší jsou ty anonymy...
🤦‍♀️

amazonkajanik
7. únor 2020

@svetilkova201 když mi bylo 15let,dělali ze mě 20ti letou. Teď je mi přes 30 a ještě sem tam musím ukázat občanku,takže to neřeš 😉 máme to v rodině a skoro všichni vypadají min o 10let mladší

amazonkajanik
7. únor 2020

@kacenka115 mikina s batmanem,to je dobrý 👍😁
Na mě předloni čuměli jak na zjevení, když na ně zvoní DPD a ona to blonďatá cácora s dvěma culíky,co si to přivalí velkou dodávkou a vyloží jim tam 50kg balík 😂😂😂

amazonkajanik
7. únor 2020

@sudylichozrout ty jo,no jo! Megera jedna! Jak měla mít tu fobii,tak pak už mi tam začalo pár věcí nesouhlasit a jal začala kopat. A to jí mělo být 13. Zase se nudí! Tohle už vypadá jak schizofrenie,jeden nick,vícero osobností,ale všichni j.bnuty...

amazonkajanik
7. únor 2020

@svetilkova201 na účtě jste celá rodina,jo. A co napíšete,druhý číst nesmí. Aha?! Tomu se mi nechce věřit.