11,5měsíční dcera málo přibírá

laskonka85
21. čer 2016

Ahoj maminky,potrebuju poradit.Na 10 mesicni prohlidce nase Barca vazila 9510g pri vysce 77cm.Dneska jsem malou vazila a ma jen 9660g☹ je ji 11,5 mesice.Podotykam ,ze se dost hybe,krasne chodi,pri hudbě tu ,,tancuje,,🙂 Co se tyce jidelnicku,rano kojeni ,chleba s lucinou,svačina activie nebo presnidavka ktere mi sni max 120g.Obed 150-180 g zelenina,maso,na stridacku testoviny,kuskus ,cervena cocka,ryze.Hodinu po obede kojeni.Svacina jogurt nebo ovoce..proste to co nemela dopoledne.Vecer 170ml kase ..pred spanim kojeni.V noci kojim 3x-5x ...lezoi ji dalsi zuby..Mezi jidly krupky nebo detske susenky..a vypije mi k tomu max 400ml ciste vody..Caje nechce...delam neco spatne?Ja sama jsem hubena ,manzel je kus chlapa😀 Tak nechci plasit..diky predem za rady a odpovedi.

23363
21. čer 2016

Ne, děláte všechno dobře. Buďte v klidu... 🙂

kika_21
21. čer 2016

Pokud vyrostla , tak bych to nebrala tragicky-není hubená. 🙂A jídelníček má vzorný-na malé dítě jí až dost.

veritanas
21. čer 2016

Rozhodně je to šikulka..🙂) neplašila bych..🙂 hodně toho sní..a ještě u nás dost často byl rozdíl ve váze(myšleno v přístroji) v ordinaci a pak doma..

laskonka85
autor
21. čer 2016

@veritanas dekuju🙂 no ja blba ,poslala tenkrat po porodu manzela koupit vahu,mame vicemene stejnou jak u dr.Mozna kdybych ji nemela tak bych to ted tak nehrotila😀 Nase mala je dlouha..Casto se me lidi ptaji kolik ji je a kdyz reknu ,ze v cervenci rok tak se hrozne divi,ze pry vypadá na vic..

lajla
21. čer 2016

@laskonka85 no ji krásné, tady není co řešit...vsichni nemůžou být malí a buclati...to malý běsní ani zdaleka ve dvou letech

laskonka85
autor
21. čer 2016

@lajla diky,no na druhou stranu jsem mozna i rada ,ze neni buclata😀 Od manzela jsou vsichni takovy pekne ziveny😀 Takze jsem rada ,ze ta nase cacora vypada tak jak vypadá.Proste me jen zarazilo ,ze skoro nic nepribrala..

lajla
21. čer 2016

@laskonka85 i kdyby nepribrala... vůbec bych to neresila, malá chodí, má dost pohybu...většina dětí v tomto věku se staví a lozi po 4, tudíž mohou přibrat víc...je období růstu a stagnace, děti přibývají ve skocích, papa krásně, ne zdravá, spokojena, hýbe se...nestourat se v něčem co nemá smysl a zbytečně se netrapit😊

veritanas
21. čer 2016

@laskonka85 Jo, já jsem si taky váhu půjčila a malého vážila (měla jsem málo mléka) a pořád mi nepřibíral..jsem byla strachy šedivá..nakonec měl u doktorky ukázkové přírůstky..:D hned letěla..

laskonka85
autor
21. čer 2016

@lajla to je pravda🙂 🙂

laskonka85
autor
21. čer 2016

@veritanas jj.me rekli v porodnici ,at si poridim vahu..neslo nam kojeni,des a hruza..Po prichodu domu jsem se rozkojila a mala pribirala paradne,vlastne az do toho 10mesice ..Pak zacla chodit a stoplo se to..Ale co,hubene nevypada, tuhle nam nejaky deda rekl ,ze ma tvare jak sysel..tak asi dobry😀 😀

pampalin
21. čer 2016

Nečetla jsem, jak baští, ale určitě není hubená, tím, že začne chodit a ještě se víc hýbat než jen lézt, tak je přeci logické, že nebude tolik přibírat. Některé děti nepřiberou vůbec. Malá je na tom určitě dobře.