• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děti do 3 let můžou pít pivo, slyšeli jste o tom?

28. února 2017 
@vvaannddaa vážně, když někdo mladší 18 let pije alkohol, tak jeho mozek ještě neumí vyslat signál na zpracování alkoholu v těle. opravdu! mozek se přestane vyvíjet a budeš pořád do konce života psát "piu a nekdi". nikdy s enenaučíš psát jako velká holka, nikdy nebudeš mít kluka, protože budeš ťuk ťuk.
25. kvě 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@vvaannddaa nedělám si srandu. já už jsem stará a skoro všechno vím. když budeš hulit marjánku, nevyrosteš. a když budeš pít alkohol, tak ti nevyroste ani mozek. věř mi.
25. kvě 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
to piu se rovna piju a navic jesli si myslis ze ty preklep neudelas nikdi tak tose mislis spatne
27. kvě 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvaannddaa Hotentot :grinning:
27. kvě 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@berenika39 tady si někdy připadám jako blbec -s prominutím :grinning: @vvaannddaa si z Vás buď dělá dobrý den nebo nevím, ale jestli jí je 12, už by vyjmenovaná slova a pravopis měla zvládat , když už umí pít alkohol....leda že by alkohol už působil na mozek - to by pak vše omlouvalo ? :confused: :sweat_smile:
27. kvě 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ježiš, když vidím rodiče, jak se tlemí tomu, že se jejich malé dítě dožaduje piva a pak si na něm pochutnává, dala bych jim tečku mezi oči :angry: Vůbec nechápu, proč někdo dává takto malému dítěti pivo byť jen ochutnat. Mě je ten důvod prostě záhadou :confused: Moje děti ho neochutnaly a hned tak neochutnají, v tom jsem nekompromisní. Jo a jinak k diskuzi, je to prostě kravina :grinning:
27. kvě 2013 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Můj syn (teď 3 roky) už od roku zbožnuje pěnu od piva..a vůbec se nebráním mu ji dát jednou za čas když je k tomu příležitost. Podle mě mu trocha pěny vůbec neuškodí, ale půl skleničky bych mu nikdy nedala, to i já to pak cítím v hlavě natož tak malé dítě.
17. čer 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@iv123 Možná se ti to bude zdát divný ale naše lékařka dovolila taky pít pivo. Má to vraj vit.D. Ríka,že občas je to dobře.
17. črc 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmysl... rodiče by se meli nechat vyšetřit... socialku by to asi take zajimalo...
5. zář 2013 ve 23:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
no,já teda zírám,nikdy by mě nenapadlo dát dětem pít pivo,má to vliv na mozek,na růst,takže nikdy.
4. říj 2013 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak za mě jednoznačně pivo a dítě je lepší, než když koupíš dítěti nejlevnější limonádu. Jsem děsně pobavený tím, jak tady maminka píše, jak by nikdy svému dítěti nedala ochutnat pivo a pak takové ty chytré mamky vidím v Lidlu, jak kupují CocaColu ve slevě! Ano, v pivu je opravdu alkohol, nicméně jsem přesvědčený, že ta troška dítěti určitě neuškodí víc, než ty sr...ky v kdejakém sladkém nápoji za 13,90,- Mimochodem, alkohol byl v minulosti považován jako lék. To že se dnes chlastá v nezměrné míře je jen výsledek dnešní doby.
27. lis 2016 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@berenika39 :grinning: Snad jsi nemislýš, že bi to mohlo na tak velkí slečně zanechat násletki? :grinning: Promiň, fakt mě ta konverzace velmi pobavila :grinning:
27. lis 2016 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jinak za mě pivo ani jiný alkohol vážně ne. V mém rodném městečku, byla velmi alkoholu holdující rodina, 3 leté dítě bylo od roka běžně viděno z lahvičkou naplněnou pivem, zřejmě i díky tomu se mu projevila retardace, růstová porucha, neschopnost samoobsluhy. Ve třech letech zemřelo.
27. lis 2016 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od mala jsem dostávala pivo v malinkém hrníčku k obědu. Retardovaná nejsem :D
28. únor ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mladýmu pivo nedáváme ani teď -je mu 7, ale jak už tu zaznělo - některý maminy jsou rázně proti alkoholu /nic proti tomu/, ale na druhou stranu kupují dětem ve velkém přeslazené limonády, coly, kafe atd.
Chce to používat selský rozum - stejně jako u všeho...
28. únor ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne. Do tri alkohol, fo sesti sex, a do deseti po.no. Kam to ten svet speje.

Za me, u malych deti ani penu, ani oliznout, ani hlt.

Vztah k alkoholu a jinym zavislostem (ivcetne sladkosti) neni treba v detech pěstovat od kojence. Ona puberta a parta vykona sve. A pak budou rodice jeste radi, ze je to jen ten alkohol. Vim, ze odrikaneho chleba nejvetsi krajic, ale na zkouseni alkoholu maji jeste cas a je fajn, kdyz to pak bude informovane zkouseni (tj. dite uz vi, co je alkohol a jake ma ucinky), a kdyz uz, tak v primerenem veku a u primerene prilezitosti.
28. únor v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek