Jak využít mateřské mléčko?

alisator
21. bře 2018

Ahoj, jaké napady mate pro využití mateřského mlecka? Mam velkou zásobu (zatím 13L ) a napadá me použit jen do krupicové kaše (zatím plné kojime, 3m3t - e za par měsíců bude potřebovat víc asi 🙂)
Samozřejmě občas padne něco při hlídání, ale malý ma dlouhé pauzy, takže většinou se to obejde i bez krmeni z lahvicky 🙂
Díky za tipy!

alisator
autor
26. bře 2018

@verinikki to je pravda. No ted už odsavam jen občas, abych měla čerstvou dávku, kdybych musela akutně nekam jet, aby manžel (nebo babička napr) měli moznost ohřát a nakrmit 🙂 přece jen to mrazene potřebuje trochu času...

alisator
autor
26. bře 2018

Tak děkuji za vstřícné komentáře 🙂 použiju to do dětských kasicek a tam, kde by malý normálně dostal vodu nebo později kravske mléko. Přečtu si něco o těch koupelich - četla jsem, ze dětem pak třeba zmizí i ekzem apod :-O

luj89
26. bře 2018

@alisator A zkousela jste i ty LP? Nebo jen mlecnou banku? Opravdu co by za to jine mamky daly 😉. ale pochopim, jestli to chcete jen pro svou potrebu 🙂

kachnicky
26. bře 2018

@alisator Já si ted vzpomněla že jsem používala MM na vyrážky, pupínky a jiné nešvary miminka 🙂 poradila mi to moje doktorka a krásně to pomáhalo. Dokonce jsem MM používala i na rýmu u malé 🙂

nase_ema
26. bře 2018

Mléčko? Bože...