Jméno od P pro holčičku mimo Petra a Pavlínka

matkacekatelka
7. čer 2019

Nemáte tip na jméno pro holku začínající písmenem P? Petru ani Pavlínku nechci. Ono jich zase tolik asi není a protože téměř všichni z rodiny jsme od P tak by mi to přišlo správně trhlý😁 díky za tipy

laka_lacenda
7. čer 2019

Patricie.

pipi_puncocha
7. čer 2019

Penelope. Ale záleží na příjmení...

(A pokud to má být správně trhlé, tak třeba Pamela)

bayt
7. čer 2019

@matkacekatelka Petronela, Patricie, Penelopa, Perla, Paula, Pamela, Pia, Perdita

michaela19911991
7. čer 2019

Pandora (podle té se skříňkou, né náramků)

malytlustyhroch
7. čer 2019

Perpetua

sudylichozrout
7. čer 2019

@malytlustyhroch Mobile...

nafuka
Autor odpověď smazal
Zobraz
viiny
7. čer 2019

Noo ono jich moc není, až jsem překvapená 😅 Paulína, Paula, Patricie mi přijdou oukej a Pia zní zajímavě 🤔 pak leda něco vymyslet a doufat, že to na matrice povolí 😂

karolinka252
7. čer 2019

Já bych dala Patriku ne Patricii

cherris
7. čer 2019

Hezké je Apolena, dá se říkat Poly, nevím jestli by šla i tahle forma, ale třeba mě by to stačilo. Hodně trhlý by bylo dát Margaret, ta se totiž zase kdoví proč zkracuje jako Pegy 🙂

similenka
7. čer 2019

@matkacekatelka mám bývalou kolegyni Pěvu... staré a krásné jméno... tak pro umelkxni.

radecka1
8. čer 2019

Priscilla. Petunia (španělské jméno). Já osobně bych ale ani jedno nedala. Od P se mi asi nejvíce líbí Petra (nezdá se to, ale je docela mezinárodní).

leilinka1234
8. čer 2019

No... Z vypsaných, protože samotnou mě nic nenapadá, je nejlepší asi Patricie 🙂 tu jsem totiž taky zvažovala 🙂

normalnimatka
8. čer 2019

když ne Pavlína, tak Pavla.

zelenaesmolda
8. čer 2019

@laka_lacenda
pekne ale ohrane

zelenaesmolda
8. čer 2019

@matkacekatelka
Pocahontas?

gruyerre
8. čer 2019
laka_lacenda
8. čer 2019

@zelenaesmolda Mě se Patricie nelíbí, ale je to jediný normální od P (kromě Petry a Pavly) co me napadlo. 🙂

Jinak myslím, že pokud se někomu nějaký jméno líbí, je fuk, jestli bude jedinej v republice nebo jich je půl mega.

zelenaesmolda
8. čer 2019

@laka_lacenda
me by se treba nelibilo mit pro sve dite ohrane jmeno 🙂

laka_lacenda
8. čer 2019

@zelenaesmolda Hlavně, když se to jméno líbí rodičům. To je důležitý. Je blbost dávat jméno, co se nelíbí, ale dají ho proto, že se tak jmenuji dva lidi na planetě.

Mě se zas vždycky líbila obyč. jména. 🙂 Na ty speciality, co jsou dneska tak populární, jsem nikdy nebyla.

bayt
8. čer 2019

@zelenaesmolda Myslim si, ze jakekoliv divci jmeno od P bude velmi originalni 🙂)

zelenaesmolda
8. čer 2019

@laka_lacenda
no,nehledela bych jenom na vkus rodicu ale taky na to,jak se diteti bude s danym jmenem zit.
Ono takova Esmeralda Skocdopolova asi nebude ze sveho jmena uplne odvazana

laka_lacenda
8. čer 2019

@zelenaesmolda To bezpochyby.

matkacekatelka
autor
9. čer 2019

Co myslíte Pepina? Pepča? Psaná jako Josefína. Nebude jí to jméno dělat v budoucnu problémy? Znáte někoho kdo se tak jmenuje?

radecka1
9. čer 2019

@matkacekatelka Krásné jméno, já bych do něj šla.

jaja01k
10. čer 2019

@matkacekatelka Já jsem Josefínu chtěla, mně se to jméno moc líbí. Jednu Pepinu znám. Známe se od dětství a nevím o tom, že by s tím jménem měla někdy problém.

waloiss
10. čer 2019

Máme Patricii 🙂