• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy může být dítě chvilku bez dozoru ve vaně?

6. října 2008 
nikdy nenecávam dieťa samé, teda do 5 rokov isto nie
šmykne sa a utopí sa aj v parcentimetrovej vode
5. říj 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

já se tedy od té našé dračice vzdálit nemůžu
když se mě chce na WC volám manžela,aby jí šel pohlídat
už by taky nejraději vyskakovala a naskakovala do vany a z vany
máme ve vaně protiskluzovou podložku,ale stejnak se o ní bojím,že se bouchne do hlavy
chodíme plavat a tam je učí potápět skákat tak to zkouší i ve vaně a to se tedy musí opravdu hlídat
5. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ve vaně malou nenechávám samotnou vůbec-to bych si teda nelajzla a myslím, že s tímto budu mít problém i až bude o dost větší, člověk nikdy neví co se může stát :frowning2:
5. říj 2008 ve 23:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skvělé jsou to protiskluzové podložky do vany s přísavkami - je to bezpečné, neklouže to. A potom ji přicucnu na dlaždičky nad vanou, takže okape a nikde nepřekáží. Bezva se nám to osvědčilo. Ale i tak by se děti neměly nechávat nikdy koupat samotné a ani nijak dlouho -zbytečně se jen macerují, rozmáčí - my mrňouse je umejeme, tu chvilku si pocvrndá vodičkou, osprchneme a jde hned ven. Je zbytečné je tam nechávat dýl jak 5 minut.
6. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že nejde jen o to, že by dítě mohlo sklouznout, já bych se bála, že se třeba utopí
6. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenechala bych ji ve vaně samotnou....jako abych na ni neviděla.
6. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje baby sa kúpu spolu a nenehávam ich samé. vždy pri nich sedím ja alebo manžel.
6. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechávám Adama samotného ve vaničce,když mu(v té samé místnosti)vařím kaši.Vždycky jí odběhnu(3kroky)zamýchat a pak se hned vrátím.Podotýkám,že mám klidné dítě,které vydrží ve vaničce sedět a nenapadne ho ,aby si stoupal. :wink:
Kdyžbych ho koupala v koupelnové vaně,musel by tam hlídat manžel.................netroufla by si,nechat ho tam bez dozoru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Tak ja malu nechavam samu uz asi od dvoch rokov....Ja som s detmi sama cely tyzden a ani dula by ma neprinutila ignorovat plac vlastnych deti :frowning2: . Takze nejako som to musela zvladnut, chlapcom som kupila asi od 7 mesiacov sedaky do vane a ked som ich kupala, tak vzdy musel jeden 1 minutu sediet sam vo vani, kym som druheho aspon preniesla cez byt. (mame strasne malu kupelnu a nie je mozne ich tam co i len ponatierat, nie to este prebalit :frowning2: ) , potom som to riesila tak, ze sa kupala mala s jednym z chlapcov :unamused: ...Teraz sa mi do sedakov uz nezmestia, ale uz mi pekne stoja vo vani, takze sa sprchujeme :wink: ....A je to bez strachu. (chalanov by som samych nenechala su riadni nezbednici, dcerka je velmi rozumna :wink: preto som si to pri nej mohla dovolit.)
6. říj 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek