Kravské mléko pro 2měsíční dítě, máte zkušenost?

ditta01
17. bře 2017

Ahoj holky mám "švagrovou" jsme stejně staré a máme i podobné staré deti. Já jsem dceři dávala potom co jsme ukončili kojeni v roce Sunar ona dávala u svého syna kravské mléko už od 7. Měsíců a to přímo z mlekomatu. Když jsem ji říkala že by se nemělo dávat mléko a ještě v "syrovém " stavu dětem do dvou let odpalkovala mě s tím že na Slovensku se tím krmí všechna mimina. Dneska mají naše děti okolo 3 let a její syn má zkazene přední zuby. Myslíte si že to může být i tím že neměl žádné sušené mléko? Navíc má druhého syna kterého už od 2 měsíců opět krmi kravským mlékem. Pořád říkají jak je sunar dráhy a je to jenom reklamní tah kde jde firmám o penize. Já už jsem jim nic neříkala jsou to jejich děti jejich rozhodnutí. Máte někdo zkušenosti s kravským mlékem u tak malých dětí? Nebo je to opravdu normální a jen já to přehánim děkuji

tulikiss
18. bře 2017

nemuzu se zbavit dojmu, ze pani chce slyset jak svagrova bude mit nemocne dite a ona pak bude moci jit a poplacavat se po ramenou a rikat... ja ti to rikala.

nelam
18. bře 2017

@ditta01 tak nezalozila jste tema o receptu na prdiky,s timhle nametem snad lze pocitat s timto druhem komentu. Nic,uz to nebudu rozmazavat,nechtela jsem Vas rozzlobit,ja svou rodinu (i sirsi rodinu) proste ctim se vsemi nedostatky i odlisnymi nazory a nedovolila bych si nekoho takhle proprat v diskuzi. Cimz se ted opravdu od tematu odklanim,omlouvam se,to je samozrejme ciste Vase vec. K tematu jsem se jiz vyjadrila.

ditta01
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckaamilan
18. bře 2017

Moj tatinek bol od narodenia v 50rokoch na kravskom mlieku. Babicka nemohla kojit, nepiaze na sunar neboli. Zuby mal vzdy krasne, ukazkove, ledviny bez problemov. Bohuzial mu ale vznikla alergia na kravske mlieko a k tomu dalsie problemy s tlustym strevem. Za mna to suvislost urcite ma. Verim, ze prve 2 az 3roky zivota su zaklad zdravia pre

luckaamilan
18. bře 2017

...Pre cely zivot

michaela224
19. bře 2017

Ahoj já když jsem byla malá mamka nemohla kojit a ze sunaru jsem měla afty, tak mi od cca 2 měsíců dávala kravské mléko 🙂 a jsem v pořádku,zuby mám bez problému a žádné zdravotní problém nemám 🙂

ladyhacek
19. bře 2017

Dnes je jiná doba - já tedy malému kravské mléko nedávala a nedávám -- občas upije mého cara s mlékem, ale třeba krupicvou kaši mi vyzvracel. Jí jogurty a lipánky a mléčnou stravu tedy má.
Co se týká kravského mléko tak m maminka kojit nemohla a soused měl krávu takže od miminka jsem na mléku. Jsem zdravá (tak jak to jde) a zkažené zuby jako malá jsem neměla. Mám kazy a blomby, ale nic zásadního. Ono někde jsem i četla, že je to dědičné (vrozené) a spíše bych si typla přemírou sladkostí než že se zuby kazí mlékem. V sunaru jso obsaženy vytamínu, ketré v mléce nenajdete ale zda to bud mít zásadní vliv na zdravý nevím. Pokud však dítě netrpí na prdíky a nemá průjem je to věc rodičů