Nevím, jak na dceru.

7. bře 2020

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě dost bolavé téma.
1/2 příběhu. Dceři budou v červnu 4 roky a já si nevím rady s jejím chováním. Jsou chvíle, kdy je naprosto milionová, pomáhá, je příjemná, něžná. A pak se najednou, kvůli něčemu, co ji naštve, přepne ho režimu hysterák. Ale já už mám pocit, že to nejsou běžné hysteráky. Ječí, hází věcmi, snaží se bouchat i nás. Když jí říkáme, že tohle chování je ošklivé, rekne, že "chce být zlá." Případně Když jí řekneme, že se takové veci nedělají, odpoví, že dělají. Přijde mi, jako kdyby byla najednou někým úplně jiným. Přitom u prarodičů se chová normálně, oni tyhle výjevy vůbec neznají. Ve školce to samé, paní učitelky ji moc chválí, prý je úžasná, hodná k okolí, milá a kamarádská. Jen doma dělá satana. Snažíme se na ni jít s klidem, ale občas nám už taky rupnou nervy a to pak lítají blesky ze všech koutů. Když už to přežene příliš, dostane přes zadeček, což mi radost samozřejmě nedělá.

konidana
11. bře 2020

@kacenka1111 manžel a dcera (nyní už v pubertě) jsou oba kozorozi. Masakr. Občas je fakt nechápu... se navzájem hádaj a vztekaj jak malý děti, akorát v o něco větším měřítku 🙄