Sporťák nebo golfky?

hanka3054
7. čer 2017

Holky potrebuji poradit.Mame skoro rocniho chlapecka a pouzivame sportak z trojkombinace.chceme jiny z duvodu prostori.jen netusim jestli sportak a jaky nebo uz golfky? Poradte.at nekupuji zbytecne.dekuji

andysek2512
7. čer 2017

@hanka3054 taky jsem nedávno řešila stejný problém🙂 ale jelikož jsem chtěla nafukovací kolečka a avy byl odpružený pořídili jsme prampol Gazelle.🙂

muhehehe
7. čer 2017

Ročního prcka bych do golfek určitě nedávala.. takový prďola potřebuje svůj komfort, možnost polohování do lehu... a golfky jsou taky dost ,,hrkací", nic moc na záda. Golfky jsou spíš pro dítě co už samo docela slušně chodí, ale potřebuje si občas odfrknout. Zkuste se mrknout po nějakém lehčím sporťáku... a nebo docela dobrý kompromis je třeba Valco Snap, to je takový hodně populární kočárek.. je to jakoby sporťák, ale není odpružený. I díky tomu je opravdu lehoučký.. využili byste pak ještě dlooouho, i místo těch golfek. Dá se koupit i varianta s nafukovacími koly, ty nějaké ty nerovnosti poberou a není to pak hrkavá jízda jak v golfkách... kočárek s nafukovacíma kolečkama váží 7,5 kg a složený vůbec nezabírá místo- fakt luxus. Rozložený je velmi prostorný. Dají se polohovat záda i nožičky.

hanka3054
autor
7. čer 2017

@muhehehe diky.nechali jsme se napalit s trojkombinaci.kdyby mi nekdo rekl ze je to malinky sportak tak jsme nekupovali.moc dekuji

muhehehe
7. čer 2017

@hanka3054 A co to je za značku/typ? Jen tak ze zvědavosti..

kacireksro
7. čer 2017

mam doma taky trojkombinaci,jenze sportak je ta neskladny.a sklada se zvlast podvoze a sportovni korba se sen odcakne,a kurf je tim padem plny.takze jsem si poridila do auta Prampol zebra.sklada se ve vterine.ma nafukovaci kola a ma celou rukojet,takze jde ridit jednou rukou,je odpruzeny,a strecha lze sklopit tak ze to dela slunecni clonu.a za tu cenu je super

hanka3054
autor
7. čer 2017

@muhehehe junama colors.kocar neni spatny,hluboky super odpruzeni super jen sportak je uzky alespon mi tak prijde.

muhehehe
7. čer 2017

@hanka3054 Hmm, teď jsem koukala na obrázek a i podle fotky to tak fakt vypadá, že je to pro mimčo takové stísněné... jinak ještě ti dám jeden tip, kdybys chtěla fakt plnohodnotný odpružený sporťák- já mám trojkombinaci Casualplay S4, a sporťák je v pohodě.. dobře se skládá, na odpružený sporťák není těžký (nějak do 12 kg).. a místa je v něm dost. Akorát košík nic moc, moc se do něj nevleze.. ale mimčo má myslím dost pohodu, není tam napasované jak někde v autosedačce. Ale pro toho ročního prcka bych já osobně už šla spíš do kočárku typu Valco, kvůli hmotnosti. Pokud teda nejezdíte často nějakým vysloveně terénem (tam by se hodil spíš řádně odpružený kočár, i pro větší dítko)

msimankova
7. čer 2017

@hanka3054 sporťák od trojkombinace mě tak vytáčel, že jsem ho prodala a v dcerky 11 měsících koupila Valco snap 4, lepší golfky. Sporťák to není, ale váží 7 kg (s nafukovačkama přes 8) a dcerka je velká a těžká, takže to byl jasný vítěz. Skvěle se s ním manipuluje, složený se vejde za sedačky v autě a má i popruh přes rameno, do košíku nacpu velký nákup, dcerka má pohodlí a miluji boudu, která se dá prodloužit. Denně cestuji MHD a tahám nákupy, je fajn.

arwen_arina
12. čer 2017

Ja bych mu koupila Valco snap4 🙂

hanka3054
autor
16. čer 2017

Vidim ze tady boduji dve znacky a to mi vsichni v okoli doporucovali kocary britax.moc vam vsem dekuji.nemam se kde poradit a nechci se zas nechat napalit

jaja01k
16. čer 2017

Taky mame Valco Snap 4 a jsem s nim moc spokojena 🙂