V kolika jste dali děti z postýlky do postele?

veluntajouklova
6. led 2018

Holky dotaz, v kolika jste dali deti z postylky do postele se zabranou? A jak dlouho vam,ktere jste meli deti na UM to UM jedli nez presli na cely den bez nej?

a_nnysek
6. led 2018

Do velké postele šel první syn v 19 měs., u dvojčat to taky plánuju do dvou let stihnout. S prvním spaním ve velké posteli se přestal budit na UM, dvojčata (20měs.) ho stále v noci chtějí, tak jim ho dávám, přes den už ale ne..Nechám to na nich 🙂

sunnurse
6. led 2018

Malá šla do velké postele cca ve čtrnácti měsících a spí mnohem líp, protože ví, že když se vzbudí, může dojít za náma a nemusí čekat v postýlce. S UM neporadím, ale kojit jsem přestala ve třinácti měsících a UM už jsem jí nedávala.

maaaja12
6. led 2018

Naše malá šla do postele se zabranou ve 14m, protože začala po hlavě vyskakovat z postýlky. Vedle postele na zem jsem dala matraci a pohoda.

veluntajouklova
autor
6. led 2018

Diky holky 🙂

jaja01k
6. led 2018

Mne se podarilo kluky presunout do vlastnich posteli, az kdyz jim bylo 2,5 a 3,5 roku, do te foby spali se mnou. UM jsem taky zrusila obema najednou, mladsimu bylo asi 14 mesicu, starsimu neco pres 2 roky.

zmrzlinka
6. led 2018

Syn se od UM odstavil sam ve 2 letech a spal se mnou v posteli asi do 3 let i kdyz velkoh postel v pokojíčku uz měl 😁

jipe
6. led 2018

do pokojíku do velké postele šel syn kolem roka (začal bojkotovat postýlku), UM jsem nikdy nedávala, kojit jsem přestala ve 13m

gabkekoczi
6. led 2018

Velká postel v necelých 2,5 letech. Předtím asi 14 dní v ní spala jen po obědě, aby si zvykla. A UM máme ještě ráno a to jí budou 3😃 Pořád ho chce, tak jí ho dávám. Ale těma 3.narozeninama bych ráda skončila. Potom už to nemá smysl z hlediska přínosu pro to dítě, si myslím.

caseopea
6. led 2018

Velkou postel dostal malý asi v roce a půl. Nejdříve v ní spal odpoledne, aby si zvykl a pak už i na noc, v postýlce se už mlátil, je to cestovatel, ale v posteli spí klidně, má rád prostor. No a UM pije ještě teď, pokud bude chtít budu mu ho dávat i do tří let. 🙂 Má ho jen večer před spaním, v noci se na jídlo nebudí od tří měsíců. 🙂

petrasipkova1
6. led 2018

Velká postel ve 2,5 letech,do té doby od narozeni s náma, um pije pořád ráno a večer a tak to bude,dokud ho bude chtít 😉

soleilll
6. led 2018

@veluntajouklova Obě děti šly z postýlky do klasické postele (bez zábrany, zavazela mi) v roce a půl. Párkrát spadly, ale brzo se naučily bez problémů. 🙂 Spí od narození ve svém pokoji. Obě nekojené, u staršího už nevím, ale mladší mám v plánu dávat UM max. do 2. narozenin nebo když dojde, tak i dřív. Ale už od roka ho střídám s plnotučným UHT krabicovým, je to tak 50:50 a chutná jí.

smikri
7. led 2018

Syn byl je ve velké posteli od od 18 měsíců.Co se týče UM,tak jsem ho přestala dávat také v 18 měsících po konzultaci s lékařkou.

absintka19
7. led 2018

Moje dcerka od 3m v noci nepije UM a spi 21-7 nekdy az do 8 nebo 9. Planuji ji dat do pokojicku sveho cca v dobe kdy si muze sama za nami prilezt, a jelikoz ma 7,5m a jiz 2tydny chodi kolem nabytku tsk to bude brzy 🙂 planujeme hned druhe mimi take KET takze musime zacit co nejdrive aby druhe miminko spalo v postylce u nas v loznici.
Jinak na UM minimalne do 2 let a mozna potahnu az do 3let.

bondina
25. led 2018

Ja dostala brachu do pokoje ještě nemel 2 r,abych ho pak mohla v klidu oblect a odvect k busu kde si ho vzala ucitelka ze skolky jako ostatni decka ze vsi,rodice museli oba ve 4 do prace,tak aby nas nebudili,na um nebyl vubec,sunar i feminar a pod vubec nechtel,zvracel,byl hubenourek,co mama nemela mleko,chodilo se soukromnikom pro kravske i kdyz kozi je samozrejme daleko vhodnejsi,ale nebylo,ja to udelam take tak,chcem kdyz to pude brzo 2 dite,jen musime pak vyresit ohradku na schodiste az dosahne na kliku,braska v noci pochodoval...ale to je cas...

veluntajouklova
autor
2. únor 2018

Holky díky moc. Já už si u prvního nepamatuju, je mu šest. Teď mame s manželem 5ti měsíční holčičku a neplánovaně jsem otěhotněla. Miminko si necháme, malé bude necelých 13 měsíců až se malé narodí, proto řeším, hlavně to spaní 🙂