Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sayast
8. led 2010

hel,je mi to strasne lito,bude to mit ted tatka tezky,ale s vasi pomoci to zvladne. bude muset 😅. drzte se.
brzy se uzdravte 😉

pik,fotky krasne 🙂

me julca do pul roku taky spala nadherne 😵 ,kde ty lonske snehy jsou 😀 😀 😀 😀

akvy
8. led 2010

pik... 🙂
teď jsme dorazily z prochajdy, uf, fujavice do čepice je venku, za chvíli přijede manža s KFC ňamkama, tak se těším, samozřejmě nepálivým. 😀

xzaje01
8. led 2010

Ahoj holky, koukam, ze v CR vladne pekny necas. U nas zase porad prsi, coz je v Mexiku hoooodne neobvykle, obdobi destu tu maji v lete a v zime nezaprsi nikdy. Nam lije uz 3. den.. 😕

Dnes rano se mi stala strasna vec, maly mi spadl z prebalovaku - pristal na predni strane vc. obliceje. Ja se lekla, asi vam nemusim rikat. Ma na tvari peknou modrinu, ale jinak se mu snad nic nestalo, jen si poplakal a ja skoro taky. Bobek maly. Jen jsem se otocila ze vyhodim plinku, drzela jsem ho za nohu a najednou byl dole. Nebyla to ani pul sekunda!!!!! 😖 A ja si myslim, jak to uz nemam vsechno zmaknute, prebalim raz dva, a ono tohle.. Pripadam si jak debil. Jeste jsem pak prislapla kocku, ta zakvicela jako kdyby ji na noze brali - tak si rikam, radeji zustanu doma at jeste dneska neco nevyvedu. Mate taky nekdy takovy den blbec? (Ne ze by vam deti padaly, ale tak vseobecne..)

Helu - cetla jsem, cos psala o dvojcatkach, jste strasne fajn, ze s tim tatkovi pomuzete. Bude to pro neho asi nejtezsi, urcite bude v holcickach videt maminku, ale na druhou stranu je krasne, ze mu po ni zbylo hned dvojite nadeleni. Bude s nimi mit hodne prace a taky malo casu na stesk. (Ted se omlouvam, snad to nezni blbe, co ti pisu.) Sestrenky je mi strasne lito, nedovedu si predstavit byt ochuzena o radost byt s vlastnim ditetem, ale zivot je nekdy nevyzpytatelna potvora. Myslim na vas ***

pikusa
9. led 2010

Xszaje...jen malého hlídej,jestli není spací či prostě jiný.....
to není nic neobvyklého,prostě se to stane...je to šok ale stává se to...
Holky,Mates spal od 8-7 rána bez mlíčka 😲 jen čajík a dudel....a v 7 dostal MM a spal ještě do 8 😀 no paráda 🙂

akvy
9. led 2010

Ahoj holky 🙂
xzaje...stane se, no..
pik..my jsme taky spinkaly dobře, od 21.30-06.00 hod. a od 08.00-11.00 hod. a teď zase spinkáme. 😵 Ráno se mi posrandila, že si pokandila i zádíčka. Cumlala prso, začala se s tím prsem v puse kroutit 😀 a tlačit a najednou řach, řach a bylo mi to podle toho jejího úsměvu jasný. 😀 Ale pak ten blažený výraz a za chvíli to zase zalomila. 😀

pikusa
10. led 2010

Akvy 😀 nálož v plíně a v poho vid 😀
Dnes Mates taky spal docela dobře..jen jenou dostal kozu 😝

pikusa
12. led 2010

Ahoj holky
my dnes místo na plavčo ráno jeli k dr.
Matýsek opět v noci strašně sípal,nemohl dýchat a strašně kašlal.....ráno měl trošku teplotu,ale spíš z toho,jak plakal...takže opět laryngitida..takže jsme se u něj v noci střídali a ani jeden se nevyspal.
už vykašlává,ráno se i poblil,tak hleny šly ven,máme sirup a snad bude bobek brzy fit.
Ven můžeme na chvíli,pokud nebude velký mráz...
A taky ho sestřička zvážila----------------------10.97kg 🙂

akvy
12. led 2010

Ahoj piku...to je mi líto, chudinka Matýsek. Laryngitidu má chlapeček mých známých. Hlavně, že už máte sirupík a hleny odcházejí....teda, vy jste cvalíci 🙂

sayast
13. led 2010

pik, tak snad uz to budete mit co nejdriv dobry. to je prace ☹

my jdeme pristi tyden na kontrolu, tak jsem na nas taky zvedava 🙂. ale zda se mi ze uz nepribira

leonik
13. led 2010

ahoj holky 🙂 tak my byli včera na roční prohlídce a Vojta má 10,69kg a 80 cm. Takže už tady patříme spíš mezi ty váhově menší, jak se tak dívám 😀 😀 Od posledka přibral jen 190g 🙂

pik: jejda, chudák Maty, tak přeju ať je brzy líp ☹ Já nevím, co bych dělala, kdyby se to u nás objevilo znova, asi bych se bála zůstat v noci doma ☹ Posledně jsem myslela, že se Vojta zadusí 😒 To už vykašlává brzo, u nás to trvalo dva dny, než začal.

pikusa
13. led 2010

Ahojík....
Leonik....my minule jezdili na inhalace.....
půjčila jsem si zvlhčovač vzduchu a asi to i pomáhá 😀
ale chce nosit a chovat--a 11 kilo je záhul 😀

pikusa
15. led 2010

Say.....sem patříš 😀 nekecej jinde 😀

sayast
15. led 2010

pik 😀 😀 😀 😀

ja vim 😀. me se jen libi jak si kazdej na neco stezuje 😀. my na michellinky, oni na zizalky 😀

jak vam je? uz je matysek lepsi?

pikusa
15. led 2010

No celkem jo,ale není to ono....kašel má a rýmu taky....
a já taky už 😒
No ono kdyby jsme měli žížalátka,taky by jsme si asi postěžovaly 😀

sayast
15. led 2010

pik,to me mrzi ze jeste nejste ok ☹

a jak se jinak mate? ja jsem sama,eda prijede az zitra ve 22 hod, tak piju vinko a zapijim bylinkovym cajem abych to zredila 😅

pikusa
15. led 2010

Say,dobrá kombinace 😀
My jsem taky sami,tatík má vycházku 😀 jinak se máme fajn....
jen jsme nemohli na plavání kvuli nemoci 😒

sayast
15. led 2010

my na plavani nechodime vubec.

pik, to ten muj se na vychazku nepta 😅. jen oznamuje

pikusa
15. led 2010

No my jak máme tu hospodu,tak tam vezl zboží a pak volal,že si zahraje karty....stejně je autem,tak nemůže pít 😝

sayast
15. led 2010

muj dela taky v hospode,pro zmenu hraje sipky a aby mohl pit,tak tam prespi 😀

vy mate vlastni? to je edovo velky sen

pikusa
15. led 2010

No vlastní....v pronájmu je.....
musela se dát do kupy,ted už to tam šlape 😀
Ale k tomu pepa chodí do svojí práce...toto je mimo,takže ho taky nemám často doma...
http://www.uhriste.com/

sayast
15. led 2010

ju,vypada to dobre 😵 😵 😵

pikusa
15. led 2010

Jooo je to tam fajn...teda já se tam moc nedostanu..je to asi 15km....a hned kousek od ní máme zahradu a chajdičku....v létě to tam je super....

sayast
15. led 2010

no to verim 🙂. ale asi dalo docela praci to dat do kupy co?

pikusa
15. led 2010

No bylo to tam dost děsný....všechno se dělalo...bar,stropy,podlaha....
ale naštěstí se investice vracej,jsou tam zábavy a disco a taky soukromé akce....i když je to na vesnici,jede to dobře.
Jinak to jde celkem mimo mě....otevřelo se loni v březnu a to já měla měsíc před porodem

sayast
15. led 2010

a nezarlis 😅

pikusa
15. led 2010

Say...ne nežárlím.....
toho jsem si užila dost v dřívějších vztazích.....
kdyby chtěl něco někde udělat,nezabráním tomu...........ale zatím si říkám,že on by nezahnul 🙂

sayast
15. led 2010

ja taky rikam ze kdyz bude chtit, tak se stane. ale myho furt nejaka bombarduje,takze co ja vim 🙄

pikusa
15. led 2010

Say,tak to je blbý.....to kdyby Pepu tak taky zbystřím.....
co ty na to??

sayast
15. led 2010

pik,ze budu mit klid 😅 🤐 😔

eda ale tvrdi ze nez by me podvadel,tak se nejdriv radsi rozejde,ale tak nevim. k tomu uz jsme meli hodnekrat blizko. ted mu nedavno jedna psala ze by ho chtela videt (to teda pise kazdej den skoro), ale ze chce videt i juli! 🙄 . kudla se mi otevrele v kapse 😅

pikusa
15. led 2010

Say...a jak víš co mu píšou??? 😀
a teda s Jilinkou...to bych byla taky nas...