Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sayast
15. led 2010

on mi to rika 😅

pikusa
15. led 2010

Aha...tak to je asi dobře ne????

sayast
15. led 2010

no,ja bud se zeptam a to zas neumi lhat a nebo treba spolu koukame na net,tak si prectu co pise. ale sam mi rika, ze staci aby lusknul a ma ji. a ze ji nevadi ze je zenatej a ma dite

pikusa
15. led 2010

Joooo tak takovejch je asi dost Say....
ted záleží jen na něm....

sayast
15. led 2010

to nechapu jak nekdo takovy muze byt ☹. ale ono se jim to vrati 🙂

pikusa
15. led 2010

Say...no já taky s P začala a byl ještě ženatý 😒
ale to je jiná story...

sayast
15. led 2010

ono dost zalezi na tom jakej vztah meli. my jsme ted treba v takove situaci, kdy ja se treba snazim, ale kdyby si nekoho jeden z nas nasel, tak se nedivim. ja treba za sebe nemuzu rict ze to nebudu zrovna ja kdo di jinyho najde. me taky chybi pohlazeni, hezky sluvko, pochopeni... edovi zas chybi sex a to aby ho nikdo "nebuzeroval" 😀. takze fakt nejde vsechno odsoudit a nic nevedet. a obcas to holt nevyjde. zivot je kratky 🙂
takze rozhodne neodsuzuju hned 😉
me u ni spis dostava,co vim, tak ji eda porad odhani,pise ji i veci kdy normalni clovek by se urazil a ona se neda 😅. to treba nepochopim. pritom ma gympl, tak by mohla byt chytrejsi 😅

sayast
15. led 2010

ted aby to nevyznelo blbe,rozhodne nikoho nehledam. ted jsem na tom tak, ze bych byla nejradsi jen sama s julcou 😀. natoz jinyho chlapa 😅. ne ne

pikusa
15. led 2010

Say....vím,jak to myslíš.....
psala jsi už dřív,že to není u vás úplně v pořádku...že bys byla raději sama.....ale co--- každý vztah je sázka do loterie...
Pepa mě hladí a pusinkuje pořád,doted když někam jdeme mě drží za ruku....oba máme svoje "za sebou" a tak už jsme jiní...
Vy jste mladší....to je taky jiné....

pikusa
15. led 2010

A jdu spát......dobrou a pokecáme jindy zase 🙂

sayast
15. led 2010

ja verim na osud. takze ted to tak melo byt. az se treba neco naucime, tak bud spolu zustanem a bude fajn nebo na kazdyho ceka nekdo jinej 🙂

hroutit se kvuli tomu nebudu, ja svoje zlaticko andelaty mam 😵 😵 😵

pikusa
16. led 2010

Say.....kdyby se u nás něco semlelo-jako že snad ne,taky bych klidně zůstala s malým sama
Máme dohodu,že nevěra je prostě konec,přes to nejede vlak...

akvy
16. led 2010

Ahoj holky... 🙂
say...co to čtu? To si z ní asi dělá ten tvůj srandu? Nebo se mu to asi líbí 😅 A to se ti ještě tím chubí? Tak to není nic vážného 😉
pik...já bych postelovku nárazovku nebrala jako důvod k rozvodu, jsem asi divn, co? 😀

pikusa
17. led 2010

Akvy.....můj chlap je už jednou rozvedený,má 2 děti.....jsou tady jako doma,takže více míně mám na starost děti 3---a opravdu bych nesnesla se mu starat o děti a on aby si někde ulítnul...
A já mám taky za sebou už dost.....takže nemám potřebu...
Ale----nikdy neříkej nikdy že...

akvy
17. led 2010

piku...to je jasný, taky to beru navenek jako ty, ale v nitru duše se znám 😀

pikusa
17. led 2010

Akvy....no je pravda,že nevím,jak bych se v dané situaci zachovala....
ale první co mě napadne ted je---seber se a běž 😝

akvy
17. led 2010

piku...no jo no, nejlepší je, nedělat si žádné iluze a hlavně nepátrat. Pátrání je na hov..., pátrala matka, ségra a vždycky něco vypátraly, takže asi tak... 😅
co Matyášek, už je dobře? Venku už je zase sníh, už mě to leze na mozek...na oběd jdeme k tchánovcům, tchán měl narozky a to zase bude tchýňa chytrá jak rádio, proč děláš tohle, to my jsme (před 35 lety) nedělaly... 😖 vtipná, co 😀 já se na to snažim nereagovat, ale někdy už vylítnu....

pikusa
17. led 2010

Taky nepátrám...
Mates kašle pořád....ale to ještě bude asi..já nastydlá,chlap taky 😒
A chytrá tchyně????ještě že to neznám 😀

akvy
18. led 2010

piku...čao, tak návštěva proběhla celkem v poklidu, malá jí prospala, pak si cucla a jelo se domů. Tchyňa se tentokrát zdržela komentářů....ikdyž jsem jí odmítla jahody a zelňačku, ale byla vtipná, zabalila mi výslužku a dala mi tam hrášek a na nový rok nám chtěla udělat radost a uvařila čočkovku 😀
Ach jo, už aby byla ta hnusná zima pryč, ségry holky jsou taky nemocný, mají vysoký teploty (39-40°), ale jinak bys na nich nic nepoznala.......

pikusa
18. led 2010

Akvy...jojo zima hnusná....
Mates taky není pořád v poho,musela jsem opět zrušit zítra plaváníčko.....
a objednám nás do solné jeskyně---na ty jeho laringitidy by to mělo být dobrý...
No a vidíš.....malá je rozumná 😀 u tchyně se spí 😀

akvy
18. led 2010

piku...malá je prostě diplomat 😀 solná jeskyně je super, hlavně na tyhle věci...

pikusa
18. led 2010

No máme tu jeskyni tady kousek,psala jsem tam mejlíka a uvidím...
ale moc ráda bych tam chodila,určo by to pomohlo...
A máš doma malého génia teda 😀 😀

sayast
19. led 2010

tak bych spala az bych brecela. uspavala jsem julcu do 10,aby od pulnoci byla vzhuru. ale ne s prestavkama,ale v kuse ☹. nez jsem usla bylo pul 12,pak me vzbudil eda co prisel z hospody a nez jsem zabrala,tak uz byla vzhuru julca ☹,takze jsem jeste nespala. ach jo,jsem hotova 😢 . julca si ted hraje na dece a vypada spokojena.

pik,tu jeskyni bych urcite zkusila,taky uz jsem nad tim uvazovala,ale zatim nebyl duvod,julca jeste nemocna nebyla (tuk tuk)

akvy, tak to sis michalku pekne naucila 😀 😀 😵 😵 😵

pikusa
19. led 2010

Ahojík....
Say..tak to ses moc nevyspala....
já docela jo.....vstávali jsme před 6,vzala jsem ho k sobě a pak ještě do 8mi 🙂
Do jeskyně jsem psala mejlíka a ted nás jen musím objednat

sayast
19. led 2010

tak mi usnula v pul 5 a od pul 8 je zas vzhuru. ted ji eda vzal ven, tak uzivam klid

tanka72
19. led 2010

Ahoj holky,mám taky trochu větší miminko,myslíte žese k vám mohu přidat?Můj Matěj se narodil s normální váhou 3510g a 50cm.Ale ve třech měsících jsem měla šok,když mu navážili 7270g a 62cm.Je to mé třetí dítě,a ti dva měli váhu vždy tak akorát.Nejhorší pro mě je ho nosit a chovat,mám jen 155cm a asi 53kg,tak jen čekám,kdy mi vypoví záda.Co jsem četla ty vaše míry jak děti dál rostou,tak to je mazec!!!Snad Matěj takový obr nebude.Taky se v noci budí na krmení,tak cekám,kdy bude spát celou noc,ale nevím nevím 🙂 😀 😀 😀,jo a přikrmujeme už od porodnice,za 14dní jdeme na kontrolu ve 4 měsících,tak jsem zvědavá 😀 😀,pá pá.

pikusa
19. led 2010

Tanka ahoj tady 😀 tak matyáš ve 3 měsících 7.70 a ve 4 měl 8.80--přibližně 😀
Záda--to znám.....
Na kojení v noci se budil i 3krát ještě před 14ti dny....ted už jen jednou....a začal jakž takž spát

tanka72
19. led 2010

Ahoj Pikusko tak to jste strhli váhu néé 😀 😀 ,starší děti byly normální 😀 😀 😀 jak váhou tak i spaním,už spaly celou noc 🙂 ,ale ten náš otesánek musí papat i v noci,ale je to záhul,já ho nakojím,to pak už tak neřve hlady 😀 😀 a pak běžíme udělat rychle mlíko,aby se docpal,a pak je teprve klid a usne 😅 😵 ,no kdy toto skončí....

leonik
19. led 2010

ahoj holky, jdu se za váma po delší době podívat 🙂 Dneska jsme měli konečně klidnější noc 🙂 Přes den je to sním těžký, je protivnej, pořád kňourá a prsty vražený v puse ☹

tanka: vítej 🙂

say: to bych využila klídku a šla si lehnout 🙂 teda to jste měli noc 😒

pik: o solný jeskyni jsem taky uvažovala, jenže ji máme odtud 30 km 😖

pikusa
19. led 2010

LEONIK...my já máme asi 16km....pak psnu,jestli to aspoň trošku pomohlo,ale to chce jít aspoň 5krát.
Tanka....neeee váhu mají do 20ti kilo...ale taky jsem měla obavy 😀
Matyášek když byl jako tvůj matěj,tak spal skoro celou noc....pak zase ne...a ted jak kdy...
A byl jen kojený do 6ti a půl měsíce