Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

beata.n
6. srp 2009

kacerko já bych vám ho ráda přenechala,ale nevidím to moc nadějně 😀 😀 jo s tím druhým dítkem si říkám to samé.tak zase to beru tak,že kdybych neměla těhu cukrovku,kterou mi dr zanedbal,tak by malej tak velkej být nemusel,tak snad druhé mimi bude drobek a i kdyby ne,tak já sem už na tíhu zvyklá 😎 😀

kacerka
6. srp 2009

beato, já jsem cukrovku neměla - teda měla jsem zvýšený cukr v moči, ale v krvi byl v pohodě 😕 No a u nás jsou k velkému dítku dispozice - moje rodina je vysoká, manželova zase taková robustní, takže tak 😉

beata.n
6. srp 2009

no mě na ní nepřišli vůbec,měla sem doktora co nic neřešil,no škoda mluvit 😒 no my sme sice taky obá vysocí,ale oplácaní bych neřekla,teda až na mě,ale já se vyžrala za posledních několik let 🤐

pikusa
6. srp 2009

Tak já neměla cukrovku a je to obřík... 🙂
ale jo...ještě chvíli v korbičce vydrží 🙂
jé jak jsem ráda,že nejsem sama tady s buřtíkem 😀
je to naše vymodlené a IVF kové miminko....a říkám si,jestli dá bůh,to další,pokud bude by mohlo být menší 🙂

beata.n
6. srp 2009

pikusa to moc gratuluju,že vám to vyšlo,ani si neumím představit,jaké nervy tě to muselo stát ☹ ale výsledek je parádní,malej je moc krásnej!!!! 😵 taky vám přijde když někde ste,že máte největší dítě na světě??? 😅 😀 každej na nás kouká jako na obříky!!ve svém okolí neznám tak velké dítko jako je ten náš 😲

kacerka
6. srp 2009

pikuse, uklidním Tě, nejste jediní a obávám se, že ani nejsme rekormany, některá dítka na tom jsou hůř (nebo líp???) 😉 Např. můj kolega z práce měl prý na roce 16 kg - dnes má asi 195 cm a 130 kg 😅 Ale když je to chlap, tak to pořád ještě jde - si představ takovou holčičku, později ženskou 😲

beata, jj, taky mám takový pocit, když všude vidí ty diblíky 😅

beata.n
6. srp 2009

kacenka no tedm ám strach jít i do druhého dítka,co kdyby to byla taková mimi holčička jako váš kolega??? 😲 😀 mě přijde,že sep oslední dobou rodí samé pidi dětičky!!!mě se teda ty chroustíci malý líbí,ale pak je mi to líto,že taky nemám tak malé,drobné dítě.samozřejmně sem za malého moc ráda,je to moje všechno,ale určo ty pocity znáte 🤐

kacerka
6. srp 2009

beato, já jsem, až na tu váhu na nošení, celkem spokojená - je to originální kousek, vzbuzuje respekt a pozornost 😅 😅 😅

No ten můj kolega je taky rád, že má syna - hrozně se bál, že by měl takovou obrovitánskou dceru 😖 Synek je vysokej ale štíhlej - pěknej kluk 😉

pikusa
6. srp 2009

Beatko...jo jsem za něj štastná moc....
a přítel má 2 děti,takže má malej 2 nevlastní sestry 🙂
Kacerka...no u chlapa je to jiné...ale stejně......

beata.n
6. srp 2009

mě je jen hrozně divný,že dřív byli prý takhle velký děti,kam to zmizelo??ale asi to bylo tou stravou,co jedli-svíčková s knedlíkem a tak... 😀 ale je pravda,aspon máme doma originál!!! 😵

kacerka
6. srp 2009

Beato - já jsem Daníkovi zkomolila jméno - se omlouvám 😕 😉

pikusa
6. srp 2009

No já byla ale taky takový cvalda jako Mates podle fotek 🙂
sice nejsem štíhlá,ale zase ne tlustá 😉

kacerka
6. srp 2009

piku, já taky, já jsem zhubla prý po dvou letech - takže ještě není nic ztraceno 😵

pikusa
6. srp 2009

Kacerko....to jsem ráda 😉

kacerka
6. srp 2009

piku - já potom byla naopak reklama na Dachau, no a štíhlá jsem pořád. V těhu jsem nabrala asi 16 kg a teď mám o 2 kg míň než před těhu, takže u mě to byly opravdu jen dětské buřtíky 😉

pikusa
6. srp 2009

tak já taky nabrala 16 kg...ale stále ještě mám navíc... 😒
ale co...jsem štastná že mám matyáška...to je hlavní.

pikusa
6. srp 2009
sayast
6. srp 2009

tak ja v tehu pribrala 25 kg 😅. ale ted se mi to nosi tezko, mam 50 kg 😅
pik, je super ze se vam zadarilo, neumim si to ani predstavit ☹

pikusa
7. srp 2009

Sayast...jo jo čekala jsem na něj 3 roky....
já bych chtěla ještě jeno miminko,ale pokud nebude,budu štastná za matyáška 🙂

sayast
7. srp 2009

pik,fakt si to neumim predstavit ☹. nam se zadarilo napoprve,ani jsme to necekali. to cekani musi byt hrozne ☹

pikusa
7. srp 2009

Sayast..je pravda,že ted už jsem tak nějak zapoměla,ale to bylo slziček a nadějí....a pak pořád nic a nic
a k tomu přítelovo holčičky,já byla pořád jen teta a ne máma...
ted jsem strašně šťastná 🙂

sayast
7. srp 2009

jake pouzivate plenky? me prijde ze nam ted zadne nesedi 😖

pikusa
9. srp 2009

Ahojík...
Sayast,já používám plenky z DM drogerie..ty jejich DM pleny,ted jedeme 7-18kg 😀
A mám doma ještě balík Pampers,ty jsem ted koupila poprvé,byly levné..taky 7-18kg.
Ale od narození jsme na těch DM a spokojenost 🙂

sayast
9. srp 2009

no,my ted mame huggies premium 8-14 kg (byli v akci), doted jsem s nima byla spokojena,ale tahle velikost mi prijde jen na hubeny deti 🙄 . jsou nam male. pampers mame taky 7-18 kg a ty jsou lepsi. ale stejne na boubelaty mimca se mi zadne plenky nezdaji 😒

ted maji zase akce na pampers,tak koupim asi ty. na huggies taky je akce, ale ty uz nechci,budu rada ze dodelam balik 😅

pikusa
9. srp 2009

No já tu pampersku dala ted poprvé,tak uvidíme 🙂
A v Penny je mají za 299-70 kusů.........

mousunek
10. srp 2009

zdravim vsechny obriky, jsem byla s malym o dva dny drive na 10mesicni prohlidce a mame 11 870g a 78cm

karpisek
autor
10. srp 2009

mousunek: úctihodná váha... hrozná představa, že ten můj nebude o moc lehčí. Jsem totalne odrovnana uz ted, kdyz malyho delsi dobu nosim, neumim si vubec predstavit, jak unesu 10 kg, 12 kg... ufff

karpisek
autor
10. srp 2009

sayast: Já taky teď používám Huggies premium, velikost 4 a nic moc, musím je dávat hodně volně, aby neškrtily a neměl přiškrcená stehýnka (to se jednou stalo, když přebaloval tatínek a jako "správný silák" mu plínku utáhnul).

Nakoupila jsem je ale taky v akce a ještě mám pár balíků, tak je musíme spotřebovat... Pak asi testnu jinou značku

mousunek
10. srp 2009

karpisek - taky mi to dela obcas problemy tak taham jen kdyz musim tedy na prebaleni pomazleni ulehnuti. Nastesti mame vyhlidky takove ze bude snad do konce prazdnin chodit po svych

huggies jsem koupila take v akci, mam jeste tri baliky ale mam pocit ze je ani neupotrebime a budou mu male,no jo kdo mohl vedet ze za dva mesice nabere zase kilo a 4cm

kacerka
10. srp 2009

holky, já jsem si hodně oddechla, když Karlos začal běhat - teď už chodí několik měsíců i do schodů (bydlíme ve 3. patře bez výtahu). Ale zase jsem si natolik odvykla, že když ho tahám z vany nebo postýlky, tak jsem sedřená. No nedej bože, když jdeme na prochajdu bez kočáru a Karlík se chce nýst, tak to jsem odrovnaná 😖 Nezbývá, než popřát pevné svaly a vůli 😔 😉