• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po narození mladšího by starší neměl jít do školky

10. srpna 2012 
Ahoj,
tak ve školce byla přesně týden a hned v pátek v noci dostala horečku a od té doby ji má pořád (kolem 39 stupňů), nejde nám ji srazit, v pondělí byla u doktorky na výtěr v krku a zítra budeme mít výsledky.

Malá taky už něco chytila, pořád pofňukává a má zvýšenou teplotu.

To je teda síla, jsem zvědavá, jak to bude příští rok, jestli už bude nemocná míň nebo to bude stejný týden ve školce - čtrnáct dní doma.
7. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malej do září měl asi 2x rýmu a jenom jednou horečky a kašel - od září měl už : zánět středního ucha, zánět spojivek, průjem, angínu no a teď přímo z angíny plynule navázal na opětovný zánět spojivek :cry: :grinning: - nejléle byl ve školce 14 dní, většinou ale jen týden a týden doma...
Malá nic nechytila, přestože je plně na UM od narození, ťuk ťuk.
Jen je to na palici a nebýt toho, že přítel měl úraz a byl od září doma, teď šel na dva dny do práce a nyní musí do konce roku vyčerpat dovolenou, tak fakt nevím, jak bychom to dělali - dcerka doma neusne, musí se s ní chodit po venku....Dan zase musí být coby nemocný zase jenom doma - co bude od nového roku, netuším, jestli to tak bude pokračovat dál, tak do jara z toho asi nevyjdem.

Ale na druhou stranu - PRÝ děti, co jsou nemocné ve školce si těmi nemocemi posílí imunitu a nejsou pak nemocné ve škole, tak tím se uklidňuji, protože když je prvňáček nemocný, tak s ním pak maminka musí ještě biflovat písmenka, psaní atd., aby pak nic nezameškal, kdežto když je doma školkáček, tak nemusí dohánět nic :slight_smile:
7. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už je to asi pasé, ale nakonec do školky chdil pořád a nebyl až na jednu vyjímku asi v květnu nemocný. bohužel loňbský roky byl už horší, to byl přes zimu nemocný 5x angínou a nalinká když už vlastně roční holčička to chytla pouze jednou.......
10. srp 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek