Depilační krém. Opravdu funguje?

melinda97
13. říj 2019

Ahoj, máte někdo zkušenosti s dep. krémem? Např. z drogerie? Opravdu to odstraní chloupky?

zelenaesmolda
13. říj 2019

@melinda97
debilacni krem by potrebovala pulka uzivatelek MK :D
az ho nekdo vymysli tak to bude trhak :D :D :D :D

sudylichozrout
13. říj 2019

@zelenaesmolda 🤣
@melinda97 Ahoja, pouzivala jsem kdysi a ano, odstrani. Ale proces depilace celkem smrdi, protoze se chloupky v podstate upali a rostou stejne rychle jako po holeni. Ziletka mi prijde rychlejsi a pohodlnejsi. A holici gely hezky voni.

eva118
13. říj 2019

Taky jsem kdysi používala a potom přešla na klasické holení. Je to rychlejší, chvilka ve sprše a je to,. Bez smradu a čekání.

zelenaesmolda
13. říj 2019

@sudylichozrout
z tech holicich gelu doporucim nivea sensitive pro muze.
jeste lepsi je ale na holeni mydlo,je to specialni mydlo na holeni,chlap si ho koupil cca pred dvema lety a jeste ho asi pulku ma,hrozne si to chvali a ta uspora penez je neuveritelna...

melinda97
autor
13. říj 2019

@eva118 takže v podstatě je to úplně to samé jako holení žiletkou? Po žiletce mi přijdou chloupky silnější proto ji nechci ani používat.

melinda97
autor
13. říj 2019

@zelenaesmolda děkuji, ráda vyzkouším 🙂

zak1991
13. říj 2019

@melinda97 Já používám Veet. Nesmrdí, funguje, netrvá to dlouho. Ale je potřeba počítat s tím, že hladké nohy vydrží podobně dlouho jako oholené žiletkou. Takže používám tak jednou týdně.

sudylichozrout
13. říj 2019

@zak1991 Jednou tydne? Ty blaho, to bych chtela. Mne vydrzi hladke nohy den. Pak uz mam "strniste" a po tydnu normalne treba 3-5 mm dlouhe chloupky. Je jedno, zda se holim ziletkou nebo pouzivam depilacni krem.

zak1991
13. říj 2019

@sudylichozrout "Strniště" mívám tak po třech, spíš čtyřech dnech. Mám celkem štěstí, chloupky na nohou mi rostou celkem pomalu. Ale vlasy šíleně rychle. 😂

sudylichozrout
13. říj 2019

@zak1991 Bleda zavist 😂

evilin
14. říj 2019

Asi nepíšu k tématu....ale nadpis otázky mě opravdu hodně pobavil 😁 DEBILAČNÍ krém by potřebovalo opravdu hodně lidí

pe_tu_ss_ka
14. říj 2019

@sudylichozrout taky mi rostly chloupky moc rychle.. Já si zvykla na depilaci cukrovou pastou, jezdím teď už jednou za 1,5 měsíce (dřív po měsíci), místy už chloupky přestaly růst... A první náznak růstu chloupků je nejdřív po 14 dnech.. K žiletce bych už se nevrátila 🙂

verunka_korunka
14. říj 2019

Je to podobne jako ziletkou, ale treba ja ho pouzivam na trisla. Je to jedine co odstrani chloupky a nejsem pak tyden opupinkovana. Po ziletce mi vyskacou bolestive pupinky jak chloupky zarustaji pod kuzi...

ivybee
14. říj 2019

@melinda97 Depilacni krémy mají podobný efekt jako holení, jen je to mnohem větší zátěž pro pokožku. Jen si představte, co to musí být za svinstvo, když ten chloupek v podstatě setrete z kůže 😉 Jinak depilace znamená odstranění chloupku bez korinku, takže odstraníte jen to, co je na povrchu pokožky. Proto to vydrží 2-3 dny. Samozřejmě délka je individuální, každý má jiné chloupky (hustota,rychlost růstu, síla, barva). Epilace znamená odstranění chloupků s korinkem, déle tedy vydrží, protože trvá, než se chloupek celý vytvoří znovu. Chloupky jsou mnohem jemnější a ridnou. Největší efekt má cukrová pasta. Vosky jsou nešetrné k pokožce a často chloupky spíš pretrhnou než vytrhnou. Každopádně doporučuji zajít k někomu, kdo to dělá a umí. 🙂👍 Roky jsem pracovala v epilacnim studiu, takže vím, o čem mluvím 😃

editah222
14. říj 2019

Používám krém z DMka, na oblast bikin, protože po žiletkách mám strašné pupínky a na epilaci jsem si troufla jednou a bylo to rozhodně naposled 🙂 Jinak na nohy a ostatní části těla je žiletka rozhodně rychlejší a šetrnější.

blondynka400
14. říj 2019

@melinda97 jak už tu bylo napsáno, odstraní, ale efekt je stejný jako žiletkou a navíc to smrdí a při delším používání to pokožce evidentně nesvědčí. Co si koupit el. holící strojek? Stojí pár korun a dá se použít kdykoliv a kdekoliv a nohy jsou zase hladké. Navíc u toho nezarůstají chloupky jako u žiletky.

sudylichozrout
14. říj 2019

@blondynka400 Dobry tip, zaujalo me to 🙂 Diky, poctu recenze! 🙂

mmarch
14. říj 2019

@blondynka400 opravdu holí dobře? kdysi jsem elektrický měla a byl to boj, za chvíli byl vybitý, vždy zvládl jen jednu nohu (mám docela hustý porost 😀 ) a musela jsem každé místo přejíždět snad 10x než bylo bez chloupku

mmarch
14. říj 2019

@sudylichozrout mám to stejně, ráno oholím a večer už škrábu, je to děs... nejlepší když jsem s dcerou v lázních a denně chodíme na bazén...

blondynka400
14. říj 2019

@mmarch já jsem s ní fakt spokojená, výdrž baterky bez problémů. Ale já nemám úplně hustý porost, ale třeba třísla zvládá úplně v pohodě do hladka a to bych řekla, že je horší nápor než i hustý porost na nohou 😀 Ale zase menší plocha...
Já měla předtím asi 2 epilátory, na které se nasadila holící hlavice a tohle je tedy rozhodně lepší.... Mile mne výkon versus cena překvapil...

melinda97
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz