Máte zkušenosti s eshopem Booho.cz, Balando.cz a Bonky.cz?

natysnovec
13. kvě 2021

🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼Holky prosim🙏🏼🙏🏼🙏🏼mate bejaka zkusenost s eshopem: Booho.cz a Balando.cz a Bonky.cz???

karelsova
14. zář 2021

Booho.cz. Potvrzuji, že to jsou šmejdi. Chtěl jsem rychle objednat dvoje pantofle, platba kartou za 500. Následně potvrzovací mail 5-40 dní dodávka, občas 60. WTF?? Po pokusu o zrušení šablonovitá zpráva, že mám smůlu, protože už začali objednávku zpracovávat a v obchodních podmínkách to prej maj! Prostě zloději, přeprodej z Číny.
Holt jsem blbej, měl jsem si o nich nejdřív něco zjistit. Tak snad někomu dalšímu aspoň pomůže tahle recenze a už si tam nic nekoupí.

zauk
22. říj 2021

Dobrý den. Velký pozor !!!!!!!! Všechny tyto e-shopy jsou jednotné a pouze zprostředkovávaji zboží, jak když si řeknete třeba sousedce ať vám něco objedná, dáte ji peníze a pak zjistíte po třech měsících, že peníze ani zboží nemáte a odpovědí je stále stejná poznámka, že jste si přečetli smluvní podmínky a dodání může trvat až 360 dní !!!!???!!! Po nějaké době mi balík došel, totálně zmuchlana roztrhaná krabice a postavičky rozházené, kvalita katastrofální. Po velkém uvážení ze strany prodejce reklamace za 1300 Kč zamítnuta. Vůbec se divím, že už je dávno nepozavirali.

kristina037
13. led 2022

@natysnovec já mám ale nedorucily balík máte někdo skusenosti vrácení peněz?

kristina037
13. led 2022

@karelsova vrátily vám peníze?

lenulacek
13. led 2022

@natysnovec hoď foto 🙂

natysnovec
autor
13. led 2022

@lenulacek jaky?

iris92
13. led 2022

@natysnovec bonky rozhodne ne, objednala jsem a nikdy zbozi nedorazilo, uz je to asi rok 😂 objednavku mi nezrusili, penize nevratili, ve zpravach velice neochotni.

eliza1984
13. led 2022

@karelsova ano jsem taky obětí Boho. Prý dodací doba až 365 dní. Přišla jsem o 1400 Kč. Jsou to zloději

ilonne
13. led 2022

@natysnovec Všechno je to předprodej z Číny. Koukni ke mně na profil - mám tam klobouk z Boohoo

lenulacek
13. led 2022

@natysnovec te peněženky ale všimla jsem si ze je to star diskuze

natysnovec
autor
31. led 2022

@brunetka11 husty 💪🤦🏼‍♀️

miroslavakadlec
8. únor 2022

Dobrý den také se zapojim abych upozornila na ŠMEJDY kteří se vydávají za slušný eschop. V listopadu jsem objednala boty a 3 měsíce nic už ani nekomunikují 800 v háji. Nejhorší eschop!!!!! Píši stížnost na obchodní inspekci.

nispa
9. únor 2022

Balando již od října neposlal zboží přes řadu urgencí za cca 1000 Kč. Byl to jediný schop, kterému jsem poslala platbu předem.Vánočnì dárek pro dítě. Jací to jsou lidé, kteří se radují z peněz vydělaných podvodem na důvěře jiných?

jarina11
11. únor 2022

@natysnovec Nákup u Bonky je opravdu katastrofa. 8. 12. 2021 jsem objednala kabát, ten dorazil teprve včera (10.2.). Když jsem chtěla odstoupit od smlouvy, jen mi odpovídali předpřipravenými generovanými emaily. Ve finále mi napsali, že mohu čekat až 365 dní. Na mé maily, že odstupuji kvůli nedodržení obchodních podmínek od smlouvy a že chci vrátit peníze, jiným způsobem nereagovali. Žádné peníze jim předem neposílejte!!! Je to, jak psala ČOI, jakási nákupní galerie, předobjednávky z Asie, dodavatel neznámý... Na to, že obchodují v Česku, je až zarážející, že obchodní podmínky naší země jsou jim cizí. A zimní kabát, který mi včera dorazil, absolutně neodpovídá fotografii. Je to jakýsi hadr, ve kterém bude zima i při 15°C. Bohužel jsem se nechala nachytat ještě jednou, a to u Mollio.cz. Odpovídají úplně stejnými generovanými emaily jako Bonky. Dokonce i obchodní podmínky jsou shodné. Od smlouvy jsem chtěla odstoupit během několika minut, kdy jsem zjistila, že je to v bledě modrém to samé jako Bonky. Už to bohužel nešlo, protože peníze prý byly již dodavateli odeslány. Zboží, které jsem zaplatila, zatím nedorazilo. Mohu se jen modlit, abych o peníze nepřišla. A aby dorazila tepláková souprava a ne hadr na vytírání. Už nikdy více podobnou blbost neudělám.
Každý eshop si teď kontroluji na těchto stránkách:
https://www.coi.cz/pro-spotrebitele/rizikove-e-...

nanotka
25. únor 2022

@natysnovec Booho nic nekupovat v žádném případě .ZLODĚJI!!!!!!!

drakmrak
21. dub 2022

POZOR na BOOHOO - jsou to podvodníci, objednal jsem zboží, po 3 měsících dorazilo úplně něco jiného a reklamaci neuznali! Pouze samé výmluvy, že jsou zprostředkovatelé, to jsou ale všechny E-shopy, skoro žádný E-shop není výrobce, pouze zprostředkovávají prodej jiného výrobce, zákony platí pro všechny a nechápu, když je na ně tolik stížností, že jim úřady nezablokují v ČR web, od čeho ty úřady jsou....TAKŽE POZOR, NIC NEKUPUJTE U BOOHOO!!!

kolinmen
20. čer 2022

Bohoo už nikdy jsou to šmejdi a retardovaný jidinci

kolinmen
30. čer 2022

@natysnovec ano podvodníci

petulkadodo
12. črc 2022

Tak mám taky zkušenost s booho.cz. Před 3 měsíci jsem objednala synovi sandále, co měli být skladem. V potvrzovacím mailu byla doba dodání 5-40 dní, výjimečně 60. Teď už jsou to skoro 3 měsíce a na mou žádost o vrácení peněz kvůli nedodržení dodací lhůty mi napsali, že to nejde, že už udělali objednávku a že dodací lhůta může být až 365 dní dle obchodních podmínek. Jsou to podvodníci!!! Nechápu, že v médiích už není nějaké varování před těmihle podvodníky.

eva2861
23. srp 2022

Ahoj všichni, chtěla bych ještě upozornit na eshop Wander Innovations - podvodníci. Již více jak 2 měsíce čekám na sekačku - ta nikde a peníze taky nikde. Snažila jsem se s nimi komunikovat a odpověděli mi, že mám být trpělivá. Myslím, že více jak 2 měsíce čekání JE známkou trpělivosti. Od té doby se neozvali☹

jituleva
16. kvě 2023

@natysnovec Taky jsem NUTNĚ potřebovala župany. Po 3 měsích přišel 1, pokud se tomu dá říkat župan. Prostě jsem obdržela jednoduchý hadr za 2000,- Kč, jeh hodnota je max. 500,- Kč.