Nike - nejpohodlnější boty + ortopedické vložky. Řešil někdo?

2veverka
4. kvě 2023

Holky, prosím vás o zkušenosti ohledně pohodlných tenisek. Chtěla bych si koupit Nike, správně bych však měla aspoň u jedněch bot použít i ortopedickou vložku a ta mi do bot o číslo větších moc nepasovala.
V obchodě jsem si koupila Air Max (s okýnkem), ale zatím je nenosím a potřebovala bych vědět (kvůli příp. objednání přes eshop):
- které Nike jsou nejpohodlnější a mají dost místa ve špičce?
- řešil někdo z vás u tenisek i ortopedickou vložku?

Děkuju moc!

dashyyy
4. kvě 2023

@2veverka model air zoom pegasus má celkem solidní špičky, ale co se týká pohodlnosti, tak je určitě lepší je vyzkoušet.. já mám traily s krásnou špičkou toho airzoom modelu, ale třeba kámoška má přímo ty pegasuse a není z nich kdovíjak nadšená.. ono jen Nike je nicneříkající, seženeš boty do tisky stejně jako za pět litrů.. za mě fakt nejlepší zajet do nějakýho velkýho sportu a vyzkoušet.. jinak pokud bys fakt chtěla široké špičky tak jsou super boty altra loan peak

zelenaesmolda
4. kvě 2023

@2veverka
Dost mista ve spicce komercni boty nemaji.Zvolila bych spis barefoot

te_reza
4. kvě 2023

Tou ortopedickou vložkou myslíš co? Já mám nosit podpatěnku a nevlezu se s ní do žádných takových bot

2veverka
autor
4. kvě 2023

@zelenaesmolda barefootky mi fyzioterapeutka v souč. době nedoporučila

2veverka
autor
4. kvě 2023

@te_reza To je vložka, kterou mi doporučil můj ortoped. Stojí cca 1200 jeden pár a on ji pak ještě upravuje na míru.

2veverka
autor
4. kvě 2023

@dashyyy Jj, byla jsem, ale když odečteš boty, u nichž neměli mou velikost, zas tak extra výběr to nebyl

2veverka
autor
4. kvě 2023

@dashyyy A ty boty Altra loan, ty jsou ryze sportovní ne? Chtěla jsem bílé tenisky ke všemu.

zelenaesmolda
4. kvě 2023

@2veverka
a on z toho ma beztak taky nejake provize ne?

2veverka
autor
4. kvě 2023

@zelenaesmolda Ne, ne. to je takovej starej praktik, kterej narovnava lidi. On sam ty vlozky nosi

dashyyy
4. kvě 2023

@2veverka ideální jít fakt do velkého sportu, ale ty nechceš vlastně sportovní boty, tak to moc neporadím.. já jezdím pro sportovky do speciálek.. ty altry jsou vyloženě sportovní

2veverka
autor
4. kvě 2023

@dashyyy a jaké máš oblíbené boty?

properjoey
4. kvě 2023

Primárně bych vzala tu vložku a s tou šla zkoušet boty, z těch zkoušených vyndas tu jejich vložku a dáš tam tu svou, když ji nevyndas, tak se do spousty bot nevejde. Řeším to tak, že svou vložku dávám do bot, které nosím nejčastěji, tedy trekovky nebo pohory, ale vejde se i do tenisek...neřešila bych primárně značku, ale které boty ti budou pohodlné, oni jsou úplně jinak pohodlné a měkké bez vložky a s vložkou...

veronicka89
4. kvě 2023

@2veverka zkus kouknout na boty on ( on cloud) tady v AT a Ch lidi už nosí víc tk než nike nebo jiné boty...kdo si je 1x koupi už nechce nic jiného😀 já odolávat ptz mi vadí že to nají všichni...v cr jsem zatím viděla jen asi 2x 🙂

dashyyy
5. kvě 2023

@2veverka já mám letos tenisky od BeLenka, model Champ a jsem moc spokojená (jsou fakt široké, bf a přitom vypadají dobře) a Merrell Vapor-to jsou moje lásky z loňska, ty mi fakt sedí, na běh mám pak Adidas Ultraboost a Nike Air Zoom Terra Kiger .. já jsem ale trošku úchyl na boty, přiznávám se 😀
@veronicka89 i v ČR hodně frčí a jsou tu dost vidět ;)

veronicka89
5. kvě 2023

@dashyyy jeee fakt ja byla letos jen v ostrsve ( tam nic ) a na lipne 😀 2 lidi cesi

dashyyy
5. kvě 2023

@veronicka89 asi trošku trvá než se to sem dostane 🤣🤣, já je poprvé viděla na kolegyni z DE a ta se divila, že je neznám 😀 od tý doby je občas na někom vidím 😀

2veverka
autor
5. kvě 2023

@veronicka89 dobrý tip, děkuju! Ale v kamenném obchodě je zatím asi nemají, že?

2veverka
autor
5. kvě 2023

@properjoey díky, dobrá rada. Které značky tenisek sedly Tobě?

veronicka89
5. kvě 2023

@2veverka nevím neziju v cr ...u nás je majívsude z těch co jsou v cr asi v humanicu a v shoes4u ;)

2veverka
autor
5. kvě 2023

@veronicka89 Prosím tě, a lidi je u vás nosí jako běžecké nebo i jako vycházkovou obuv (elegantní)?

veronicka89
5. kvě 2023

@2veverka ti lidi co nosili nike a jiné značky ( všude...do kina do obchodu...o prace mají je tady všichni doktoři kadeřnici...ti co stojí na nohách...

marea2000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz