Oblečení. Kde nakoupit tuniky k leginám vhodné do práce?

17. črc 2022

Nemáte někdo prosím dobrý tip, kde nakoupit tuniky k leginam? Vhodné do práce

jilliann
25. črc 2022

Co přesně znamená do práce? Něco ležérní, pohodlné, ne moc výstřední? Pokud máte na mysli takové ty klasické tuniky, klidně v obchodech jako je MS, CA, mají tam i větší velikosti...

jilliann
25. črc 2022

Nebo třeba moje máma ráda objednává z cellbes - má několik kousků i stylovějších, když někam jde, do práce odtud nosí ale klasické bavlněné jednobarevné nebo s jemnými vzory, mávají i balení po 2.

martiniquest
25. črc 2022

Jaky styl? Jaka velikost? Uprimne, leginy do prace si nedokazu predstavit. Mozna za kasu nebo k úklidu

autor
25. črc 2022

@jilliann to vypadá super, díky

autor
25. črc 2022

@jilliann spíš něco elegantního, budu v kanceláři jako asistentka

autor
25. črc 2022

@martiniquest je to blbý? Já si říkala s nějakou elegantní tunikou, že by to šlo. Budu jako asistentka v kanceláři. Takže budu hlavně sedět, tak bych měla ráda něco pohodlného. Jinak velikost tak L(40)

nnnadja
25. črc 2022

Ne leginy urcite ne. Spis hezke kalhoty,jednoduche tricko,halenka… Saty jsou krasne a pohodlne a daji se sehnat pro kazdou postavu.

martiniquest
25. črc 2022

Proboha leginy do kanclu fakt ne 🤦🤦 Velikost 40 mam taky a existuje strasna spousta moznosti. Leginy si nech na sport nebo na uklid. Nic elegantniho na nich neni. Fakt.

martiniquest
25. črc 2022

Podivej se treba na Instagram na ucet reknianostylu. Holcina ma velikost 42 a ma spoustu skvelych tipu.

autor
25. črc 2022

@nnnadja jj šaty jsou super, ale ideálně potřebuju s vázánim pod prsama, jinak vypadám ve všem jak v pytli a ty nikde moc nejsou

ninive211
25. črc 2022

Do kanclu jako asistentka rozhodně šaty, sukně s halenkou nebo treba elegantní tříčtvrteční capri kalhoty, ale rozhodně nee legíny, ty jsou tak na doma, na sport, do lesa, k vodě...ne do práce do kanclu. U nás v legínách chodí uklízečka (tam je to OK).

jilliann
31. srp 2022

Tak v tom případě pouze elegantně - šaty, halenky a sukně nebo s kalhotami, saka, v létě pokud máte volnější dresscode nemusí být špatné ani lněné kostýmky, šortkové elegantní kostýmky... ale proboha ne legíny a tuniky. 🙂

westie
31. srp 2022

Do kancelare urcite ne leginy. Hezke a pohodlne saty do kancelare ma treba esprit, ma i pohodlne kalhoty a halenky.

jola777
31. srp 2022

Tak ony jsou taky legíny a legíny. Mám třeba moc hezké s krajkou po stranách a ty si v kanceláři klidně dokážu představit.

martiniquest
31. srp 2022

@jola777 Samozrejme, clovek si muze vzit cokoli, i ty leginy. Otazkou je, zda mu na svem vzezreni zalezi. Pokud ano, velmi tezko v hlave sumiruju slusivy outfit, kde by ty leginy nevadily. A urcite ne krajkove, ty byvaji casto vulgarni ci lacine vypadajici.

jola777
31. srp 2022

@martiniquest Za mě lepší legíny než kostýmek ve kterých většina mladých holek vypadá jak "stará mladá".

elesse
31. srp 2022

@jola777 mladych holek ano, ale predpokladam, ze se tu schazi zeny minimalne po 20 a tam uz je blby kostymek spis zalezitost chybneho vyberu

westie
31. srp 2022

@jola777 Moje zkusenost - pokud chce byt clovek bran vazne, mel by chodit i vhodne obleceny. Je fajn, kdyz clovek v kancelari nepusobi upjate, ale ma to svoje meze. Vzdy je to otazka toho, co od prace cekas a jak chces, aby si te lidi zaradili - kdyz bude asistentka chodit v leginach, budu mit problem ji treba v budoucnu nabidnout zajimavejsi praci, protoze proste nebudu chtit, aby v leginach chodila mezi klienty nebo obdchodni dodavatele - nebu budu vedet, ze to musim resit, aby to dotycna zmenila.

martiniquest
31. srp 2022

@jola777 Jakekoli obleceni lze vybrat a pouzivat dobre i spatne. Mimochodem, kostymy ted dost leti. Koukni treba na eshop Zary. Mladistve, svezi, prijaletne ceny.

martiniquest
31. srp 2022

@westie Presne tak. A z me zkusenosti je vzdy lepsi byt overdressed nez situace vyzaduje.

martiniquest
31. srp 2022

Dost me inspiruje tato holcina. A do kanclu je tento styl vylozene super.

martiniquest
31. srp 2022

Touto srovnavackou bych otazku legin do kanclu uzavrela. Kazdemu co jeho jest. Za me leginy na slusno proste ne.

jola777
31. srp 2022

@martiniquest No ty dva outfity jsou teda katastrofa, hlavně ten druhý - to je jak po mojí babičce. 🤦‍♀️a ty kabelky radši nekomentuji

felixfelicis
31. srp 2022

Leginy s krajkou jsou hrozny nevkus. Ale leginy obecne do kancelare vubec.

jola777
31. srp 2022

@martiniquest No jasně, má k tomu šílenou halenku, legíny lesklý jsou nevkusný a ta paní nemá na legíny ani postavu.

martiniquest
31. srp 2022

@jola777 Katastrofa? Mne to pripada mladistve, svezi, zaroven zenske a elegantni. Byt reditelem, takovou holku si vezmu na svoji reprezentaci. Schválně nahod nejakou fotku, co tobe pripada adekvátní, at mam představu.

martiniquest
31. srp 2022

@jola777 Ta "silena" halenka je za me elegantni a nadcasova.

jola777
31. srp 2022

@martiniquest Kolik ti je, že ti to přijde mladistvé? Mě 33 tak jestli nebude problém v tom že se tak rozcházíme.

martiniquest
31. srp 2022

A tady je treba muj outfit na pohovor. Je jednoduchy, nadcasovy, zensky, zajimavy. Citila jsem se v nem vyborne.

martiniquest
31. srp 2022

@jola777 34 let