Postava nadměrných velikostí. Co nosíte vy?

18. led 2022

Zdravím , mám velikost oblečení 44-46-48 jak co a jak kde . Setkala jsem se už víckrát s názorem , nenosit volnější oblečení , ale uplejsi . Jenže v uplejsim si přijdu jak šunka v síťce . Proto nosím volnější . To mě prý dělá ještě víc silnější . Já fakt nevím . Zhubla jsem 10 kilo ale na juchani to fakt není 🙁 co nosíte vy ? Díky

hasara33
18. led 2022

Ahoj, nemůžeš se řídit dle ostatních, protože i když nosíme stejnou velikost, tak to neznamená, že naše postavy jsou stejné 🤷‍♀️ takže já nosím takové ne úplně volné, ale ani upnuté 🤷‍♀️ nevím, jak to srozumitelně popsat (můžeš mrknout ke mě na profil, kde mám pár fotek abys měla trochu představu, co třeba nosím já pro této velikosti), ale určitě nic oversized, protože to opravdu přidává kila, je třeba spíš najít takový ten zlatý střed a pak hodně záleží o jaký kousek oblečení se jedná 😉

krisstina93
18. led 2022

Nejde o velikost ale tvar postavy, každý není stejný, musíš si najít něco, co ti střihem udělá dobrou službu. Jestli potřebuješ spíš zvýraznit třeba hořejšek a odvést pozornost od spodku apod. Ono se to nedá říct obecně, když nedáš třeba fotku nebo se aspoň líp nepopises.

mishka87
18. led 2022

Mám velká prsa, takže nosím hlavně halenky či košile. Trika si vybírám tak, aby byla přes prsa více upnutá a přes břicho volnější. Zadek a stehna tak velká nemám, takže kalhoty klidně upnuté, občas k delší halence či košili si vezmu legíny.

te_reza
18. led 2022

Mám velikost 42/44 a nic upnutýho bych na sebe v životě nevzala, nohy a prdel mám vcelku ok, ale mám ohromně velký břicho. Nezáleží ani tak na váze jako na celkovém typu postavy.

meejja
18. led 2022

Spíš sedící oblečení, kvalitní látka (nic elastického) a střih odpovídající postavě. A žádné stany 😉

jeyre
18. led 2022

Já jsem vždycky měla větší stehna a prsa, po dětech prsa obří a k tomu i břicho 🤦 Opravdu je lepší se nezahalovat, nenosit hodně volné střihy. Já třeba nosím upnutější kalhoty, k tomu halenku volnější přes břicho a vypasovaný svetr nebo sako,aby se zdůraznil pas. Nebo jsou skvělé kalhoty s vysokým pasem.... Záleží ale spíš na proporcích postavy než na velikosti na štítku.

autor
18. led 2022

Postavu mám hroznou , malá prsa ale obvod hrudníku velký , nejhorší je břicho to mám velké , stehna širší ale zadek žádný takže ani nevím jaký typ jsem 😔

janinasm
18. led 2022

Jaký typ postavy máš přesně? Jak vypadáš? Moje sestra je na tom výškově a váhové úplně stejně jako já. Jsme obézní. Ale ona absolutně nemůže nosit to co já a naopak. Ona je takový krabicoidni typ, veškerý tuk má kolem pasu, takový ty pneumatiky, takže upnuty nosit fakt nemůže, ale zato může nosit sukně, protože má docela štíhlé nohy. Já zase můžu nosit věci upnutejsi, protože v oblasti břicha jsem poměrně plochá, zato zadek a nohy mám silný a sukně mi nesluší. Takže záleží jakou přesně postavu máš.

elu
18. led 2022

Velikost 44, uple oblečení.... Ale se stahovacím prádlem, žádný varhany 😄, u mě je to dobrý v tom, že jsem vysoká a tlustá prostě tak všude.. Nikde nic nevycuhuje...

andelka
18. led 2022

Nejspíš typ jablko. To na upnuté fakt není. Takže klidně nos volnější. A upnuté spíš tam,kde si to můžeš dovolit. Třeba nohy? Ne každá postava jde snadno oblékat. U některé je to větší oříšek.

hasara33
18. led 2022

Vidíš to je právě to o čem mluvím, já mám stejnou velikost, ale postavu spíš přesýpacích hodin (širší ramena, velká prsa a větší boky a zadek), takže na mě se hodí úplně jiný typ oblečení 🙂 ideální by bylo kdybys sem hodila nějakou fotku tvé postavy, pak by bylo mnohem snazší ti poradit 😉 nicméně u tebe to vypadá na jablko takže ty si můžeš dovolit upnuté kalhoty s vysokým pasem na lehké stáhnutí břicha, trika, halenky a blůzky, která zvýrazní trochu ramena (předpokládám, že máš úzká ramena) a dekolt a naopak zakryjí bříško, takže volnější střih v oblasti břicha 😉 na internetu určitě najde tipy, co nosit na svou postavu 😉

aneta15
18. led 2022

Ono taky záleží, jak umíš ty kila nosit. Já mám kamarádku, která má velikost 46 a umí to nosit s takovou noblesou, že se za ni každý chlap ohledne. Někdy na ni čumím i já. Je to fakt kočka a umí to prodat. Když ji potkám tak si nikdy neřeknu, že je tlustá, vlastně mi to ani nepřijde. Nosí třeba šaty kosiloveho stylu s páskem a prsama venku 😁 musíš ji koukat do výstřihu ani když nechceš. Pak už nevidíš jestli má břicho nebo prdel 😁😁😁😁 podle mě záleží i hodně na sebevědomí, je znát jestli se máš ráda nebo se schovas. Je to jako když má chlap začínající ples. Je mi milejsi, když je ostrihany strojkem na drn a než když má prehazovacku a myslí si, že to není vidět 😁 takže sebevědomí a prsa ven 🤣🤣🤣🤣

eeevee
18. led 2022

Ahoj, mrkni tady do skupiny, je tam hodně inspirace a holky jsou skvělé ❤️

autor
19. led 2022

@eeevee jeeee děkuji kouknu 🙂

autor
19. led 2022

@aneta15 právě že neumím . Kamarádka je na tom hůř , ale nic si z toho nedělá a umí ty kila nosit . Já se stydím za každý fald na břiše 😔 prsa spíš nemám než mám , celkově jsem spíš mužský typ bohužel ...

martiniquest
19. led 2022

Oblekej se dle typu sve postavy a barevne typologie

jilliann
26. led 2022

Závisí od postavy... moje máma nosí třeba 46-48, nohy a boky má štíhlé, ale má prsa a břicho. Z kalhot nosí nejradši rovné, ne široké ani skinny. Vršky spíš lehce projmuté tuniky, nic co by ji příliš rozšiřovalo, uplé věci také nemůže mít. Sluší jí také volnější barevné košile. Třeba přes to sako nebo delší kardigan. Šaty docela fajn zavinovací, ke kolenům. Sukně jí moc nesluší, i když má nohy hezké. Problém je spíš sehnat tyto velikosti, objednává nejčastěji na cellbes, v kamenných prodejnách je to v její okolí horší.

janinasm
30. led 2022

Sebevědomí se dá vypěstovat!!!!! Co je na tobě hezkého třeba? Neupínej se jen na to, že jsi tlustá. Musíš vypíchnout to pěkný!