Trička, která "netloustnou". Kde koupit, aby nezměnila tvar?

nupta
30. bře 2020

Máme spoustu triček, které se nošením rozšiřují. Takže to vypadá, že děti z triček vyrůstají v délce, ale hubnou v šířce😉. Na vině je pochopitelně tričko, které je hrozně široké. Kde kupujete trička, která i po častém praní nemění tvar?

zuzkasim
30. bře 2020

Šiju. Můžu si vybrat dobré materiály. A šiju i na zakázku🙂

kasenkaaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nupta
autor
3. dub 2020

@zuzkasim Děkuji za nabídku, ale švadlenky máme v okolí. Chtěla jsem něco levnějšího na doma a zahradu. Lepší trička máme z Dity, ty jsou super , ale na denní nošení je to velká částka. Taky jsem chtěla na běžné nošení jen bavlněné, které se po praní a sušení nerozšiřují a nezkracují.

urtica
3. dub 2020

@nupta kvalitní jsou většinou dražší, ale ne ve výsledku, protože těch pár kousků vydrží i roky. Osobně mám odzkoušenou jednu paní z Fleru plus občas koupím něco na Rockpointu. Jarní bunda mě tak vyšla cca na 2500,-, ale už ji mám sedmý rok a vypadá pořád dobře...ještě jsem kupovávala trika od Sensoru a ty vydržely taky několik let ve velmi dobrém stavu.

nupta
autor
4. dub 2020

@urtica Díky za tip, koukala jsem na Sensor i Rockpoint a to je asi něco podobného jako Dita-taky funkční a určitě vydrží. Myslela jsem něco na doma. Zdědili jsme bavlněná trička z lidlu a po půl roce naprosto změnila tvar, tak proto uvažuju, kde to koupit, abychom nedopadli stejně.

evaamy
4. dub 2020

Ja ted objevila Cocodrillo a jsem nadsena. Maji eshop a je tam hodne obleceni ve sleve. Je to krasne a kvalitni obleceni.

herminka
4. dub 2020

Já trička po vyprání před pověšením natahuji do délky a stále drží tvar, i obyč levná trička z Pepca.

urtica
4. dub 2020

@nupta Ještě mě napadlo bezpotisku.cz

ira82_ra
4. dub 2020

Nám se osvědčila jednobarevná trička z Kiku. Píší tam myslím z biobavlny. Stojí pár korun a drží tvar i barvu.

aneta15
4. dub 2020

@nupta já kupuji v Takku, beru o číslo větší, suším v sušičce a drží pěkně, nebo kupuju, když má výprodej Nord Blanc, tričko vyjde kolem 100 a taky beru o číslo větší

kacenka115
4. dub 2020

@nupta biobavlna z C&A, když se v létě poštěstí, tak loni měli i za 35 Kč. ;) jinak na doma klidně koupím od kamarádky po jednom dítěti lepší značku. Máme doma mix takových klasik HM, C&A, Next,... nikdy se mi nic neroztáhlo. ;)

nupta
autor
6. dub 2020

@evaamy
@herminka
@urtica
@ira82_ra
@aneta15
@kacenka115
Děkuji děvčata, takové vámi vyzkoušené tipy jsem chtěla. Coccodrille mě nejvíc zaujalo, bez potisku taky-nedávno jsem na to sama narazila, pokud je vyzkoušené, půjdu do toho. Pepco a Kik bohužel nemáme a eshop nemají. Nevím jak C&A, ale HM jsme jednou měli, chvíli byla trička dobrá, ale pak se krátila, myslím, že C&A bude podobné.

kacenka115
6. dub 2020

@nupta není zač, HM jsem měla jen bazarové, kamarádka, co měla nové říkala, že jak které. C&A je výborné, toho bych se nebála, tam beru často, nové kousky a nikdy nic ;)

nupta
autor
7. dub 2020

@kacenka115 Díky, mrknu se i tam.

martiniquest
7. dub 2020

Nejlepsi zkusenost mam s HM. Tam se mi nestalo, ze by se tricko roztahlo a zkratilo. Stejne tak Tchibo. V CA se taky nerozsiruji, zato se ale v susicce scvrknou o jedno cislo. Pepco se taky scvrkava, pretaci se svy a casto se i rozsiruji, za me naprosto vyhozene penize. Ted mam dobrou zkusenost i s Lidlem. Nicmene jeste dva roky zpatky jsem mela po mesici synovi tricka o kus kratsi.

nupta
autor
8. dub 2020

@martiniquest Děkuji i za tvoje postřehy. Koukám, že je to různé. Já jsem před 2 léty kupovala v HM trička, slabá na léto, ale brzy se rozšířili. Prošli tedy pračkou i sušičkou. A zděděné Pepco drží stále tvar - jedno z mála. Nedá se říct, která značka je lepší. Až něco koupím, a trochu to obnosíme, opereme a osušíme, napíšu zkušenosti.