Používáme cookies. Více informací zde. OK

Co děláte na mateřské, abyste nezakrněly? Co koníčky?

lendych
5. čer 2008

Chtěla jsem se zeptat jake máte na mateřské dovolené zájmy, jestli se to dá stihnout.... 😉

niega
5. čer 2008

Pracuju na plnej úvazek 😀 ...

bramburka
5. čer 2008

Koníka? 😀

bramburka
5. čer 2008

čtu, chodím ven, vařim 😉 z toho blbnu a ted budu mit brigadu, webový stránky, tak snad budu míň blbnout.

nensy
5. čer 2008

jo tak koník mě taky baví.já teda peču dorty .to je moje hoby. 😀

vladimuraz
5. čer 2008

Najala jsem si učitelku na angličtinu, začínám od abecedy a snad se za ty 3 roky něco naučím . Ovšem už jsem se jí párkrát ve dveřích musela omluvit, že nic neumím 😝 (dost na mně chvátá, 100 stran učebnice za měsíc 😕 ). Ale vysedávání u internetu, na to si čas najdu vždycky 🙂 A hodně cvičím s malou, to není můj koníček, ale bohužel potřeba.

mobina
5. čer 2008

Tak můj celodenní koníček je zatím prcek a myslím, že tak do půl roka až roka určo bude na 100%. Nějak mi to žvatlání a ňufnání zatím nevadí a spíš si to užívám. Později snad bude čas i na nějakou knížku a trochu sebevzdělávání, popř. lehce i nějaká práce 😉 No a když je čas, tak dřepim u koníka 😀

schwarzovka
5. čer 2008

procházky a travian 😉

maakule
5. čer 2008

Ahoj, já jsem pořád někde venku s kamarádkama nebo chodíme s malou na plavání a cvičit ( je to cvičení maminek na míčích v přítomnosti miminek). A souhlasím, že mě to zatím taky moooc s mimčem baví.

berynka
5. čer 2008

Studuju, pracuju, čtu, jezdím často k rodičům, přijímáme různé návštěvy nebo je oplácíme a užívám si toho, že mám malou stále u sebe, můžu si čas organizovat podle svého, nenudím se a nepromarním ani minutu z celého dne 😉... u posledního bodu by se jistě ozvali odpůrci MK 😀

kalo
5. čer 2008

Já si to "zakrňování" naprosto užívám 😀 Je to pro mě životní změna...studium, jazyky, housle, vysoká škola, cestování...potom jako učitelka, taky fofr....pořád jsem se za něčím pachtila. A najednou klid, pohoda, neexistují hodiny, termíny...jen moje holčička, já sama a můj muž. Nádhera!! Zatím mě to baví a užívám si to. Schůzky s přáteli a jednou týdně práce..to hlídá manžel. Až budu nespokojená, tak s tím zase něco udělám 😉

sylvar
5. čer 2008

já si mateřskou užívám 5x v týdnu- s malou, s kamarádkama a jejich dětma, z toho 2x s tatínkem miminka našeho výlety, chalupaření-sekání trávy,se odreaguju neskutečně, 2x jsem v práci,abych nezakrněla 😀 a neodešel mi mozek 😀

bambulik
5. čer 2008

na 100% se starám o malou, čtu si, sportuju, chodím ven, na internetu koukám co je nového ve světě, ráda si povídám s lidma.....

bramburka
5. čer 2008

moje kamaradka je ted tehotna a učí se plést košíky a vubec je taková šikovná, chce potom pořádat pro maminy kurzy s touhle tematikou, myslim, zajimave.

lenkabu
5. čer 2008

Chodím občas do posilovny,brzy chci zas dělat břišní tance, občas něco nazdobím ubrouskovou technikou,doma se snažím naučit anglinu.....chystám se plavat s malou,ale to se asi nepočítá jako koníček mimo péče o dítě 😉

johanda
5. čer 2008

já jsem 1-2x týdně v práci mimo domov a 7x týdně pracuju aspoň na hoďku, dvě z domova. Ještě stíhám odpolední prochajdu nebo písek s děckama a koně a šlus

ssaara
11. čer 2008

Já chodím s prckem na plavčo,od září se chystám na kurz angličtiny a za pár měsíců zkusím nějakou brigádku.

mata.mata
11. čer 2008

MD si užívám 🙂 Dělám VŠ- momentálně zkoušky, pravidelne chodíme s malou plavat, denně nevynecháme procházku, 2x/ týd- spinning, 2x/ týd- posilovna, 1x/ týd- aerobic... 😉

kacka79
11. čer 2008

Dodělávám VŠ a pracuji 🙂)) Ve volných chvílích jsme pořád někde venku, na výletech ....u kamarádek...nestíhám ani uvařit, natož zblbnout 🙂)))

Sem začni psát odpověď...

Odešli