Dokdy by měla být vyplacena PPM?

jitunkav
23. dub 2014

Je nějaké datum, ke kterému by nejpozději měla být vyplacena PPM? Jsem na mateřské od 6.3. a peníze pořád nikde... 😒

gosa22
23. dub 2014

bohužel mám dojem, že mají čas vždy do posledního dne v měsíci...záleží, jak to na SSZ zpracují...já měla hodné paní, které to vždy vyřídily do 15. dne v měsíci 😉
taky pozor na chyby...mám dva zaměstnavatele a jeden špatně vyplnil nějaké údaje a oni prostě tu část peněz nezpracovaly a čekaly, až to prý zaměstnavatel doplní...ten měl ale na vše času dost...zjistila jsem to tak, že mi přišlo málo peněz, tak jsem hned kontaktovala SSZ, ale pokud máš jednoho, tak si kdyžtak příští pondělí zavolej na SSZ, ať se ti na to radši podívají 😉

jitunkav
autor
23. dub 2014

Já už jsem nad tím uvažovala, jestli tam nemám zavolat, ale asi ještě počkám do toho pondělí. Třeba to do té doby přijde.

gosa22
23. dub 2014

určitě, ještě bych vyčkala...ale 28. už je dost na čase...takže by nemusely být paní na sociálce mrzuté 😉

jitunkav
autor
23. dub 2014

No právě proto jsem se ještě radši neozvala 😀

vercas01
24. dub 2014

@jitunkav určitě si zavolej na číslo 840 406 040 ... bude po tobě chtít rodné číslo a datum kdy začala nemocenská. pak ti řekne jak to vypadá s penízkama 🙂 paní na telefonu je moc milá a ochotná ... párkrát už jsem tam volala
Jinak z pravidla mají na vyplacení 30 dnů!!!

jitunkav
autor
26. dub 2014

Díky, už jsem to nevydržela a volala, prý je to na cestě 😉