• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hříchy na mateřské - jídlo. Na čem ulítáváte vy?

1. února 2009 
já karamel miluju :dizzy_face:
a dnes jsem koupila taštičky z (asi listového) těsta plněné fetou - mražené do trouby - a už se na ně hrozně těšim :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a´t jsme tlustý za tři prsty ba ne, ale já bych jedla snad furt :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nejlepší byl pohár od Hájka smetanovej posypanej lískováma oříškama a zalitej tekutym karamelem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale přestali ho dělat, stejně jako kokosový Carte DOr - to bylo taky luxusní :dizzy_face: :dizzy_face:

a mám hodně ráda i cheesburgery a KFC a pizzu a čínu a gyros - všechny tyhle typy jídel - akorát se to snažim nejíst moc často a hlavně když kojim :sweat_smile:
21. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbodla jsem fidorku, meloun a teď sýrové tyčky - tak pěkně jste mě inspirovaly:slight_smile:)
21. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem tlustá asi na 10 rukou, ale to neva :grinning:

no nic, tak jsem manželovi poslintala klávesnici :grinning: a jdu si rozpůlit melounek a čučet na jakou že to kravinu se mě snažila nova v upoutávkách navnadit :grinning: :grinning:
21. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ygreen: ten pohár miluju, ten jo, ale dlouho jsem ho nikde neviděla...

a gyros ten jsem musela mít v bulharsku denně jinak bych nežila. a když jdeme v Praze do centra musím ho mít....

já snad hlady neusnu...jdu si něco ohřát....
21. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedelejte chute holky jooo, ja uz sezrala ty pims coko magic :zipper_mouth: :grinning:

jdu prosmejdit bar nebo lednicku :grinning:
21. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak miluju v KFC twister....mňam.... :grinning: :grinning: :grinning:
autor
a nugátová bonboniéra......
jeeeeeeeeeeee zlatej nugat, mnaaaaaaaaam
21. čer 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsem vyhnala vecer muze do Tesca,aby mi koupil Haagen dazs - Belgian chocolate...jeste je pulka v mrazaku :grinning:
22. čer 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam nugát a ještě mám ráda Tatianu.
22. čer 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
obzerstvi je hrich ..jinak je to rozkos :grinning:
22. čer 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
apon: přesně tak..
22. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,jsem těhotná a měla bych se hlídat,ALE ulítávám na všem sladkém-zmrzlina od meka,sušenky,zmrlina míša(i tři za sebou) :stuck_out_tongue_closed_eyes: te´d mám ještě tendenci to přisuzovat malému,ale po porodu,to budou muka :frowning2:
22. čer 2008 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevaz se ..odvaz se.. :grinning: ja snim 3misa zmrzky i ted a vcera kyblik asi 1,4l zmrzky :grinning:
22. čer 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se přidávám - teď jednoznačně zmrzlina, zvládnu v pohodě i 4 denně, prostě když nějakou potkám, chci jí ochutnat (co kdyby byla lepší než ta před hodinou:grinning:)
jinak je to jakýkoliv zákuseček, zvlášť indián, punčový dortík, pak čokoládové tyčinky (margotka, kaštany, banánek), pak jakákoliv domáci buchička, koláček:grinning: teď třeba jahodový koktejl, ten bych mohla na litry (nejlépe s cukrem a smetanou):grinning:
No prostě děs... ještě že aspoň to slané pokušení jako brambůrky a tak mě nechává chladnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a shake u Mca, hmm, taky dobrota:grinning:
22. čer 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee puncovej rez mnaaam,kofila,kocici jazycky,kindervajicka s prekvapenim i bez :grinning: ,mars,twix,milky way,tocena zmrzka,jahodovej pohar,domaci slehacka,med,laskonka,kynute rybizove kolacky,vdolecky,makovej zavin...no zebra,hlavne ty zebra grilovane a bifteky,steaky,salaty,omacky svickova,rajska,roastbeef,sakra ja mam hlad!! :grinning:
22. čer 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u Mc jen wc v pripade nutnosti a maximalne kafe s jabl.tastickou :grinning:
22. čer 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie, tak to já u Mca nesnáším ty jejich housky, ani hranolky moc (mají vše děsně slané), ale tu jejich zmrzlinu, poháry, shake, taštičky, to mají moc dobré :sunglasses:
22. čer 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
me teda chees chutna ale abych s enajedla tak aspon4ks!nevim cos tim delaji,ze snis jeden a mas pocit prazdneho briska anebo ja uz to asi necitim :grinning: mala tam byla poprve asi pred 3mesici a to jen proto pac uz sme ji meli plne zuby a bylo treba dachnout tak sla do kulicek
22. čer 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesný, u meca mám nejradši ty jejich shaky :dizzy_face: jinak hamburgery mi teda nechutnaj, a kfc vítězí twister, tomu se fakt nedá odolat, jinak sladký miluju a už bez něj nemůžu žít :grinning: a taky bez pizzy :sweat_smile:
22. čer 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja toho mam dost..jdu neco uvarit neco megaturbodobreho :grinning: asi nove brambory se smetanou a cibulkou orestovanou a cerstvej salat a k tomu steak..a rychle..jinak sezeru tady ty bramburky s cokoladou brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě vítězí již zmiňovaný Twister a ze sladkého medovník :grinning:
22. čer 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmrzky haagen dasz, mila, sojove rezy, kokosovy suk, bounty, pistaciovy deli, prava slehacka zadnej smejd ze spreje :slight_smile: pribinacky, domaci jahodovy, tresnovy, malinovy, rybizovy, merunkovy marmosky na opeceny toasty, maso na grilu, smazenej hermelin, MacFlurry s lentilkama (toho sem v tehu snedla tunu), marlenku chjo a mam zas hlad
22. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co to je za zmrzku ta zmiňovaná haagen dasz? Kde se to dá koupit?:grinning:
22. čer 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katwind: tesco a makro 100% maji a ver mi ta cena za to opravdu stoji :wink:
22. čer 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je moc dobra,ale desne draha a hlavne se nedelit :grinning:
22. čer 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediné na čem teď ulítám je jakákoli zmrzlina :grinning:
22. čer 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek