Jak si přivyděláváte na mateřské?

lejla24
2. kvě 2016

Jsem matkou pulrocniho chlapecka, maleho moc miluju, ale jsem bohuzel zena, ktera nebyla zvykla byt stale doma...Ditko zabere cas, ale ja mam znovu chut se seberealizovat, rozvijet a necemu se ucit...(reknete mi at se ucim od sveho ditka, ale to neni ono) Nekdo si rekne, ze jsem krkavci matka, ale ver te mi, ze sve ditko bych za nic nevymenila jen hledam nekoho, kdo ma podobne touhy a kdo by mi poradil, jak si privydelat na materske( podotykam nemam hlidani) ci jak se seberealizovat tak abych se i ja citila prospesna...

usvitka
2. kvě 2016

Tak asi záleží, jestli jde o peníze, či jen o nudu. Já chodím jednu tydne s malou plavat, jednou týdně do školy a jednou jezdit na koni. To mi celkem staci. Napadá mě nějaké siti, hackovani, kreslení. Ale prace bez hlídání dost pochybuju

lejla24
autor
2. kvě 2016

@usvitka jde i o penize i o nudu, ale jinou nudu...samozrejme, ze mam co delat, ale chybi mi seberealizace jestli si rozumime....

medved09
2. kvě 2016

překládala jsem, učila jazyky (mám doma pracovnu a syna jsem měla v ohrádce), pracovala jsem jako metodik pro JŠ + autorka Scio testů - vše home office - záleží na kvalifikaci

barulina
2. kvě 2016

Jaam ze zakona zakazane mit druhou praci,ale pri materske muzu,tak jsem chodila parkrat do mesice na kasu do alberta. A jako krkavci matka jsem si nepripadala a nepripadam. Ja jsem zvykla cely zivot pracovat

j.a.n.i
3. kvě 2016

@lejla24 Záleží na kvalifikaci, já třeba pracuju z domova... to se dá dělat i malým mimčem (no, je to s ním jednodušší, než pak se starším) a realizace to taky je 🙂 a jako bonus člověk neřeší problém s návratem do zaměstnání.

brunetka11
3. kvě 2016

Vrátila jsem se ke své práci - na home office. U původního zaměstnavatele by to nešlo na částečný úvazek (nabídli mi vyšší pozici, ale s cestováním). Dohodli jsme se a šla jsem pracovat ne přímo v mé původní oblasti ke konkurenci. Nakonec to velmi rychle sklouzlo zase do původního oboru, u druhého dítěte to už pak bylo jasné. K původní firmě jsem se už nevrátila, ale máme dobré vztahy.

alboo
3. kvě 2016

@lejla24 chodim o 5m dcery, tedy ihned po skončení md na pul uvazek do původního zaměstnání - sestra v nemocnici. Chodim nocni a nekdy o vikendu denní. Tudiz hlida manzel, v pohode se stihneme vystřídat. U hodne kancelarskych oboru lze home office. Pripadne pokud neco mimo obor. Tak inventury v supermarketech, doplnovani atd

vitoriova
3. kvě 2016

Já ti rozumím, mám to taky tak, mám 3-měsíční holčičku a už mám roupy. Tak aspon píšu blog o kosmetice a dělám analýzy pleti, mám na to přístroj...