• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký budu mít nárok na mateřskou a rodičovskou?

15. června 2014 
Ahoj maminky, ocitla jsem se v pro me hloupé situaci.jako tehu jsem ukončila smlouvu na dobu určitou.nechtela jsem si propouštět komplikace a byt "neferova" k zamestnavateli.hledam práci,ale....otěhotnět chceme co nejdříve,je mi 37 ,děti nemám.tehotenstvi skončilo jako
Zamlkle.sezdani nejsme,bydlíme spolu,ale hlášeny ke mne přítel neni?jaky budu mít nárok na mateřskou a rodičovskou?diky moc
14. čer 2014 v 15:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda přijde dost bezpředmětné v tvém případě řešit mateřskou a rodičovskou, když netušíš, kdy znovu otěhotníš a tudíž ani jaké budou v té době vaše pracovní a finanční podmínky. to ti takto nikdo neřekne, na co budeš mít nárok :wink: pokud si novou práci nehledáš, tak na mateřskou mít nárok nebudeš a půjdeš rovnou na rodičovskou. pokud hledáš a najdeš, bude situace zase jiná.
14. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, ono záleží jestli budeš mít práci a odpracováno abys měla nárok na mateřskou nebo ne, dle mě si udělala chybu, žes dala výpověď.
14. čer 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, hlavně na mateřskou je nárok pouze, poku pracuješ nějakej ten měsíc, mám dojem, jinak automaticky na čtyři roky na rodičák a bez toho půl roku mateřské.... ale to najdeš na netu, až to bude aktuální :slight_smile:
15. čer 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,práci hledám,snad se zadari
15. čer 2014 ve 21:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek