Malá se narodila v prosinci. Dostanu za prosinec rodičák?

kalteherz
6. únor 2015

Holky jen mě vrtá hlavou ,když se malá narodila ještě v prosinci 31.12. 2014 dostanu rodičák i za prosinec? ve středu jsem odevzdala všechny papíry a dojde to prý v březnu. Nezeptala sem se blbec na ten prosinec,ale když popelnice mám platit za celý prosinec kvůli jednomu dni tak bych mohla dostat taky rodičák za prosinec ne? 😀 😀

konidana
6. únor 2015

Asi dostaneš poměrnou částku. Tedy 1/31

carrie_b
6. únor 2015

S tema popelnicema je to vrchol, to uz vam to mohli teda odpustit. Nekde deti do urciteho veku neplati, ale nam take prisla slozenka za odpad, sotva jsme malou privezli z porodnice🙂

ivi88
6. únor 2015

Mala se narodila teda 8.7 a rodicak přišel cela moje zvolena částka, taky jsem myslela, , že prijde pomerna castka, ale přišlo to cele.

soleilll
6. únor 2015

@kalteherz Podle mě dostaneš buď poměrnou část mateřské nebo rodičák v celé měsíční výši. Záleží, na co máš nárok. Ale nejsem si tím 100%-ně jistá.

kalteherz
autor
6. únor 2015

@carrie_b
@konidana
@soleilll
@ivi88 jo ty popelnice to je vrchol 😀 co naděláme . tak uvidíme co pošlou 🙂 musím čekat 😔

kalipso
6. únor 2015

@kalteherz záleží jak máš zvolenou výši rodičáku. Celkově ti prostě dorazí 220 000. Dcerka je taky prosinová a já měla 11500, takže jsem v prosinci dostala ten zbytek z 220 000, čili 1500. 😉

kalteherz
autor
6. únor 2015

@kalipso mám to na 3 roky za 6100 😕 tak to přijde prd 😀

kalipso
6. únor 2015

@kalteherz jsem si teď uvědomila, že v prosinci mi přišlo za listopad ještě plná částka a až v lednu dorazilo těch zbylých 1500. Takže bys v prosinci měla taky ještě dostat celou částku a pak v lednu ty zbylé 400. Tak lepší než nic no 😀

hojda
6. únor 2015

@kalteherz A mateřskou nemáš?