• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?

14. listopadu 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. zář v 10:44 • tancicinuzky
Dobrý den,
nabízím práci v restauraci v centru Prahy jen na pár hodin denně od pondělí do pátku, nutná praxe v gastronomii, měla by některá z Vás zájem? :slight_smile:
5. říj v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já sháním zubní sestřičku (možno i nezubní, ale zdravotnické vzdělání je třeba...) do ordinace na Praze 6. Jedná se o práci na tři půldne a máte-li hlídání, alespoň občasné, určitě se dá zvládnout i na mateřské... Ráda napíšu více...
5. říj v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikca muzu se zeptat, jakou praci prea net mas? A kde se da takova najit? Taky bych neco chtela, ale prave nemam to hlidani. Diky moc predem.
13. říj ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,kamarádka dělá doma účetnictví a finanční poradenství,pak také existuje práce přes telefon,na vesnici funguje roznos letáků...ségra šila,háčkovala,vyšívala...já mám chlapa každý den v 15:30 doma a tak chodím do tesca prodávat lahůdky,na kasu,doplňovat...a jsem ráda,že přijdu mezi lidi
17. říj v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobrý den, vím o práci při mateřské dovolené v Lounech a na Kladně. Jedná se hlavně o administrativu a oslovování klientů po telefonu. Pokud by někdo měl zájem klidně mi napište do zpráv :slight_smile:
9. lis v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mijuna tak zkuste neco sama vyrabet a prodavat treba na fleru. Budete svym panem a jeste je to moznost jak si privydelat necim co vas bavi. Nejedna maminka na materske takto rozjela uspesny byznys :slight_smile:
10. lis v 15:55  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@skuli
Dobrý den, mohla bych poprosit pres koho mate vyrobu nausnic?
jsem na rodicovske a hledam praci na doma uz co nekdo vyzkousel abych neposilala penize nejakym podvodnikum. dekuji za info
14. lis v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetkaprochazkova Ahoj, mohu tě poprosit o bližší info? Děkuji
14. lis v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek