Přivýdělek na mateřské. Máte zkušenost?

sarkachmelova
5. kvě 2011

Ahoj holky, přivyděláváte si některá z Vás na mateřské ? Ráda bych k tomu skoro nic co měsíčně dostávám nějaké peníze, ale nemůžu sehnat nic kloudného a důvěryhodného. Tak bych ráda slyšela Vaše zkušenosti 🙂

---------------------------------------------
Poznámka admina k tomuto tématu:

Poprosím všechny maminky, aby se držely tématu a odpovídaly jen na to, na co se ptá uživatelka v úvodním příspěvku, tedy zda si přivyděláváte a jaké s tím máte zkušenosti. Uvádějte jen název firmy a svou osobní zkušenost, nikoli kontakty.

Www odkazy na přivýdělek, nabídky spolupráce, osobní kontakty a vše mimo kontext diskuze tu nebude moci zůstat, a proto je vkládání takových příspěvků zbytečné.
Díky moc za pochopení!

moulinkaa
Asmira team

holubinka
27. črc 2017

@michaelasklenarova
Můžu také poprosit? Děkuji.

lazarevo
27. črc 2017

@michaelasklenarova mohla bych také poprosit? Diky

tehuiveta24
27. črc 2017

Dobrý den, mohu také poprosit zprávu? děkuji 🙂

amalik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucie_91
1. zář 2017

Copywriting - pokud jste ale na ÚP, nesmíte mít DPP.

lazarevo
1. zář 2017

@amalik tak mohu poprosit?

pajusenka
1. zář 2017

@amalik @michaelasklenarova mohu poprosit o bližší info?? Děkuji 🙂

kexina
1. zář 2017

Řekla bych, že přivydělat si může (skoro) každá. Taky se snažím aspoň nějak zůstat v kontaktu s prací, hlavně abych doma s prtětem úplně nezakrněla. A pár penízků navíc je taky fajn. 😀
Ale ať budete dělat cokoli, věnujte se tomu, co vás baví a v čem jste dobré. Uvedu příklad z vlastní zkušenosti - už i tady několikrát zaznělo, že můžete dělat třeba copywriting. Aniž bych se chtěla dotknout kterékoli z vás, která to tu napsala, vím z vlastní zkušenosti, že dneska je rozhodnutí "budu copywriterka" víc než populární (asi tak jako psaní blogů). A musím napsat bohužel. Protože copwriting je povolání jako každé jiné a stejně tak, jako si nemůžete vzít brigádu šití triček, když jehlu sotva udržíte v ruce a šicí stroj jste viděly tak akorát v muzeu, tak nemůžete dělat ani copywriting, pokud k tomu nemáte potřebné schopnosti (v ideálním případě i zkušenosti). Tedy, můžete, ale pak budete šít trička s jedním rukávem a psát podřadné texty. Jako člověk, který se v tomhle oboru pohybuje už nějakou tu dobu, se občas opravdu nestačím divit, co všechno jsou lidi schopni prezentovat jako copywriting a dokonce se tím chlubit (nesmysly typu "klidně napíšu za hodinu deset textů a budu za každý chtít deset korun"). Nechci tím samozřejmě říct, že nikdo, kdo nemá odpovídající vzdělání (i když ona ta práce s textem má určitá pravidla, která je lepší znát), nemůže dělat dobrý copywriting. Ale chci říct, abyste si to nejdřív rozmyslely, zda máte v tomhle směru co nabídnout (a seznam jedniček za středoškolské slohovky opravdu není ten správný ukazatel 😉 ), nebo jestli není něco, v čem jste lepší. Přinese vám to víc radosti, možná i lepší výdělky a hlavně, bude ta práce skutečně k něčemu. Prostě, držet se toho svého pověstného kopyta. 😉

jijanka
1. zář 2017

Taky jsem si našla práci k mateřské, kterou může dělat každý, a jsem za to nesmírně vděčná, protože je to pro mě hlavně relax od mateřské a navíc mám pocit, že tolik neztrácím kontakt s lidmi a jsem zapojená do pracovního procesu. 🙂 Doporučuji každé mamince si něco takového najít, protože i v životopise to pak krásně vyplní místo mateřské 😉

beetlejuice1666
1. zář 2017

@kexina Popsala jsi to naprosto presne, napadlo me to same, kdyz jsem to tu rano cetla. Zivim se psanim (ne ale CW) uz peknou radku let a vzdycky jen nevericne ziram, kdyz nekde ctu, ze je to prace pro kazdeho. Ne, neni. Je treba obrovska davka zkusenosti, znalosti jazyka a hlavne talentu. Bez nej jsou vsechny texty na urovni slohovky ze zakladky.

janaox
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agatasb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malinkaelinka
1. pro 2017

@kexina naprostý souhla, dělala jsem nějaký čas v PR agentuře asistentku a copywriterku, začátky byly šíleně těžké, člověk má pocit, jak strašně je talentovaný a umí psát a velmi rychle spadne na zem a vidí, že vlastně neumí 🙂 a těch maminek na mateřské, co se nám hlásily a posilaly své texty bylo dost. Většina se hrozně divila, že na všechno jsou jasné tvrdé deadliny a klienta rostoucí zuby dítěte nezajimaji... tím proboha nechci nikoho urazit, jen upozornit, že to není brigadka jako skládání propisek 🙂

michaelasklenarova
2. pro 2017

@agatasb
Dobry den,mohu poprosit poslat vice info do zprav?😊

agatasb
3. pro 2017

@michaelasklenarova je to ve zprave 🙂

voicespit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikky1271
10. led 2021

Také poprosím o nějaké návrhy a nabídky, děkuji.

lacika65
31. bře 2022

Dobrý den , mohu Vám nabídnout skvělou možnost práce z domova ,možnost skvělého přivýdělku nebo časem Vašeho hlavního příjmu.
Vhodné pro lidi, kteří se chtějí někam posunout, něco změnit, nebo mají rádi nové výzvy a hlavně si potřebují vylepšit domácí rozpočet.
Neomezenou možnost příjmu, dle Vašich možností, česká firma,vyplácení každé pondělí,mnoho motivačních bonusů.Záleží pouze na Vás, kolik času tomu mužete věnovat, podpora a zaškolení je samozřejmostí.
Skvělý pracovní tým, který Tě podpoří v čemkoliv bude třeba.Vše Tě naučíme.
Potřebujete pouze Pc, telefon, ochotu se něco nového naučit a 2-3 hodiny denně.
Pokud Vas to zaujalo,více info pošlu do emailu.Přeji hezký den.Lada.G

nikolka_je_tu
28. čer 2022

Ahoj, já mám teď během mateřské trošku netradiční přivýdělek. Když jsem byla před pár týdny v trafice pro časopis, tak jsem objevila stírací soutěž s cigaretami King. Protože manžel kouří, tak jsem mu jednu krabičku koupila a měla jsem štěstí a vyhrála 1000kč. No a teď se mi to podařilo podruhé, neuvěřitelné. Zítra to jdu zase zkusit, už to začínám brát jako slušnou brigádu k mateřské 🙂

jarmilka951
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miri77
7. pro 2023

@jijanka můžu také poprosit info o co jde ,děkuji 🙂