Rodičovská - můžeme se na ní střídat s otcem?

lucerna12
20. pro 2018

Dobry den ,Holky chtela jsem se zeptat ohledne rodivovskeho prispevku nemam narok na matrskou . Ale nastesti budu brat aspon podporu 5musicu , chtela jsem se zeptat cetla jsem ze nebudu mit na vyber ohledne roku na rodicovsky prispevek , ze jen na 4roky to pujde , ale nekde jsem si jeste cetla ze to jde prevest.na otce a vybrat si 3roky , a pak to zpatky dat na matku. Dekuji

alesiaps
20. pro 2018

Ahoj, já teď s druhým mimčem již nejsem zaměstnaná, měla jsem smlouvu na dobu určitou. Ale na sociálce mám zvolenou normálně 3letou variantu.
Zajdi se zeptat, lepší je info přímo na místě.

makronka222
20. pro 2018

Tak si udelej rodicak na chlapa. Pokud pracoval, splnuje podminky, tak rodicak at je napsan na nej, muze chodit na tve cislo uctu a vysi/dobu si zvolis. Ja to udelam stejne. Chci 9000, ne 7500 co by mi vyslo. Na PPM uz taky nemam narok, takze jsem ted na podpore.

barchen
20. pro 2018

@lucerna12 I ty si muzes vybrat RP rychleji nez ty 4 roky. Nebo ho pobirat pres otce ditete.

leniczka23
20. pro 2018

@lucerna12 to uz neplati..i ty muzes mit rodicak na tri roky a nejvyssi castka kterou si ty muzes zvolit je 7600kc. Pokud bys chtela pobirat vic, musis jedine pres chlapa.