Škrtnutí v papírech na PPM

uzuuuzu
30. led 2019

Ahoj, prosím o radu. Vyplňovala jsem si papír na PPM a vyplnila jsem tam navíc kolonku s datumem posledního dne kdy jsem vykonávala práci a až pozdě jsem zjistila, že to mají vyplnit jen osoby, které se dobrovolně podílejí na nemocenském pojištění. Já pracuji na hpp, takže to se mě netýká, jelikož to za mě platí zaměstnavatel, že? A dotaz, můžu to v té žádosti prostě škrtnout? Nebo se mám hnát pro novou a vyplnit znovu? Díky 🙂

kattyd
30. led 2019

Ja bych to jen skrtla. Me dr napsala do toho formulare spatnou adresu trvaleho bydliste, tak jsem to skrtla a rucne prepsala a vse ok. Uz mi dosla i prvni materska, tak to asi nicemu nevadilo.

martinka_33
31. led 2019

Radši k tomu škrtanci dopiš - oprava a podpis nebo to vyplň znovu, mě kvůli tomu, že DOKTORKA (tedy ani to nebyla moje chyba) v tom formuláři opravila nějaký datum a nepodepsala se k tomu, neuznali mateřskou, musela jsem nejen vyplňovat nnovej papír, opět ho nést k doktorce a nakonec znovu na úřad, to vše v osmém měsíci s batoletem na krku, no byla jsem vzteky bez sebe !!! 😀

uzuuuzu
autor
1. únor 2019

Já jsem si raději zavolala na úřad a stačilo škrtnout s podpisem 🙂 nemusela jsem se honit pro nové papíry.