• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Studium VŠ na mateřské. Zvládáte to?

1. ledna 2016 
@tanuki neviděla... Kuuuurna v Brně nic takovýho nemáme :( no jo, 100 let za opicema...
24. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zas Janey měla aspoň dětský koutek u nich v Brně.. a my doteď vůbec nic...
24. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki Krásná fotka :slight_smile: . Ať ti jde učení do hlavy :wink:
24. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka díky, no spoléhám, že jen oživím to, co tam už pomalu lezlo před dvěma měsíci :sweat_smile: z fotky jsem musela odstranit trochu hubeného tělíčka naší Verunky :grinning:
24. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki :grinning: Můžu se zeptat, kolik váží Verunka?
To máš dobrý, že oprášíš. U mě oprašování nefungovalo, můj mozek je rychlezapomínací nebo co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka už jsme půl roku na 10,5kg :rolling_eyes:
24. lis 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki To máte dlouho stejnou váhu. Asi všechno vyběhá, co :wink: . Ale těší mě, že jsou i další drobci :slight_smile:
24. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka vykecá a vyběhá :slight_smile: Přijde mi, že musí všechno spálit v mozku :grinning:
24. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki Kila jdou aji vykecat, jo? To jsem nevěděla :grinning:
24. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka jakože mozek spálí přijaté živiny :grinning: No, tomu jídlu mco nedá, ale zas není úplný nejedlík!
25. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki :grinning: To je jak u nás :wink:
25. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc myslíme na Hanku a na Vašíka :slight_smile:
25. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate ano ano, pridavam se k intenzivnimu mysleni :slight_smile:
25. lis 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad budou brzo hezké zprávy. Já mám aspoň trochu hezké zprávy- na Mikuláše se chystám na gyn, aby nám potvrdili klíčící semínko :wink: test je už týden pozitivní a krásně sílí :slight_smile: No, vyšlo to až cyklus, kdy jsme odstavila, holt pro někoho je kojení antikoncepce!
25. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki gratulace a trosku zavist :wink: :slight_smile: Ja taky furt kojim, tak to bude asi ten duvod :unamused: Tak dopadne kontrola dobre a seminko pekne roste :slight_smile:
25. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki Potichoučku gratuluju. Ať kontrola dopadne v pořádku :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah byl to už 4.cyklus, už jsme začínala být řádně špatná..ještě vidina, že etď se budeem s M. vidět jen o víkendech..ale zrovna se ovulace vešla do víkendu :grinning:
26. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki proste vam to bylo souzene :wink: :grinning:
26. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka tak teď už bys jí ale mohla napsat, ne? :slight_smile:
28. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki Taky jsem nad tím přemýšlela. Jdu na to :wink:
28. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
VŠEM:
Hanka napsala: To jste moc hodné koníkovky (psala jsem, že na ně myslíme). Vašíček měl ve středu CT (6h na lačno), ve čtvrtek mu zaváděli hadičku do žíly (taky 6h) a v pátek měl operaci čili taky hladověl. A samé odběry a vyšetření. Byl neuvěřitelně hodný, vůbec neplakal. Víkend jsme strávili na JIPce, byl trochu oteklý a bolavý. Skoro hned po operaci jsem mohla kojit. Dnes už jsme normálně na pokoji a malej je jako nový, zatímco já usínám vestoje. Ale hlavinu má kulatou :slight_smile:
28. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka jej no to je uuuuzasne, parada, mam z nich velkou radost :dizzy_face: Doufam, ze to takhle dobre bude pokracovat i nadale, hlavne at jsou brzy doma a v pohode :slight_smile:
28. lis 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka super, že moc pozdravujeme :slight_smile:
28. lis 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupí :slight_smile:))
ach jo, tak já tu zas kysnu, celá hotová..že nevím, zad se mám přihlásit na státnici na úterý nebo středu..trochu tuším členy komisí :cry: :cry: :cry: já tam tak nechciii ani v úterý ani ve středu :-P
28. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdy :wink:
28. lis 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki záleží jak moc se ještě potřebuješ učit :grinning: Já bych to dala na úterý, abych pak měla klid :slight_smile:

Jinak holky, my teď s manžou řešíme, že malej má šišatou hlavu a má ji šíleně velikou, a mně to furt vltá v hlavě, jestli mu něco není :frowning2: :confused:
29. lis 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate a jakým směrem šišatou? Normoš velikost čelo-týl si nejlíp si ověříš, když si to zapíšeš do grafu, který je v brožůrce u průkazu dítěte a mladistvého- včetně předešlých hodnot- z porodnice a ty další. Pokud jede po stejném percentilu, není problém.
Tak jdu nakonec v to úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes: což bude fakt vtipné, neb v pondělí mám dopoledne kurz respektovat a být r...a odpo jdu na gyndu..ale stejnak ten den před ej vždycky divnej.
29. lis 2010 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki Budu držet pěsti :slight_smile:
29. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanuki držíme pěsti :slight_smile:

ted jsme zadala všechny ty hodnoty do grafu, kterej tady mám :slight_smile: ten obvod hlavy jsem tam nepsala, co jsem dostala novej počítač. a drží se furt na té samé křivce... nad 97 percentilem... :confused:
29. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate no a jaky ma obvod hlavy? Ja jsem malemu vcera sila cepku a byla jsem v soku. Mela jsem strh od jedne pani, co sila na 2,5letou dceru a ta mela obvod hlavy 47cm. Nas 13m syn ma 48! :confused: A pri porodu mel 36-37cm :confounded:
29. lis 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek