Studium VŠ na mateřské. Zvládáte to?

gimik
6. únor 2008

Ahojky holky, nevím jestli tu takové téma už je, ale nemohla jsem ho najít. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás studuje VŠ na mateřské. Já jsem ve druháku a v září se nám má narodit mimísek. Nerada bych školu přerušovala. Teď studuji kombinovaně, tak doufám, že studium zvládnu i na mateřské. Jak to zvládáte a jak to děláte s kojením. Mám z toho docela strach. Moc díky za všechny reakce 🙂

k.ate
24. lis 2010

@tanuki neviděla... Kuuuurna v Brně nic takovýho nemáme :( no jo, 100 let za opicema...

tanuki
24. lis 2010

ale zas Janey měla aspoň dětský koutek u nich v Brně.. a my doteď vůbec nic...

blka
24. lis 2010

@tanuki Krásná fotka 🙂 . Ať ti jde učení do hlavy 😉

tanuki
24. lis 2010

@blka díky, no spoléhám, že jen oživím to, co tam už pomalu lezlo před dvěma měsíci 😅 z fotky jsem musela odstranit trochu hubeného tělíčka naší Verunky 😀

blka
24. lis 2010

@tanuki 😀 Můžu se zeptat, kolik váží Verunka?
To máš dobrý, že oprášíš. U mě oprašování nefungovalo, můj mozek je rychlezapomínací nebo co 😀 😝

tanuki
24. lis 2010

@blka už jsme půl roku na 10,5kg 🙄

blka
24. lis 2010

@tanuki To máte dlouho stejnou váhu. Asi všechno vyběhá, co 😉 . Ale těší mě, že jsou i další drobci 🙂

tanuki
24. lis 2010

@blka vykecá a vyběhá 🙂 Přijde mi, že musí všechno spálit v mozku 😀

blka
24. lis 2010

@tanuki Kila jdou aji vykecat, jo? To jsem nevěděla 😀

tanuki
25. lis 2010

@blka jakože mozek spálí přijaté živiny 😀 No, tomu jídlu mco nedá, ale zas není úplný nejedlík!

blka
25. lis 2010

@tanuki 😀 To je jak u nás 😉

k.ate
25. lis 2010

Moc myslíme na Hanku a na Vašíka 🙂

sussanah
25. lis 2010

@k.ate ano ano, pridavam se k intenzivnimu mysleni 🙂

tanuki
25. lis 2010

snad budou brzo hezké zprávy. Já mám aspoň trochu hezké zprávy- na Mikuláše se chystám na gyn, aby nám potvrdili klíčící semínko 😉 test je už týden pozitivní a krásně sílí 🙂 No, vyšlo to až cyklus, kdy jsme odstavila, holt pro někoho je kojení antikoncepce!

sussanah
25. lis 2010

@tanuki gratulace a trosku zavist 😉 🙂 Ja taky furt kojim, tak to bude asi ten duvod 😒 Tak dopadne kontrola dobre a seminko pekne roste 🙂

blka
25. lis 2010

@tanuki Potichoučku gratuluju. Ať kontrola dopadne v pořádku 🙂

tanuki
26. lis 2010

@sussanah byl to už 4.cyklus, už jsme začínala být řádně špatná..ještě vidina, že etď se budeem s M. vidět jen o víkendech..ale zrovna se ovulace vešla do víkendu 😀

sussanah
26. lis 2010

@tanuki proste vam to bylo souzene 😉 😀

tanuki
28. lis 2010

@blka tak teď už bys jí ale mohla napsat, ne? 🙂

blka
28. lis 2010

@tanuki Taky jsem nad tím přemýšlela. Jdu na to 😉

blka
28. lis 2010

VŠEM:
Hanka napsala: To jste moc hodné koníkovky (psala jsem, že na ně myslíme). Vašíček měl ve středu CT (6h na lačno), ve čtvrtek mu zaváděli hadičku do žíly (taky 6h) a v pátek měl operaci čili taky hladověl. A samé odběry a vyšetření. Byl neuvěřitelně hodný, vůbec neplakal. Víkend jsme strávili na JIPce, byl trochu oteklý a bolavý. Skoro hned po operaci jsem mohla kojit. Dnes už jsme normálně na pokoji a malej je jako nový, zatímco já usínám vestoje. Ale hlavinu má kulatou 🙂

sussanah
28. lis 2010

@blka jej no to je uuuuzasne, parada, mam z nich velkou radost 😵 Doufam, ze to takhle dobre bude pokracovat i nadale, hlavne at jsou brzy doma a v pohode 🙂

k.ate
28. lis 2010

@blka super, že moc pozdravujeme 🙂

tanuki
28. lis 2010

jupí 🙂))
ach jo, tak já tu zas kysnu, celá hotová..že nevím, zad se mám přihlásit na státnici na úterý nebo středu..trochu tuším členy komisí 😢 😢 😢 já tam tak nechciii ani v úterý ani ve středu :-P

tanuki
28. lis 2010

nikdy 😉

k.ate
28. lis 2010

@tanuki záleží jak moc se ještě potřebuješ učit 😀 Já bych to dala na úterý, abych pak měla klid 🙂

Jinak holky, my teď s manžou řešíme, že malej má šišatou hlavu a má ji šíleně velikou, a mně to furt vltá v hlavě, jestli mu něco není ☹ 😕

tanuki
28. lis 2010

kate a jakým směrem šišatou? Normoš velikost čelo-týl si nejlíp si ověříš, když si to zapíšeš do grafu, který je v brožůrce u průkazu dítěte a mladistvého- včetně předešlých hodnot- z porodnice a ty další. Pokud jede po stejném percentilu, není problém.
Tak jdu nakonec v to úterý 😝 což bude fakt vtipné, neb v pondělí mám dopoledne kurz respektovat a být r...a odpo jdu na gyndu..ale stejnak ten den před ej vždycky divnej.

blka
29. lis 2010

@tanuki Budu držet pěsti 🙂

k.ate
29. lis 2010

@tanuki držíme pěsti 🙂

ted jsme zadala všechny ty hodnoty do grafu, kterej tady mám 🙂 ten obvod hlavy jsem tam nepsala, co jsem dostala novej počítač. a drží se furt na té samé křivce... nad 97 percentilem... 😕

sussanah
29. lis 2010

@k.ate no a jaky ma obvod hlavy? Ja jsem malemu vcera sila cepku a byla jsem v soku. Mela jsem strh od jedne pani, co sila na 2,5letou dceru a ta mela obvod hlavy 47cm. Nas 13m syn ma 48! 😕 A pri porodu mel 36-37cm 😖