3 dny zpožděná MS a jiné příznaky než obvykle. Můžu být těhotná?

denyma
13. říj 2019

Ahoj, posledni dobou mám pocit že jsem si vybrala snad všechny možné i nemožné nemoci. A teď to nabralo zas úplně jiné obrátky. Mám poslední měsíce strašně silné mateřské pudy, poznam ovu jak nic s přesností fakt pár hodin, zkoušela jsem si to mechat potvrdit od lékařky a i ta se divila. Pořád se mi zdá o těhotenství, dětech, když někde vidím děti tak se rozplývam... No prostě fakt extra. Jen teď se to ještě vystupnovalo a mám pocit jako bych byla těhotná. Což na 99,9% nejsem.mám tři dny po očekávaném prichodu ms a furt nic, místo toho mám úplně jiné příznaky než vždycky. Normálně mám natekle uzliny v prsou a strašně bolestivé, teď se mi zvětšili, cítím v nich tlak a hrozně mě svědí dvirce, a bradavky jsou až nepříjemné v pozoru. Místo bolestí krize a nesnesitelnych bolestí podbřišku jsem nafoukla jak balonek a v podbřišku cítím tlak. Místo toho aby vyytok úplně ustal nebo to byla jen vodička co se občas ukáže, tak je ho dost a je takový do bíla, což jediné si dokážu celkem vysvětlit protože jsem léčila kvasinkovou infekci, tak možná není úplně dolecena, k domtorce jsem objednána na úterý, zítra tam není, když dostanu ms tak tam ani nejdu, ale fakt si pripadam jak jantar. Přítel by už taky mimco chtěl, ale chceme se první vzít, mít jistotu že ho v klidu uzivime a prostě rozum vyhrává. Ale ja si přijdu opravdu jak magor 😆😆😆 reknete že jsem normální. ...

zelenaesmolda
13. říj 2019

@denyma
psychika,prejes si dite tak vidis priznaky i tam,kde nejsou.
leky na kvasinkovou infekci nepotrebujes od doktorky,jsou volne prodejne 🙂

denyma
autor
13. říj 2019

@zelenaesmolda díky, já už se bála že mi hráblo úplně a že to není normální... Vím vím měla jsem teď canesten gyn na 6 dní, ale pořád je tam tem bílý výtok tak jsem si říkala že k ní raději zajdu, pokud teda dřív nedostanu ms 🙂 dá se s tím něco dělat? Asi nejlepší najít nějakou aktivitu co mě zaměstná abych na to nemyslela což?

zelenaesmolda
13. říj 2019

@denyma
taky si myslim,ze nejlepsi bude na to prestat myslet.cim vic na to myslis tim je mensi sance na otehotneni.

blueyonder
13. říj 2019

Kamarádka, co se dřív snažila otěhotnět, tak si taky prý vsugerovala tehu příznaky 😁 takže je to určitě možné.

cilkat
13. říj 2019

Psychika je svině... Měla jsem pseudotehotensky příznaky půl roku... Pak se jednou nedostavily a místo toho se strašně vyhrotily emoce (jako až tak, že jsem třeba vztekle praštila do gauče a štípla si ruku)... Osum měsíců na to máme druhého syna.

klea81
13. říj 2019

Ano, může ti narůst (prázdné) břicho i se tvořit mléko... Mají to tak i zvířata...

denyma
autor
14. říj 2019

Tak jsem se dneska odhodlala uklízet, jít běhat a zaměstnat se celé dopoledne abych na to nemyslela. Moje tělo ale opět odmítá spolupracovat a trápí mě obrovskými křečemi v podbřišku kdy nemůžu ani vstát z postele 😆 doufám že v práci mi to poleví a konečně dostanu ms. Tohle čekání je hrozné a to jsem si libovala jak mám konečně jiné trápení a ne jako obvykle hrůzu