6 dní zpoždění, TT negativní. Mám zkusit test ještě jednou?

16. lis 2019

Ahoj.
Momentálně mám zpoždění 6. Den, nehorázná bolest v prsu, zvětšili se a změnili tvar plus jdou vidět žíly..🤨
Bolest v podbřišku jsem měla včera ale menstruce nikde..🤨 Mám pocit nachlazení a ještě k tomu teď mám strašně moc akné na obličeji..😟 Zkoušela jsem si udělat TT “ intimed 25 citlivost “ ale vyšel negativní..☹ Dneska bolesti břicha nemám.., jen mě svědí bradavky a bolí prsa.
Myslíte, že to mám zkusit ještě ten test? Ale třeba s citlivostí 10?😒

jituli84
16. lis 2019

Tak určitě test s citlivostí 10

jituli84
16. lis 2019

ten ste měla zkusit jako první

autor
16. lis 2019

@jituli84 Asi jo, děkuji. Já jsem byla v drogerii a šáhla jsem hned po prvním testu, co jsem viděla.☹

suzana001
18. lis 2019

Ahoj neznámá🙂 měla jsem zezačátku stejné příznaky jako ty a byla jsem v tom. 🌺
Úplně stejné 😀Udělej si mamatest a dej vědet

autor
18. lis 2019

@suzana001 Já takové štěstí neměla..☹ mrška přišla..😁

suzana001
19. lis 2019

Já měla štěstí jen 7týdnů.
Nebojse bude příště taky se snažíme znovu🌷

autor
19. lis 2019

@suzana001 tak ať se vám zadaří co nejdříve..❤️

bazarky
29. lis 2019

Ahoj, no ja mam dneska zpozdeni 4 dny. MS jsem mela dostat 25.11. a nic.. Vcera jsem si zkousela test a byl tam pididuch, dneska rano jen jedna carka tak nevim ☹. Nikdy pred tim jsem "tehotna" nebyla a ani jsem tyto veci neresila. Co mam delat? Naposledy mi gynekolozka rekla, ze mam zvysenou delozni sliznici a volnou tekutinunv deloze, nic vic... 🙄

jituli84
29. lis 2019

@bazarky Hodně záleží na testu, mě se asi nejvíc osvědčil mamatest s citlivostí 10 v začatku a když jsem si nebyla jistá šla jsem na krev do laborky jako samoplátce, stalo kolem 200 Kč.

bazarky
29. lis 2019

@jituli84 Mamatest jsem si kupovala no anjednou je pozotivni a jednou negativni. V laborce jsem jako samoplatce byla a platila jsem hrozny oenize :( 446,-) ale stoji mi to za to 🙂

vendy_83
29. lis 2019

Taky jsem takové štěstí neměla, bohužel 6 den mrška přišla ☹

jituli84
29. lis 2019

@bazarky a jak vám to vyšlo?

bazarky
29. lis 2019

@jituli84 pididuch

jituli84
29. lis 2019

@bazarky myslela jsem ten krevni test

bazarky
29. lis 2019

@jituli84 negativni

jituli84
29. lis 2019

@bazarky Myslím, že krevní test by těhotenství odhalil, je daleko přesnější než testy z moči

bazarky
29. lis 2019

@jituli84 jojo ja byla ale na tu krev 14DPO, coz myslim ze je brzo... 🙄

jituli84
30. lis 2019

@bazarky Hlavně , že to víte... Ale je to vaše vyhazování peněz 🙂

bazarky
30. lis 2019

Ahoj holky 😔 co muze znamenat spineni s 5ti dennim zpozdenim? Mimco jsme zkouseli 12.11. s tim, ze mi 25.11.mela prijt MS. Ted jsem z toho nejaka spatna protoze spinim.. Uhnizdovani? Nebo mi prisly kramy?.. 🙄

jituli84
30. lis 2019

@bazarky Může to bejt cokoliv, já měla třeba jen ruzový flíček na intimce a pak už nic, taky to muže bejt přicházející ms, já třeba měla slabě pozitivní test už tři dny před ms

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru