Můžu být těhu? Test negativní, 3 dny zpožděná MS

verunatom
28. dub 2015

jsem 3 dny po vynechání MS a test i digitální je negativní.MS mam vždy po 28 dnech a bez problému ale ted mám strach proč se zpozdila když test negativní a to se o miminko snažíme.a mám pocit ze mě na pravé časti podbřisku tlačí občas cítím tlak nebolí nic ale zaznamenám to .-) co myslíte vy je možné ze bych mohla být těhu?a jak dlouho počkat než jít k dr.
jedno dítě už mám. dekuji

xppx
28. dub 2015

Pockala bych tak tri az ctyri dny a test opakovala (mohla.si mit.pozdeji ovulaci a tedy.pozdeji uhizdeni) pak zavolala k dr. a poradila se sni. Preju hodne stesti at se jeste // ukazou 🙂

pincola
28. dub 2015

může být, mě se to samé stalo a těhu jsem byla. Ale člověk is to může i vsugerovat i to se mi stalo😀

sasanka033
28. dub 2015

souhlasim s prvnim prispevkem a z vlastni zkusenosti jeste dodam, ze to muze bejt cysta.

melien
28. dub 2015

mě test vyšel až po 14dnech vynechání MS a to jsem tam měla jen takového ducha ... otěhotněla jsem těsně před termínem MS takže se mi to vše posunulo o 14 dni takže bych se určo nevzdávala... 🙂 pokud by nevyšel test ani po 14 dnech tak v každém případě bych určo zašla k dr... a ten už ti poradí... 🙂
Ale věřím že se ty dvě mršky ukážou... 🙂 🙂 😉 😉

verunatom
autor
28. dub 2015

holky tak sex byl 2.4, 6.4, 10.4, 19.4, 25.4. 26.4....... a od 26 čekám ms a nic tak si myslím že těhu je vyloučeno že asi bude jiny problém nebo nevím jsem smutna spruzena unavená..... ☹
jinak děkuji moc za reakce

verunatom
autor
28. dub 2015

@sasanka033
ahoj a cysta to je pak operace? minulí měsíc vše ok vlastně každy měsíc že by tak rychle se něco udělalo?

sasanka033
28. dub 2015

@verunatom jestli jsi smutna a zpruzela, tak to vidim na peknej PMS 😀 cysta neni zadna tragedie, vetsinou se sama vstreba. zalezi jakej je to typ, jak je velka atd. muze se udelat kdykoliv.

verunatom
autor
28. dub 2015

co je PMS?
tak hlavně že bych nemusela pod kudlu)

konidana
28. dub 2015

@verunatom Psychika:D - premenstruační syndrom.

verunatom
autor
28. dub 2015

aha tak se brzo dostaví že

x_kaatja
28. dub 2015

Mně se to taky stalo a za týden na to už test ukázal pozitivní výsledek. Tak výdrž a hlavně si nedávej na žal láhev vína než fakt nepřijde menstruace 🙂 jinak budeš trnout jako já, jestli prcek nebude debil 🙂

jandus25
28. dub 2015

Určitě se tam brzy ukáže ;), jen je na ten test ještě brzy. Mě se taky ukazal duch asi až po týdnu po nedostavene MS a pořádne až tak po deseti dnech. Tak držím palce 🙂

verunatom
autor
28. dub 2015

mám v mobilu aplikaci a tam se ukazují dny kdy je nizka šance otěhotnět a když byla vysoka v pulce mesíce tak to už by na testu bylo vidět.u prvního dítěte byl duch v den ms.... tak ja ho zkusím zase o vikendu a dyžtak k dr v pondělí ale ja docela už to tehu vyloučila 😢

melien
28. dub 2015

@verunatom mobilní aplikace a ženské tělo jsou dvě rozdílné věci... a muže se stat že příjde měsíc kdy se vyskytne nějaká hormonální změna a ovu bude právě ve dnech kdy vám aplikace říká, že je nejmeně pravděpodobné... chce to se uvolnit a nesoustředt se na to že se snažíme... ale že tomu dáváme volný průběh... protože psychyka ovlivnuje vše... 🙂

verunatom
autor
29. dub 2015

tak jsme volala s dr pokud se nedostaví do pondělí tak mám přijed zkusit ješte jeden test a když tak mě píchne vyvolávačku.tak uvidíme jinak tohle se me nikdy nestalo takové spoždění tak ještě doufám že ty dvě by se mohli ukázat

snazimese
26. pro 2018

Ahoj, ozivuji diskuzi 🙂 Dnes jsem 33 DC, MS ma zpozdeni 4-5 dni, bezne mam cykly 28-29 dni. Tt delany predevcirem negativni. Myslite, ze by se mi uz zitra nebo nebo pozitri mohlo ukazat neco na testu? Priznaky tehu skoro nemam, jen obcas citliva prsa na dotek a podbrisek citim taky, jen jinak nez bezne na ms.. Tt budu moct koupit pri nejlepsim az zitra... Jsem z toho docela nervozni..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru